1 Be Fair scoort er Tugtig’ op los Floreant houdt uitzicht op lijfsbehoud I Kampioen! Maak kennis met de golfsport én met Golfbaan Bentwoud 3 "fa I Floreant-zondag wint overtuigend van GSV Champagne vloeit bij waterpoloërs W, Week krant .ni O a Floreant F6 is kampioen! Kijk op onze site Flyers pakken titel Dé Weekkrant goed gelezen Drie meeslepende thrillers L 1 1I 28 kilo vis aan de haak I J ■I - A Altijd actueel: de weekkrant.nl Kampioenen Onderzoek bewijst Basketbal Spannend •w www.gouwekoerier.nl www.hahonderzoek.nl weekbladwaddinxveen.nl l TT 7^ - -J www.deweekkrant.nl/webwinkel 1 /Os -f*. 1 Sport regio Zaterdag is men welkom op Golfbaan Bentwoud. «r FOTO: PR Floreant en Kamerik vechten sportieve duels uit. FOTO: RONALD STAM cb Hazerswoude/Waddinxveen Be Fair heeft afgelopen zater dag op Hazerswoude-Dorp een eclatante 5-1 overwinning geboekt op degradatiekandi daat Hazerswoudse Boys. Bas van der Lugt nam vier van de vijf Waddinxveense doelpun ten voor zijn rekening. In de eerste helft zag het er met maar één goal niet naar uit dat het een doelpuntenfestijn zou worden. Er'was sprake van een gezapig partij met nauwelijks uitgespeelde kansen waarin Be Fair wel het betere van het spel Waddinxveen In de laatste thuiswedstrijd van dit waterpoloseizoen is het tweede herenteam van Z&PC De Gouwe uit Waddinxveen kampioen geworden. De Wad- dinxveners speelden opnieuw sterk en hadden dan ook had en met 1-0 voor kwam door een treffer van Bas van der Lugt, die de absolute man van de wedstrijd zou worden. Na rust brandde de wedstrijd echt los en viel er veel moois te beleven en voor de Waddinx- veners te juichen. Hoofdrol speler was Bas van der Lugt. Hij tekende nog voor drie goals waarvan het ene doelpunt (een ‘stiffie’ en een ‘crossbal’ nog mooier was dan de andere. Ag gie el Azoutti nam ook nog een treffer voor zijn rekening. Leo de Ruiter redde counterend de degraderen en de nummers elf (nu Floreant en Hazerswoudse Boys) nog nacompetitie voor ‘lijfsbehoud’ tegen vierde- Benthuizen Golfbaan Bentwoud aan de Hoogeveenseweg in Benthuizen opent zaterdag 23 april tussen 11.00 en 17.00 uur haar deuren voor iedereen die kennis wil ma ken met de golfsport én met Golfbaan Bentwoud. De aanleg van deze nieuwe golfbaan vordert snel. In juni gaat het eerste deel van de baan open. Golfers kunnen dan terecht op de korte holes. Zaterdag geeft directeur Huibert Verschoor drie rondleidin gen over het terrein van Golfbaan Bentwoud. Hij vertelt hoe de baan eruit komt te zien en over de vorderingen van de aanleg. Er is voldoende ruimte voor het stellen van vragen. Ook zijn er gedurende de dag diverse clinics (golflessen) die worden gegeven door Dave Hoekstra en Jos Vos, Boskoop Na een aantal goede wedstrijden moest Floreant afgelopen zondag deze lijn doorzetten tegen GSV. De Boskopers moeten aantre den zonder de geschorste Dennis Giesen en Hakim, maar ook zonder de eerste doelman Tim Verkleij. Hierdoor begonnen Fred en Denny Houtman in de basis en mocht Dennis de pro’s van Golfacademy Bentwoud. Onder de deskun dige begeleiding van deze pro fessionals leren bezoekers om af te slaan op de driving range. Ook zullen ze oefenen op een goede ‘full swing’ en het ‘put ten en chippen’. De tijden van de rondleidingen en clinics zijn zo gekozen dat bezoekers Verboom het doel verdedi gen. GSV