Gemeente Nieuws vergaderingen Milieuzaken informatieavond Contact Bezwaar Ruimtelijke ordening Bouwen en wonen Afspraak woensdag 13 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 7 y) Altijd actueel: de weekkrant.nl Rubriek Gemeentenieuws uit Waddinxveen Digitaal indienen beroep en verzoekschrift inzien van de ontwerpbesluiten Contact vergunningenloket GECOÖRDINEERDE BE SLUITEN VOOR LOCATIE AANBRUG/HEFBRUG EN KERKWEG-OOST Ontwerpbesluiten GEMEENTERAAD AANVRAAG OMGE- VINGSVERGUNNING (RE GULIERE PROCEDURE) De volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20110055 Koningin Wilhel- minaplein 6, het vervangen van ge- velredame (29-03- 2011). VERLEENDE OMGE- VINGSVERGUNNINGEN De volgende omgevingsver- gunningen zijn verzonden op de tussen haakjes vermel de datum: VERLEENDE MILIEUVER GUNNING MELDINGEN O.G.V. ART. 8.40 WET MILIEUBEHEER Zienswijze MAATWERKVOORSCHRIF TEN. bestaat uit het uitvoeren van straalwerkzaamheden aan de stalen constructie van de hefbrug, vervangen van de in stallaties in de machinekamers en het uitvoeren van werk zaamheden aan de consoles van de brug. Ten behoeve van de werkzaam heden worden diverse tijdelijke voorzieningen gerealiseerd, zo als een pont met aanvaarbeveili- gingen in de rivier ‘De Gouwe’. Gelijktijdig met de uitvoe ring van deze werkzaamheden wordt de aanbrug aangepast aan de huidige verkeerseisen. De westelijke aanbrug dateert van 1935-1936 en is in een slechte staat. De aan brug is door betonrot verzakt en kan de huidige verkeersbelas ting slecht verwerken. De huidi ge aanbrug wordt gesloopt, ver nieuwd en de constructie van de aanbrug wordt vernieuwd. Naast deze werkzaamheden worden in de Kerkweg-Oost di verse houtopstanden gekapt. De werkzaamheden nemen in totaal maximaal 5,5 maanden in beslag. De start van de werkzaamheden staat ge pland voor februari 2012. a. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen 1. Het ontwerpbestemmings- plan 'Aanbrug en Hefbrug’ in Waddinxveen. De nieuwe aan brug wordt breder gemaakt om de verkeersveiligheid te bevor deren. Dit laatste geld ook voor de Hefbrug die aan weerszij den verbreed wordt. Deze ver- Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor b. College van Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland 6. Ontheffing vaarwegverorde- ning. Het uitvoeren van werk zaamheden boven een water gang- U kunt uw beroep- en verzoek schrift ook digitaalindienen bij de genoemde rechtbank via http:// loket.rechtspraak.nl bestuurs recht. Daarvoormoet u wel be- schikken over DigiD als uw elek tronische handtekening. Op de genoemdewebsite treft u de pre cieze voorwaarden aan. gebracht, staat dan tegen dat besluit beroep open bij de Afde- ling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de Afde ling Strategie en Beleidsontwik keling op tel. 624508. Op 18 april 2011 wordt een in loopavond gehouden in het ge meentehuis te Waddinxveen. Tijdens deze avond kunt u een toelichting krijgen op de plan nen, werkzaamheden en uit voering. U bent van 19.00 uur tot 21.00 uur welkom in de raadzaal van het gemeentehuis. Deze producten kunt u ook volledig digitaal bestellen en betalen (indien vereist) in de Webwinkel op de website. U heeft dan wel een DigiD inlog code nodig. plaatsen van lucht- behandelingskas- ten (01-04-2011); 20110046 Roosje Voshoeve 11, het veranderen van de zijgevel (31-03-2011); 20110047 Mauritslaan 55, het plaatsen van een naambord (31-03-2011); 20110048 Oostpolderweg 1, het wijzigen van de voor gevel van de garage (31-03-2011); 20110050 Beethovenlaan 5,9, 11,23,25,27,29 en 31, het wijzigen van de voorgevels (01-04- 2011). Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen en digitaal een beroep- en verzoek schrift indienen (zie kader 'be zwaar’). genoemde - verleende vergun- ning/beschikking, kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van de beschikking een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedu re is vermeld). