Jonge aanwinst de wei in i I F 1 ImL oor Fashion Weekend Kunstpresentatie Vonk Met zes Check elke dag voor het laatste nieuws personen naar Landal 1 Maak kans op een prijs Klik op mensenlinq op onze site F ff Grote belangstelling voor knuffelfeest kinderboerderij Aldus Olieman - Eenzaam woensdag 13 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 3 y} Altijd actueel: de weekkrant.nl Wijknieuws Baas en beest Leven en dood Klik en win weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/actie Paasmiddag Lezing over Kees Verkade ‘We zorgen voor een jaar lang gratis hooi’ Joy zingt in Bethelkerk Klaverjassen in Gouwebloem Winnaars Klik Win Informatie over borstvoeding Waddinxveen Paasevent Jongeren weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest «SM ss> Waddinxveen Caroline Lassche geeft don derdag 14 april een lezing over de beeldhouwer Kees Verkade in de Immanuëlkerk. De aanvang is om 19.30 uur De talloze liefhebbers, ver zamelaars en opdrachtgevers uit het bedrijfsleven hebben Kees Verkade gemaakt tot de bekendste beeldhouwer van Nederland. Letterlijk en figuurlijk ging het zonnetje vorige week woensdagmiddag schijnen voor kinderboerderij Dieren dal. Maar liefst 350 bezoe kers kwamen op het knuffel- feestje af. dal toen de jonge aanwinst voor het eerst de wei in mocht. De belangstelling was erg groot en in totaal kwamen ër 350 bezoe kers op het feestje af. Kinderen konden de beesten na hartenlust knuffelen en er was limonade, snoep, koffie, gebak en natuur lijk beschuit met muisjes. Ellen van Helden was ook ingenomen met de grote belangstelling van de gemeente en de aanwezigheid van de wethouders Kees de Jong en Cees Kroes. Bouwbedrijf He rmans heeft de problemen rond de schapenstal zo snel mogelijk willen oplossen door het tijdelijk Sinds jaar en dag staat hij daar. In weer en wind. Altijd alleen. Als een vooruitgeschoven post van een achterhoede die maar niet wil komen. Hij roept vragen op. Wie is hij? Waarom staat hij daar? Wat bracht hem daar? Waarom wordt hij getole reerd? Waarom heeft niemand hem ooit uit economische of prak tische motieven, een kopje kleiner gemaakt? Elke keer als ik over de Hoo- geveenseweg rijd, komen deze vragen in mij op. te verplaatsen en zoveel moge lijk te herstellen. Later zal er een geheel nieuwe stal worden gebouwd, waardoor Dierendal Ik groet hem - hij blijft onbewo gen. Hij intrigeert. Maar vooral geniet ik van zijn aanblik. Het ongerepte. Het anders dan anderen zijn. Is hij eenzaam? Ongetwijfeld is hij een toevlucht en oase voor alles wat klein en weerloos is. Wat schaduw en be schutting zoekt. Hij heeft ook iets trots. Kijk hem daar staan, tegen de stroom tegen de elementen in. Hij hoort daar niet, toch staat hij er. Stevig geworteld. Onwrikbaar. Of...zal hij er dan niet meer zijn? Zal hij na al die jaren, versto ten worden als allochtoon? Zal het oog van de kenner hem ontmaskeren als een aangewaaide exoot, niet pas send in de gewenste autoch tone eenheidsworst? Wat een eenzaamheid. Waddinxveen De winnaars van de Klik Win actie voor dinerbonnen van de Gouden Wok zijn: A. Louter uit Moerkapelle, Mevrouw Kortekaas uit Ha- zerswoude-dorp, Mevrouw L. Hoogerdijk uit Waddinx veen, Mevrouw N. Poelmans uit Zevenhuizen, E. van de Beek uit Boskoop en de heer en mevrouw Schoften uit Boskoop. De winnaars van de Klik Win-actie bij Brigitta’s kap salon zijn: Rita van der Maas uit Waddinxveen en G. Rot teveel uit Boskoop. Het u>as gezellig druk op de Passage tijdens het Fashion Weekend. De modellen van Blue Wave, It’s/or Kids, Monique Mode en Mulder Mode toonden op de catwalk de voorjaarsmode, die opvallend veel wit en blauw kleurt. Lees op www.weekbladwaddinx- veen.nl het complete verslag. FOTO RONALD stam. Waddinxveen Autoclub De Gouwe Rijders uit Waddinxveen houdt don derdag 14 april