Üigenfijds design Dierenliefhebbers! 2e Paasdag geopend. -fel Gouv'/e jVGljdeJ Batterij met zes 1 mogelijkheden Klik op mensenlinq op onze site Zet wat lekkers op tafel Nieuws én het beeld Leuke vrolijke dieren op infuuspalen voor kinderen Koop en maak Kans! Gouwe Meubel staat voor. Vastgelegd Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 20 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 25 Leven en dood Recepten weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel weekbladwaddinxveen.nl 182 61 77 05 www.gouwemeubel.nl Jongeren ontwerpen Avatarbos S' p Qg Powerkit 6 in 11.00 -17.00 uur Bij besteding vanaf 1.500,- in de periode 25 april t/m 14 mei maakt u kans op één van de twee super gave Scooters. Vraag naar de voorwaarden. www.deweekkrant.nl Naast een ruime collectie semi-klassieke meubels hebben wij ook een breed programma met strak modern. Eigentijds design, prettig geprijsd en hoogwaardige kwaliteit waar u jarenlang plezier van heeft. 'XrEl 1' Waddinxveen I J Openingstijden: ma. 13.00-18.00 uur. di. t/m vrij. 09.00-18.00 uur zat. 09.30-17.00 uur. koopavond do. van 19.00-21.00 uur. Diertotaal Utopia op het Ko ningin Wilhelminapiein is ge heel verbouwd en tweemaal zo groot geworden. Bredere paden, een ruimere presen tatie voor de producten en natuurlijk meer ruimte voor de dieren, geheel volgens de nieuwe Dierwelzijnswet die binnenkort van kracht wordt. r over de verzorging van veel dieren. Overigens betekent dit zeker niet, dat wij de rol van de dierenarts overnemen. Soms is een bezoek aan de dierenarts ge woon noodzakelijk en dat zullen we de klant dan ook vertellen. Net zoals we niet alle dieren tot huisdieren willen transforme ren. Wij promoten verantwoord huisdierbezit, je moet altijd pro beren om een dier in een zo’n natuurgetrouwe omgeving te huisvesten.” Waar andere jongetjes dromen van een baan als brandweer man of politieagent, was het voor Peter de Klerck al direct duidelijk: hij wilde in een die renwinkel werken. Als negenja rig jochie hielp hij zijn vader, die een marktkraam had met die renvoeding. Nu runt Peter de Klerck drie zaken, in Waddinx veen, Gouda en Zoetermeer. “Dieren hebben een enorme sociale functie”, aldus Peter de Klerck. “Steeds meer mensen wonen alleen en een dier geeft liefde en plezier. Kleine kin deren die een huisdier mogen, leren spelenderwijs voor hen te zorgen en te houden van een levend wezen. Wat is er dan mooier om die dierenliefheb bers van dienst te zijn?” “Behalve de verkoop van voer en kooien, zijn wij steeds meer adviseur. Een middeltje tegen diarree van de kat, weet je nog een goede trimsalon, een tip voor ander voer voor een be tere vacht van de fret? Klanten vragen vaak eerst advies bij ons alvorens ze naar de dierenarts stappen. Ook op onze website staat uitgebreide informatie Diertotaal Utopia op het Koningin Wilhelminapiein is geheel verbouwd en tweemaal zo groot geworden. FOTO: PR Waddinxveen Vorig jaar is de realisatie aangekondigd van een Ava tarbos in het Bentwoud, gelegen tussen Rijnwoude, Zoetermeer, Waddinxveen en Boskoop. Op basis van gesprekken met honderden jongeren van 12 tot 24 jaar is inmiddels het definitieve ontwerp van dit bos gereed. Diverse jongeren kwamen - onafhankelijk van elkaar - met het voorstel voor zwerf- paden. Dit zijn paden die schijnbaar doelloos tussen de bomen door slingeren, nu eens breed, dan weer smal, soms tot kniehoogte be groeid, zodat je - net als in de film - letterlijk door de krui den, struiken en bloemen heen moet waden. Daar naast pleitten de jongeren voor droomplekken, eetbare gewassen, landschapskunst en levend meubilair. Deze voorstellen kunnen allemaal op ecologisch verantwoorde wijze worden gerealiseerd. Ze zijn als basis gebruikt voor de inrichtingsplannen van het bos. Het Groene Hart Ziekenhuis heeft kindvriendelijke infuus palen gekregen van de Lionsclub Boskoop-Waddinxveen. probeert dit verblijf echter zo aangenaam mogelijk te maken. Hierbij moet gedacht worden aan speelgoed, aankleding, maar ook (kind)vriendelijke medische apparatuur. De nieu we geschonken infuuspalen zijn voorzien van dierenfigu ren. De wielen hebben de vorm van vliegtuigjes en muisjes. De kleurrijke infuuspalen worden door zowel patientjes, als hun ouders, enthousiast ontvangen. u7U7w.uriendenuanhetghz.nl Waddinxveen Een delegatie van de Lions club Boskoop-Waddinxveen heeft een aantal kindvrien delijke infuuspalen over handigd aan de Vrienden van het Groene Hart Zie kenhuis. Deze kleurrijke in fuuspalen zijn gekocht van de opbrengst van de vorig jaar gehouden kennisquiz. Een verblijf in het Zieken huis is nooit leuk en zeker voor een kind niet. De stich ting Vrienden van het GHZ J V7AI 'z'/'irlfI1n.<'/s-s->j

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25