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de activiteiten niet tegengehouden. Om dat te voor komen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indie nen bij de Rechtbank ‘s-Gravenha- ge, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rechter beziet dan of met de activiteitmag worden begonnen. Aan het indienenvan zo’n verzoek zijn kosten verbonden. Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kuntu alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uurcontact opnemen met het Ver gunningenloket. Als u (uitgebreid) wilt praten over een vergunning of een aanvraag wilt inzien, dan kunt u alleen te recht als u daarvoor een afspraak heeftgemaakt met één van de me dewerkers van het Vergunningen loket. U hoeft dan niet te wachte- nen de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. Voor vragen of het maken van een af spraak kunt u bellen met tel. 624 500. waddinxveen.nl een afspraak ma ken met de Publieksbalie. Dit kan alleen voor onderstaan de producten. Op de homepage van de website kiest u onder "Snel naar’voor "Afspraak maken”. Een afspraak maakt u minimaal één dag van te voren, maar u kunt tot maximaal twee maanden vooruit een afspraak plannen. U ziet meteen welke tijden beschik baar zijn. Met een afspraak wordt u gegarandeerd binnen vijf minu ten geholpen. U kunt een afspraak maken voor het aanvragen of afhalen van een paspoort, rijbewijs of iden titeitsbewijs, een GBA uittrek sel* afschrift Burgerlijke stand*, verklaring omtrent het gedrag, gehandicaptenparkeerkaart*, ver huizing* en eerste inschrijving vanuit buitenland* Denk eraan: u moet per persoon én per product een afspraak ma ken. U kunt dus niet met een af spraak voor een uittreksel, met een ook een nieuw paspoort aanvragen. Bezoekadres: Raadhuisplein 1,2741 HR Postadres: Postbus 400,2740 AK, Telefoon: 0182 - 624 624, E-mail: gemeen- te@;waddinxveen.nl. Website: www.waddinxveen.nl Openingstijden De Publieks balie maandag tot en met vrij dag 08:30-12:30 uur, woens dag, op afspraak 13:00-16:00 uur donderdagavond 17:00- 21:00 uur. Afspraken, vragen en meldingen 624 500. Aan de monumentale hefbrug wordt groot onderhoud ge pleegd. Het groot onderhoud Voor de realisering van het pro ject zijn de nodige vergunnin gen en ontheffingen van diver se bestuursorganen benodigd. Deze ontwerpbesluiten doorlopen ge zamenlijk de uniforme open bare voorbereidingsprocedure overeenkomstig de Algemene wet bestuursrecht. c. Hoogheemraadschap van Rijn land 7. Ontwerp watervergunning Keur permanente werken. De werkzaamheden aan de wes telijke aanbrug wordt in een waterkering van het Hoog heemraadschap van Rijnland uitgevoerd. 8. Ontwerp watervergunning Keur tijdelijke werken. Voor de uitvoering van de werkzaamhe den zijn tijdelijke werken nood zakelijk. Deze worden in de wa tergang en op de kade geplaatst. 9. Melding lozing vaste objec ten. Uitvoeren van straalwerk zaamheden aan de hefbrug bo ven een watergang. Woensdag 13 april, aanvang 20:00 uur Op de agenda: Financiële kaders Glassanering Polder Bloemendaal Beschikbaar stellen gelden bo demonderzoek terrein voorma lige gasfabriek Toepassen coördinatieregeling voor project Noordkade 68 Vaststelling verkeersstructuur binnenring en centrumplan Vaststelling bestemmingsplan Kerkweg Oost 173 Vaststelling van de Verorde ning outplacement gewezen wethouders gemeente Wad dinxveen Standpuntbepaling in het Arhi-overleg (referendum be stuurlijke toekomst) Vaststelling verkeerscircula- tie Kerkweg-Oost en omgeving ten behoeve van reconstructie Kerkweg-Oost in 2012 Vaststellen Prioritering Inte graal Veiligheidsbeleid 2012- 2015 Vaststellen van de beheerplan- nen Openbare Ruimte 2011-2014 Vaststellen Beheerplan Bebou wing 2011-2014 Vaststellen verbreed Gemeen telijk Rioleringsplan De agendastukken liggen op werkdagen tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. Tijdens de vergaderingen kunt u van het spreekrecht. Meer in formatie vindt u op www.wad- dinxveen.nl. 20110029 Dorpstraat 25, het verwijderen van een rookafvoerpyp (31-03-2011); 20110042 Sniepweg 13D, het renoveren van een zwembad en het U kunt via onze website www. B&W hebben de volgende ver gunning verleend: