Hart voor ons dorp’ Hallo OV-chipkaa WADD(NXVE5[ Restyling Vakcolleges start op Coenecoop College Voor al het nieuws Waddinxveen Met 2 personen vier dagen naar de Moezel-romantiek Vele vragen onbeantwoord woensdag 11 mei 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 15 Altijd actueel: de weekkrant.nl Klik en win www.deweekkrant.nl/actie ov-chipkaart.nl @ARRIVA waterbus= HTM conne» ion 3 Op weg naar één kaart voor tram, trein, bus en metro. Volgende week verdwijnt in Zuid-Holland de strippenkaart definitief. Met een OV-chipkaart kunt u terecht in alle bussen, trams, RandstadRail en de Waterbus in Zuid-Holland. Bestel nu uw persoonlijke OV-chipkaart op ov-chipkaart.nl/zuidholland of koop een anonieme OV-chipkaart bij een van de vele verkooppunten bij u in de buurt. Voor reizigers met een abonnement verandert er voorlopig niets. Voor nieuws in uw buurt, de laatste nieuwtjes van alle (sport)verenigingen en ook voor al het overige nieuws in Waddinxveen, kunt u terecht op onze website. www.weekbladwaddinxveen.nl Qvgoua - FOTO: RIEKELT BEZEMER y 1T ^Stadsgewest Hflaagianden Vanaf 19 mei 2011 is de strippenkaart niet meer geldig Zeventien jaar lang heeft Bert van Noort (68), voormalig eigenaar/directeur van trans port- en verhuisbedrijf Van Noort, als bestuurlid van de Stichting Nationale Feestda gen (SNF) zich ingezet voor het wel en wee in Waddinx veen. Nu neemt hij afscheid. De Stichting, in 1994 opge richt door burgemeester Van der Linden, organiseert jaar lijks festiviteiten op Koningin nedag, de Toetertocht voor ge handicapten en de Kerstmarkt. Daarnaast verzorgt de Stichting Nationale Gedenkdagen de do denherdenking. “Ik ben een echte Waddinxvener en draag het dorp altijd een warm hart toe. Gezellige feesten en een herdenking horen hier thuis. Wat destijds begon met bal- lontochten is uitgegroeid tot een leuk evenement als Pette- pret. Ook de Toetertocht geeft veel voldoening en zal ook dit jaar worden georganiseerd. De Door Ruud Groot Waddinxveen Kerstmarkt willen we laten uit groeien tot een tweedaags eve nement.” Met de kranslegging op 4 mei heeft hij na 17 jaar zijn voorzitterschap neergelegd. Bert is altijd actief geweest, zo was hij acht jaar voorzitter van de landelijke verhuisbond, gaf scholing aan verhuizers, zat in het hoofdbestuur van de vervoersorganisatie en was vrijwillig bestuurslid van de Kamer van Koophandel. Nu Gert Huizer hem als voorzit- een hogedrukspuit werd de (tij delijke) tekst ‘wij zijn gerestyled’ en het nieuwe Vakcollege logo op het schoolplein gespoten. Het is tijd om het Vakcollege van een nieuw elan te voorzien, van een uitstraling die beter past bij de Vakcolleges waar leerlingen goed onderwijs krij gen, met trots een vak leren en klaar staan om na afronding van hun Vakcollege-opleiding de arbeidsmarkt op te stromen als enthousiaste vakman en/of vakvrouw. Waddinxveen De Vakcolleges Techniek en Zorg ondergaan een com plete metamorfose. Alle ma terialen waarop logo’s van het Vakcollege staan - vlag gen, posters, brochures, etc. - worden de komende tijd op alle Vakcolleges vervangen. De restyling is op 9 mei van start gegaan op het Coene- coop College in Waddinx veen. Leerlingen kregen T- shirts en petjes, naambordjes werden vervangen en met TRANSPORT ter van de SNF gaat opvolgen, zal Van Noort zich niet verve len. Hij is kerkrentmeester van de Rank, verzorgt verkeersles op scholen, is voorzitter van de Gouwebloem en voorzitter van ’t Veen, een goede doelen- club die nood lenigt waar het in het dorp aanwezig is. Bert van Noort heeft nu meer tijd voor zijn hobby houtbewerking en zijn stacaravan. Maar het wel zijn van Waddinxveen blijft hem ter harte gaan. Holland Zuid Waddinxveen De afvoer van puin op een braakliggend terrein in de wijk Zuidplas is begonnen. Bewoner D. Koster heeft nog vragen, die de gemeente nog niet heeft beantwoord. Op onze website schrijft hij onder andere: “Inmiddels (9 mei) is de vergruizing gestart. Nog steeds geen antwoorden op de vragen: Waarom puin van elders hier vergruizen? Waarom zonder enige noodzaak dit doen op enkele meters van de be staande bebouwing? Indien verplaatsing van het puin niet toegestdan was, waarom is hier dan niet tegen opge treden? Is er vergunning om het puin hier te vergruizen? Zijn er randvoorwaarden? Oproep aan de gemeente Waddinxveen om, ondanks het feit dat de gemeente dit project graag wil, de wet en regelgeving ook op dit project toe te passen. Ook bestaande bewoners van uw gemeente hebben rechten en betalen belasting.” Ook rea geren? Ga naar: u>eekbladu>addinxveen.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 15