Neeleman Bosch inbouwspecialist II Fit Go f: F I! ^arden?^ rr ILL. caafeft Bra da wsgteB ff 14 Mei Open Dag p.il Vind uw droomhuis Een 10 voor gehakt van Peter Compeer Koop een tekstlink in mei en krijg er gratis een maand bij tï Gratis tuintekenprogramma. üfc Altijd actueel: de weekkrant.nl Bereik online uw lokale doelgroep! www.weekbladwaddinxveen.nl I d- www.deweekkrant.nl/maakmedia U wilt groter wonen of juist kleiner. Kortom op u zet uw huidige wo ning te koop en bent op zoek naar een nieuw stulpje. Kijk op onze website en vind uw droomhuis Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop Tel. 0172-216159, Fax. 0172-216701 www.gardenplaza.nl info@gardenplaza.nl zaterdag KijkOp de zaak Peter Koren van Neeleman krijgt een certificaat en bloemen. Ruim 22.000 m2 opslag en presentatie van tuinmaterialen: Bestratingsmaterialen Natuursteen Gewolmaniseerd tuinhout Bangkirai tuinhout (hardhout) Beschoeiingen Blokhutten Speeltoestellen Hardhouten tuinmeubelen in-lite Tuinverlichting Vijvermaterialen Vlonders len, samen met de enorme vakbekwaamheid van de in- bouwmonteurs en optimale kennis en presentatie op de winkelvloer van het product Bosch, de redenen zijn van dit certificaat. Garden Plaza Boskoop volgt alle tuintrends op de voet en biedt hierin een ruime sortering. Een mooi gazon is natuurlijk prachtig, maar om het gazon mooi en gezond te houden vergt veel onderhoud. Vrijwel iedereen wil optimaal van zijn tuin genieten en kiest bewust voor een onderhouds- vriendelijke tuin. In plaats daarvan wordt gekozen voor een fraaie bestrating, eventueel gecombineerd met grind, natuursteen, hout en houtcomposiet. Heeft u vragen, opmerkingen of problemen m.b.t. de inrichting van uw tuin, vraag het dan aan een van onze deskundige medewerkers. Door de eigen productie van alle schuttingen en tuindeuren, plantenbakken, vlonders, enz., zowel in Bangkirai hardhout als in geïmpregneerd hout, kunt u bij ons ook afwijkende maten en modellen bestellen. Door de enorme voorraad en eigen productie is het mogelijk snel en uit voorraad te leveren. Waddinxveen Keurslager Peter Compeer aan de Groensvoorde in Waddinxveen maakt run dergehakt van topkwaliteit. Het is door het onafhanke lijke kwaliteitsbewakings- bureau KBBL beloond met een 10! De keuring vond onaange kondigd plaats. Het vlees is onderzocht op kwaliteit, versheid en hygiëne. Peter Compeer is blij met de beoordeling van zijn am bachtelijke product. “Ge hakt is één van de meest populaire vleesproducten in Nederland. Ik ben trots dat mijn gehakt zo goed is beoordeeld.” Het onderzoek werd uitgevoerd in opdracht van de Vereniging van Keur slagers. Garden Plaza Boskoop is met uitzondering van de feestdagen geopend van maandag tot en met donderdag van 7.30-17.30 uur, vrijdag van 7.30-20.30 uur en op zaterdag van 8.00-16.00 uur. Ook gedurende de gehele vakantieperiode is Garden Plaza Boskoop geopend. De showtuinen zijn altijd toeganke lijk, dus ook buiten de openingstijden. De fitnessmogelijkheden in Waddinxveen wor den groter. Binnenkort opent op de Kouwe Hoek 26 Fit Go. Dat staat voor een nieuwe wijze van fit worden. Lees er meer over in onze krant van 25 mei. FOTO: PR Bel 0172 - 216 159 voor plaatsingsadvies voor beschoeiingen, vlonders, schuttingen e.d. bij het opmeten en correct uit- of inbouwen van keuken inbouwapparatuur. Waar we kunnen lossen we het zo snel mogelijk op.” Ton Hardon bevestigt dat juist die snelheid van hande- Met 22.000 m2 opslagruimte, boordevol tuinmaterialen, van bestrating tot decoratie, van schuttingen tot blokhutten is Garden PLaza Boskoop uniek in de regio. Uniek qua omvang en uitstraling, op ca. 1500 m2oppervlakte vindt u de presentatie van het zeer omvangrijke programma tuinmaterialen van Garden Plaza Boskoop. Het project omvat een algehele materialenpresentatie van alle leverbare bestratingsmaterialen en schuttingen, een blokhuttenpresentatie, een kinderspeeltuin en een groot aantal model- en informatietuinen (waar alle materialen sfeervol in zijn verwerkt) in verschillende stijlen en formaten met een zeer gevarieerd programma materialen. Zo kunt u op uw gemak, in een rustige omgeving ideeën voor uw tuin opdoen, en kunt u de materialen van Garden Plaza Boskoop daar bekijken waar ze het beste uitkomen, namelijk Waddinxveen Ondernemer Peter Koren neemt trots hef certificaat en een bos bloemen in ontvangst die de Area Manager van Bosch, Ton Hardon hem overhandigt. Neeleman de Witgoedspecialist aan de Kerkweg-Oost 185 is officieel benoemd tot Bosch inbouwspecialist. Peter Koren: “Dit is een fantastische beloning voor het feit dat wij op timaal advies, installatie en service garanderen op Bosch apparaten. Een mooi en welverdiend resultaat voor een bedrijf dat service boven alles heeft staan. Een onderdeel van de benoe ming tot inbouwspecialist is een door Bosch geschoolde Technische Dienst die vak kundig en snel is. Hij lost een onverhoopte storing op of helpt in een tuin. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze in hardhouten tuinmeubelen, plantenbakken, houten speeltoestellen, maar ook vijvermaterialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. Kijk ook eens op internet, www.gardenplaza.nl, hierop staat ons volledige leveringsprogramma en ook heel veel foto's met tuinideeën. Bovendien kunt u op deze website op eenvoudige wijze uw eigen tuin ontwerpen, met het gratis tuintekenprogramma. Op deze manier wordt u uw eigen tuinarchitect, waardoor uw tuin nog persoonlijker wordt. Met natuurlijk onze overbekende-SS Gratis Garden Plaza Burgers!

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 27