Koeltechnisch Bureau Mid- den-Holland: oprichtingsver- gunning voor een koeltech nisch installatiebedrijf op het perceel Kanaaldijk 34. Dit besluit kunt u van 7 april tot en met 19 mei 2011 inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage buiten kantooruren kunt u telefonisch een afspraak maken via tel. 624624. Binnen deze termijn kunt u be roep tegen een besluit instel len bij: Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, ten zij u een voorlopige voorzie ning aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een be paald bedrag (griffierecht) be talen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerp besluit; belanghebbenden die redelij kerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. bredingen zijn niet mogelijk op grond van de vigerende bestem mingsplannen, zodat een her ziening noodzakelijk is. 2. Ontwerpbeschikking Wetge ving algemene bepalingen om- gevingsrecht (artikel 2.1 en ar tikel 2.2). Hieronder valt het slopen en bouwen van de aan- en hefbrug (rijksmonument) als ook het kappen van bomen op de locatie Kerkweg Oost. 3. Ontwerp verkeersbesluit. (ar tikel 15.2 van de Wegenver keerswet 1994) Dit heeft betrek king op het tijdelijk afsluiten van de Kerkweg Oost ten be hoeve van reconstructiewerk- zaamheden in 2012. 4. Ontheffing geluidhinder (ex APV art.4.6). Aan de aan- en hefbrug worden diverse werk zaamheden uitgevoerd, die tot geluidsoverlast voor de omwo nenden kunnen leiden. 5. Ontheffing openbreken weg (ex APV art. 2.11). Voor de ver nieuwing van de aanbrug moet de weg worden opengebroken. De volgende meldingen zijn in gediend: Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer Sorteercentrum TNT Post Pakketservice te Waddinxveen (adres vooralsnog onbekend), het oprichten van een sorteer centrum. Van Uden Food en Beverage Express B.V., Transportweg 20, het oprichten van een opslag- en transportbedrijf. Besluit landbouw milieubeheer A.J. Moons B.V., Henegouwer- weg 104, het oprichten van een melkrundveehouderij Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet mi lieubeheer kan geen bezwaar worden ingediend of beroep worden ingesteld. De stukken liggen niet ter inzage. Gedurende deze termijn kun nen belanghebbenden schrifte lijk dan wel mondeling zienswij zen over de ontwerpbesluiten en aanvragen naar voren bren gen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van B&W van de ge meente Waddinxveen. Voor het indienen van een .mon delinge zienswijze kunt u con tact opnemen met de Afdeling Strategie en Beleidsontwikke ling op tel. 624508. Wat gebeurt er met uw reactie? De bestuursorganen zullen, re kening houdend met de inge brachte zienswijzen, naar ver wachting binnen enkele weken de definitieve besluiten nemen. Deze besluiten worden te zijner tijd ter inzage gelegd op dezelf de locaties als waar nu de ont werpbesluiten ter inzage liggen. Voor een belang hebbende die op een ontwerp besluit een zienswijze heeft in- De bovengenoemde aanvra gen, ontwerpbesluiten en ande re relevante stukken liggen met ingang van 7 april (zes weken) voor een ieder tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. Daarnaast worden de ontwerp besluiten van het college van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland en het Hoogheem raadschap van Rijnland, tijdens reguliere openingstijden, ter in zage gelegd bij: Provinciehuis Zuid-Holland, Zuid-Hollandplein 1, 2596 AW Den Haag Hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1, 2333 CM Leiden Alle stukken zijn ook te raadple gen op www.waddinxveen.nl. Het ontwerpbestemmingsplan is tevens digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl. B&W hebben de volgende maatwerkvoorschriften opge legd: V.o.f. Autobedrijf Willem Bil: uitvoeren bodemonderzoek bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel Sniepweg 13a. De maatwerkvoorschriften kunt u van 7 april tot en met 19 mei 2011 inzien bij de Publieks balie. Voor inzage buiten kan tooruren kunt u telefonisch een afspraak maken via tel. 624624

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 7