In de benen voor school h Hou+H/|M15 I II T (1 KA cl 280.000v.o.n. Op zoek naar een^. nieuwe baan Check elke dag voor het laatste nieuws Plaats je sportbericht op onze site 3 cd’s met Hollandse hits Wonen op stand... aan de Houtmansgracht ï'K o woensdag 20 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 65 Altijd actueel: de weekkrant.nl Sport James Last Lokaal nieuws Vacatures >7 Turnsters Huldiging Agon VUc. WEG MET DE DUBBELE WOONLASTEN! MAKELAARS O.G. Schitterende appartementen met parkeergarage in het centrum van Gouda. Exclusieve Residentie-appartementen Voor meer dan 200 m2 zelfde indeling bepalen! 4-/ Scherp geprijsde binnenstadsappartementen vanaf 149.000,- v.o.n. Luxe grachtenappartementen I vanaf I f www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/banen 1 Burgemeester Cremers helpt bij het afstempelen van de deelnemerskaarten. FOTO: PR 0182 - 53 84 00 www.boer-qouda.nl 0182-55 12 55 www.dupreemakelaars.nl Als u nu kiest voor een comfortabel appartement aan de Houtmansgracht, dan zorgen wij dat u in alle rust uw oude woning kunt verkopen. Want bij de aankoop van een top-appartement hoort nu eenmaal een topservice. Mét garantie! Boskoop In sporthal De Plataan in Boskoop werden afgelopen vrijdag twee teams van vol leybalvereniging Agon ge huldigd vanwege hun kam pioenschap. Zo werd het derde jongens- team van de vereniging, on der leiding van Annemieke Huising, gehuldigd. Aan voerder Marijn de Jong nam de beker in ontvangst en het hele team kreeg medailles en een cadeautje. Het bijzon dere aan dit kampioenschap is, dat jongens 3 in de winter ook al kampioen was. Agon heren 1 is het tweede team van de vereniging dat kampioen is geworden. Al voor het einde van het sei zoen was dit bekend van wege de grote voorsprong op de rest, maar het werd nu pas gevierd bij de laatste thuiswedstrijd. Het team, dit jaar getraind door Aad Versluijs, heeft bewezen dat ze terecht het vlaggenschip van de vereni ging zijn. Aanvoerder Mario Prosperi heeft de beker in ontvangst genomen en ook heren 1 kreeg een presentje van de vereniging. Zowel in Waddinxveen als in Addis Abeba heeft de afgelopen week een flink aantal kinderen gelopen voor onderwijs en huisvesting in Ethiopië. In totaal is 15.000 euro bijeengebracht. Onderwijs voor kinderen, die anders niet naar school zouden gaan en huisvesting voor de allerarmsten in krottenwijken in Addis Abeba. In Ethiopië loste de Ethiopische lange af- standloopster Gelete Burka het startschot voor de kinderen en in Waddinxveen deed bur gemeester Cremers hetzelfde voor de ruim 300 kinderen op het sportcomplex van Antilope. De sponsorloop in Addis lever de in combinatie met een loterij Birr 8000 (350 euro) op. De kosten voor de organisatie van de sponsorloop in Addis werden gedragen door de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Waddinxveen. De leerlingen van een flink aan- Van de redactie Waddinxueen tal basisscholen in Waddinxveen liepen bij maar liefst 9.500 euro bij elkaar. De opbrengst van deze sponsorloop, die door de Wilde Ganzen wordt aangevuld tot 15.000 euro, is bestemd voor de vijf‘Acces schools’ die geheel door de Kerngroep Ontwikke lingssamenwerking worden be kostigd. Op deze vijf schooltjes krijgen ruim 600 kinderen les. Zonder deze schooltjes in af gelegen en vrij onherbergzame gebieden zouden die kinderen geen onderwijs ontvangen, om dat de dichtstbijzijnde scholen vele uren lopen verwijderd zijn van de dorpen waar zij wonen. Boskoop De derde divisie turnsters van Gymvereniging Bos koop turnden afgelopen zaterdag hun tweede com petitiewedstrijd in Leiden. De Boskoopse turnsters Liz Byme, Maaike van der Loo, Kelly van Rijswijk en Laura Boot werden in deze poule aangevuld met een turnster van SJZ Zoeterwoude. Voor DOS Alphen en UDI Naald wijk was dit de derde en laatste competitiewedstrijd en beiden hebben uitzicht op een finaleplaats. Voor het combinatieteam GVB/SJZ is dit nog onzeker. Maaike van der Loo turnde de hoogste toestelscore en ook met het team werd de eerste plaats gehaald. Zo ook op balk. Vier van de vijf turnsters werkten hun oefening af zon der vallen en Kelly schopte het tot een eerste plek op dit toestel. SOp het toestel brug bleek UDI heer en meester. GVB/SJZ werd met 174.45 tweede achter UDI Naald wijk (178.60). DOS Alphen werd derde met 165.55. Een finaleplaats is afhankelijk van de laatste competitie wedstrijd op 21 mei. Energielabel A en lm

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 49