een klaverjas- avond in De Gouwebloem aan de Tollenslaan 161 in Waddinxveen. Belangstel lenden kunnen zich vanaf 19.30 uur inschrijven. Het klaverjassen begint uiterlijk om 20.00 uur. Alle.klaverjas- liefhebbers zijn welkom; men hoeft geen lid te zijn van de De Gouwe Rijders. Voor informatie neemt men contact op met A.A.Boer. telefoon 079-3315205 of 06- 23671549. Verheugd vanwege de voortgang van de activiteiten, gaf Stichting Vonk vrijdagavond een presentatie in de Raad zaal. Een compacte tentoonstelling van het werk van de beeldende docenten met schilderijen, tekeningen en foto’s, omlijst met muzikale bijdragen van hun collega’s. FOTO RONALD STAM. Waddinxveen In het Anne Frank Centrum houdt de KBO een gezeillige paasmiddag. De aanvang is om 14.00 uur. De Goudse Komedie speelt een eenak ter, Cees Ancima treedt op als Dorus, Lida Kalfsbeek vertelt een paasverhaal, er wordt bingo gespeeld en er is een loterij. De toegang is 5 euro. Belangstellenden ge ven zich op bij Elly Groenen dijk, tel.0182-618197, Cees Niemans, tel.0182-614694 of Cor Huisman, tel.0182- 616641. Borstvoedingorganisatie La Leche League houdt dinsdag 19 april een informatieavond. De onderwerpen zijn: afkol ven en bewaren, stoppen met borstvoeding, voeding voor de moeder en het aan bieden van ander voedsel aan de baby. De bijeenkomst is in de ver loskundigenpraktijk aan de Kanaalstraat 10 in Wad dinxveen. De aanvang is om 20.00 uur en de toegang is €4,50. Voor meer informatie, borst- voedingsvragen en de ver huur en verkoop van kolven kunt u bellen met Nel Veen man 0182-619 964 of mai len lllwaddinxveen@gmail. com. weer goed in haar behuizing komt te zitten. Heijmans pro jectleider Jan Willem van Rooij- en sprak van een uiterst verve lende inschattingsfout met de “We hebben de laatste lamme tjes er echt zowat uitgekeken”, vertelt voorzitter Ellen van Helden. Woensdag was er dan eindelijk groot feest op Dieren ophoging van de naastgelegen grond. “Het was extra vervelend dat het ook nog gevolg had van het langer op stal houden van de beesten. We hebben gezocht naar een passend cadeautje voor Dierendal en daarom zullen we zorgen voor een jaar lang gratis hooi voor de dieren.” “Het kan haast niet op. Straks een mooie nieuwe stal, hooi voor de dieren, veel belangstelling en kinderen die zich kostelijk ver maken, maar vooral het vrolijke gedartel van de beestjes die naar buiten mochten”, aldus een stra- lende Ellen van Helden. Hij zal niet altijd eenzaam blijven. Eens zal hij omringd worden door duizenden, miljoenen soortgenoten. Eerst nog klein, mee buigend met elke windstoot. Maar vol groei kracht en de wil om boven alles uit te steken. Hem naar de kroon te steken. Waddinxveen Kinderprojectkoor Joy zingt vrijdag 15 april in de Bethel kerk te Waddinxveen. De af gelopen 10 weken hebben zij onder de enthousiaste leiding van Willemieke de Bas liede ren ingestudeerd rond het thema: ‘Jezus leeft’. Mede werking aan deze avond ver lenen ook Rebecca Molenaar, Judith van der Wilt en Rick Kooijman. Zij spelen afwis selend piano, viool, dwarsfluit en gitaar. De avond begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. Er wordt wel een collecte gehouden. www.kinderprojectkoor- joy.nl Door Ruud Groot Vervolg voorpagina Waddinxveen Op eerste paasdag organi seert YouthEvents weer een PaasEvent. Honderden jon geren komen samen in de sporthal de Dreef om het paasfeest te vieren. Tijdens dit feest herdenken zij de op standing van de Heere Jezus uit de dood. Op het PaasEvent treedt de bekende band Insalvation op en zal Henk Stoorvogel spre ken over het thema 'Kink in de kabel’ De avond start om 19.30 uur en duurt tot onge veer 21.30 uur. De toegang is gratis. Voor meer informatie en het laatste nieuws: iviviu.youthevents.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 3