f Eén miljard euro schade Maak kans op een mooie prijs Maak een account en plaats nieuws Kijk of het wel doorrijdt Vind artikelen terug in de digikrant öjaat woensdag 20 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 Altijd actueel: de weekkrant.nl Terug in de tijd Werken aan de weg Eigen nieuws Doe mee weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl weekbladwaddinxveen.nl Veilige Gouwe Dagtocht voor ouderen Hoefweg 95 Bleiswijk 010-521 50 55 www.jangroentegels.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest Jubilarissen bij Concordia Een stoeptegel refereert aan het Keurmerk Veilig Ondernemen. FOTO: RONALD STAM Tegels... Jan Groen. Tegels halen geen btw betalen! Van 20 - 29 april. 2e Paasdag geopend. Diefstal, agressie en ver nielingen, geen winkelier ontkomt eraan. De schade is enorm: één miljard euro per jaar. Het Hoofdbedrijf schap Detailhandel heeft berekend dat elke winkelier één dag per week voor niks in zijn zaak staat. In Wad- dinxveen doen ze er wat aan. Winkeliers van De Passage en het Koningin Wilhelminaplein, politie, brandweer, gemeente, Kamer van Koophandel en Hoofdbedrijfschap Detailhan del hebben een plan van aanpak gemaakt, die een einde moet maken aan de overlast. Er zijn in korte tijd al resultaten geboekt en dat is beloond met het Keur merk Veilig Ondernemen. Het winkelpersoneel is getraind in wat wel en wat niet te doen in geval van winkeldiefstal, overval en andere vormen van agressie en geweld. De winkel centra en directe omgeving zijn aangepakt. Onkruid, zwerfvuil Ingrid Halbmeijer Waddinxveen en graffiti zijn verwijderd, bor den en palen zijn rechtgezet, ka potte verlichting is hersteld en verkeersonveilige situaties zijn veranderd in veilige situaties. En wie van plan is proletarisch te winkelen is gewaarschuwd. De winkeliers doen daar altijd aangifte van bij de politie. Dit kost hun tijd, dus geld. Een rechter heeft zelfs het exacte bedrag berekend: 151 euro. En u raadt het al, dit bedrag wordt op de dief verhaald. Niet door de winkelier zelf, maar door het Hoofdbedrijfschap Detail handel, die het uiteraard aan de winkelier afdraagt. Waddinxveen De provincie houdt inloop avonden (19.00-21.00) over veiligheid op de Gouwe. Door de overslagterminal in Alphen aan den Rijn is er meer containerscheepvaart op de Gouwe. Zuid-Holland wil de veiligheid ook in de nieuwe situatie waarbotgen. Belangstellenden zijn op 26 april welkom in Flora Party Event in Boskoop en op 11 mei in Hotel de Unie in Waddinxveen. Waddinxveen Bij Muziekvereniging Con cordia heeft vier jubilaris sen in het zonnetje gezet. Henk Monster is al 50 jaar lid en kreeg een speld van de KNFM (muziekbond) Daarnaast werd hij benoemd tot erelid van Concordia. Te vens zijn er spelden van de KNFM uitgereikt aan Aart van Ringelenstein (40 jaar lid van Concordia), Evert Bouman (40 jaar muzikant) en Els Eijpe (25 jaar muzi kant). Waddinxveen Comité Seniorenreis Wad dinxveen organiseert op woensdag 8 juni een leuke dag uit voor de ouderen. Er wordt om 8.30 uur vertrok ken en in Sassenheim gestopt voor koffie met gebak. Dan gaat de tocht naar Broek op Langedijk waar het Museum Broekerveiling wordt be zocht. Dit Rijksmonument uit 1912 is een authentieke groentenveiling waar de vei ling klok nog altijd draait en deelnemers groente kunnen kopen. Er is een modeshow van West Friese kleding. Vervolgens wordt er geva ren in het Rijk der Duizend Eilanden. Ook de lunch is in het museum. Omstreeks 16.00 uur vertrekt men voor het diner naar Sassenheim. Om 20.30 uur is men weer terug in Waddinxveen. Deelname kost 38 euro. In schrijven kan op woensdag 11 en 18 mei van 9.00 tot 11.30 uur in het Anne-Frank Centrum en donderdag 12 mei van 9.00 uur tot 11.30 uur in Huize Souburg. Meer informatie: 06-54371991 of 0182-615322. si®?"® garantie

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21