begon gretig, maar Floreant reageerde alert. Fred Houtman opende de score, 0-1. Nog voor rust tekende Sjaak Wenteler voor de 0-2. Na rust verhoogden de mannen van Floreant meteen de score, 0-3. Nadat GSV er 1-3 van had gemaakt, werd het uiteindelijk nog 1-4. Aankomende zondag speelt Floreant thuis tegen Bergambacht. klassers met een periodetitel moeten spelen. Bij Floreant was Roel de Mos weer ingezet als extra steun Waddinxveen De derde competitiewed strijd van de Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) vond plaats in de Amsteldrecht bij Vrouwen akker. Zestien deelnemers vingen ruime 28 kilo vis, waarbij grove brasem de hoofdmoot vormde. De uitslag was: 1. Rob Jen ner 5.580 gram, 2. Rinus Reichard 4.290 gr, 3. Frans van Steenderen 3.670 gr. eer voor de Boys. In het Paas- weekeind speelt Be Fair twee wedstrijden. Zaterdag thuis tegen BSC ’68, maandag tegen Kamerik uit. Op woensdag 27 april speelt Be Fair ‘s avonds vanaf 20.00 uur vriendschap pelijk tegen het Nederlands dovenelftal. Be Fair houdt zaterdag 23 april voor kinderen van 4 en 5 jaar Kaboutervoet- bal op het voetbalveld aan de Toernooiweg in Waddinxveen. Dit begint om 10.00 uur. Meer informatie via Patrick Krins, tel.: 06-29314883. k ASW Al is kampioengeworden in de 2de klas KNVB. Dankzij een 6-0 overwin ning in de laatste wedstrijd op Groeneweg Al bleef ASW 3 punten voor op concur rent Jodan Boys. De doelpunten werden gescoord door Nourdine Darrazi, Sander van Steensel, Javier Goor (2x), Michael de Quant en Bryan van Leeuwen. FOTO: PR Door Ton van Bemmel Boskoop Floreant- zaterdag heeft met de 3-1 winst op Kamerik nog steeds uitzicht op lijfsbehoud in de derde klasse A. De fans zagen een zenuwslopende wedstrijd waarin Floreant al vroeg op voorsprong kwam. Zelfs met 2-0 kon gaan rusten, maar in de tweede helft naliet die voorsprong te vergroten. Door een tegentreffer bij een uitval van Kamerik werd het nog spannend. Pas pal voor sluitingstijd zorgde eerstejaars senior Ward van den Hoogen met de fraaie knal voor opluchting, 3-1. Floreant staat nu elfde in de poule van veertien clubs waar van de onderste twee (nu Al- phia en Kamerik) rechtstreeks voor de jonge ploeg in hun strijd tegen het degrada tiespook. Het wierp zijn vruchten af. Kort na de aftrap stoomde De Mos op richting de zestien van Kamerik. Hij legde de bal perfect af op de meege lopen Martin Kolster die hem fraai in de linkerbo venhoek drapeerde, 1-0. De 2-0, ook een mooie, bleef niet lang uit. Ditmaal vertrok de bal van de voet van Jorik Spruijt. Ook in de tweede helft bleven de Floreanen aanvallen en waren ze diverse keren kansrijk. Maar het lukte hen gewoon niet. Des te wranger was het dat Kamerik bij een uitval wel scoorde, 2-1. Gelukkig maakte Ward van den Hoogen met zijn vlammende schot een einde aan alle onzekerheid. weinig moeite met tegen stander Koudekerk. Via de periodestanden 4-1, 2-1, 3-0, 4-2 werd de eindstand 13-4 bereikt. Na het fluitsignaal barste de feestvreugde los en vloeide de champagne rijkelijk. eerst kunnen meedoen aan een rondleiding om aansluitend de clinic te volgen. De rondleidin gen beginnen om 11.15, 12.45 en 14.15 uur. De clinics starten 12.00, 13.30, 15.00 en 16.30 uur. Deelname is gratis. Meer informaatie op: www.gol/baanbentwoud.nl fw

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 53