II OFFICE MANAGER FORMIDO WADDINXVEEN ZOEKT JOU! Junior verkoper of BBL-er (ma/) 5 Formido fw Kraam zorg de Waarden BEVALT BETER! voor +32 uur per week R’-uj 11 voor de afdelingen ijzerwaren, gereedschap en meubelen» Aankomend elektromonteur Zelfstandig elektromonteur Secretarieel medewerkster/telefoniste deco bouwmarkt DE GOUWE Formido elektro service cE F Altijd actueel: de weekkrant.nl Bli X Ter uitbreiding van ons team, zijn wij op zoek naar: m 00 (ASSISTENT) m X woensdag 11 mei 2011 Weekblad uoor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 31 Wij zoeken leerlingen en gediplomeerde kraamverzorgenden Interesse? Schrijf dan een brief met een C.V. naar: Formido Bouwmarkt (t.a.v. de bedrijfsleiding) Noordkade 28-30, 2741 EV Waddinxveen Of stuur een e-mail naar: waddinxveen@formido.nl Zie jij het als een uitdaging om deze afdelingen samen in een leuk team te runnen? Dan is deze functie echt iets voor jou! Dijkshoorn Uneto-Vni --- 1 M Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij: A Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. cE van zestien vaste en een aantal losse krachten voor een brede, groeiende klantenkring. F.W. Maas elektro service is een allround elektrotechnisch installatiebedrijf met 20 jaar ervaring. Wij zijn gespecialiseerd in ontwerp, installatie en onderhoud van elektrotechnische installaties. Om onze relaties een totaalpakket te kunnen bieden, werken we nauw samen met collega installateurs op het gebied van beveiliging, telematica en automatisering. Kraamzorg de Waarden biedt je een betaalde opleiding en een verantwoorde lijke baan, leuke betrokken collega’s, veel keus uit uniformen, ruime reiskos tenvergoeding en een halve dertiende maand. Ben je minimaal 18 jaar, in het bezit van een rijbewijs, beschik je over een auto en heb je een opleiding 'op het niveau van minimaal Vmbo Kb/G/T- leerweg of ben je gediplomeerd kraamverzogende dan nodigen wij je uit om te solliciteren. Kijk voor informatie op www.kraamzorgdewaarden.nl. De opleiding start in september 2011. Ben je dienstverlenend, verzorgend, zelfstandig, flexibel en stress bestendig en ben je niet bang om ook ’s avonds, ’s nachts en in de weekenden te werken dan is een baan als kraamverzorgende echt iets voor jou. m Wij zoeken een punctuele en gedreven persoon die graag werkt in een informele omgeving. De administratie bij Dijkshoorn Bleiswijk zoekt versterking. Gebruik jij graag je koppie, heb je een HBO MBO werk- en denkniveau, kun je werken met de gangbare office-pakketten en zoek je een werkplek op hoog niveau? Dan hebben wij een mooie uitdaging! Je gaat je bezighouden met het continueren en uitbreiden van certificeringen, registratie en facturatie en andere administratieve werkzaamheden. Doel van de functie Het ondersteunen van diverse administratieve processen bij De Gouwe, met een focus op de verkoopafdeling. Door een uitstekende bediening van telefoon en baliewerkzaamheden bijdragen aan de goede naam van het bedrijf. Intern steun bieden aan de organisatie, met name aan de verkoopafdeling. Omdat onze huidige secretarieel medewerkster/ telefoniste doorgroeft naar een functie op de afdeling inkoop zijn wij per direct op zoek naar een: Opleiding en ervaring - Minimaal M.B.O. administratief en enkele jaren relevante werkervaring. - Beheersing MS-Office pakket. - Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. - Mondeling Duits en Engels is een pré. - Affiniteit met techniek. - Representatief en een pro-actieve houding. Persoonlijke kwaliteiten Onze nieuwe collega kan goed communiceren en organiseren. Ze is positief in de omgang, heeft een sociaal gezicht en is betrokken bij mensen en organisatie. Ze weet doortastend aan haar informatie te komen, is assertief en vindt het leuk om in een 'mannelijke en technische' omgeving te werken. Ziet uitdagingen in plaats van problemen en weet hier door eigen initiatief ook vorm aan te geven. In haar werk is ze accuraat en resultaatgericht en vindt het prettig om mee te denken en te bouwen aan een groeiende organisatie. Dit mag u verwachten - Wij bieden afwisselend en zelfstandig werk in een klein teamverband. - Goede begeleiding en voldoende opleiding-, en ontwikkeimogelijkheden. - Een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. - Wij zijn een sociale informele organisatie die grote waarde hecht aan goede onderlinge verstandhoudingen. Voor meer informatie, bel 0182-513644 en vraag naar mevr. J.M. Zwijnenburg of kijk op onze website: www.degouwe.nl. Schrijf binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met C.V. naar: Machinefabriek De Gouwe BV, t.a.v. mevr. J.M. Zwijnenburg, Goudkade 8-10, 2802 AA Gouda. Of e-mail naar: azwijnenburg@degouwe.nl Check: dijkshoorn-bleiswijk.nl voor meer informatie. Of bel Jan van der Lugt of Matthijs Dijkshoorn: 010 - 521 23 73 Dijkshoorn Bleiswijk is een afvalrecyding en agrarisch bedrijf met vestigingen in Lansinger- land en Zoetermeer. We werken met een team Gegarandeerd: Goed salaris en prima sfeer Volop vrijheid en afwisseling! Stuur je brief met cv voor 25 mei naar: Dijkshoorn Bleiswijk BV Overbuurtseweg 8, 2665 CA Bleiswijk Bel of schrijf: Van Leeuwenhoekstraat 25 2811 DWReeuwijk Tel. 0182-394613 0653-390407 http://www.maaselektro.nl Opleiding VBO-elektro of gelijkwaardig, bereid om opleidingen binnen het leerlingwezen te volgen. F.W. Maas elektro service is een VEV-erkend Leerbedrijf. Opleiding VEV-TSI of gelijkwaardig, ervaring in de particuliere sector, in bezit van rijbewijs B (E). m/v 24-32 uur (4 dagen) BLEISWIJK IHnn z. zz- MACH A I R I E t! Wij bieden: - Uitstekende beloning, afgestemd op kennis en ervaring - Een prettige werksfeer - Spaarloon- en pensioenregeling ...vT Machinefabriek De Gouwe BV bestaat 65 jaar en heeft zich de laatste decennia ontwikkeld tot een specialist op het gebied van engineering en fabricage van roestvast stalen tanks- en apparaten. Het betreft hoog gekwalificeerde producten voor opslag en productie in de voedingsmiddelen-, cosmetische- en chemische industrie. Onze producten worden op maat geconstrueerd en geleverd volgens de specifieke eisen van onze opdrachtgevers. O de Waarden ^55*

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31