Moeizaam naar winst I iiB II B 1 2 Kogelslingeren ggul pql 1. I Lekkerste recepten Floreant wint ASW wint met een benauwde zege van 5-4 van Lekkerkerk Be Fair Voel je een professionele drummer met deze elektronische drumset Biljarters naar NK Vierde plaats atletes Antilope Turners TO OS plaatsen zich voor NK-finale .1 T woensdag 11 mei 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 41 Altijd actueel: de weekkrant.nl Inclusief stokken www.deweekkrant.nl/webwinkel 3L* z Zondag 15 mei strijden ESTO en ASW om het kampioenschap Weinig tijd en toch iets lekkers op tafel zetten. Of op zoek naar een recept voor etentje met vrien den. U vindt ze op onze website. Elke dag een nieuw recept. www.gouwekoerier.nl - d 1 --f j Ijk’ doen deze biljarters in Nieu- wegein een gooi naar het Ne derlands Kampioenschap. ASW kreeg op Moederdag Lekkerkerk, de nummer drie uit de competitie, op bezoek. Het moest win nen om op gelijke hoogte met ESTO te blijven. nen zeven minuten bracht Rick van Door Ton van Bemmél Waddinxveen Edwin de Bruin. Maar het was Lekkerkerk dat binnen vijf mi nuten tegen de paal schoot. Niet veel later stond het 2-3 toen er een bal strak de hoek in vloog. In de 65e minuut verzilverde Dennis Blom een penalty nadat de keeper van Lekkerkerk Van Gelooven had getorpedeerd: 3- 3.. Binnen vijf minuten stond het 5-3. Eerst was het Dennis Faber die na goed werk van Wesley Tol scoorde. Daarna was het de beurt aan Bruins. Met nog tien minuten op de klok kwam Lekkerkerk weer terug op één doelpunt. Een vrije trap werd onhoudbaar binnen geschoten, 5-4. ASW handhaafde zich, met 54 punten uit 22 wedstrij den, naast ESTO op kop van de ranglijst. Zondag 15 mei vindt de beslissingswedstrijd plaats tussen ASW en ESTO op het terrein van SV Gouda in het Groenhovenpark in Gouda. nale door zijn elfde plaats, en turnt één toestelfinale. Roeland Sleijpen en Mi chael Stam turnden beiden een goede wedstrijd, maar de concurrentie bleek een maatje te groot. Daan Koedoot mag zich met zijn elfde plaats ook op gaan maken voor de landelijke meerkampfinale in catego rie. Tenslotte maakten Sander en Wouter de Graaff hun opwachting. Sander eindig de op een negende plaats en turnt naast de meerkampfi nale ook in één toestelfinale. Wouter turnde op twee toe stellen en plaatste zich voor beide voor de toestelfinale. Het werd maar liefst 15-2 voor ESTO. En ASW won van Lek kerkerk met een benauwde 5-4 Boskoop Floreant-zaterdag heeft het goed gedaan door het thuis duel tegen Woubrugge met 3-1 te winnen. De ploeg van Ed de Jong kan daar door niet meer rechtstreeks degraderen. Nacompetitie met een vierdeklasser voor de promotie-/degradatie- regeling is nog wel moge lijk. Zelfs als Floreant het duel van aanstaande zater dag, uit bij Hazerswoudse Boys, wint. Winst van vv Leiden,op CVC Reeuwijk, zou daarbij gunstig zijn. Za terdag stond Floreant snel op voorsprong. Martin Kolster schoot de bal in de derde mi nuut vanuit een directe vrije trap van ruim twintig me ter van het doel in één keer langs de Woubrugge keeper in de rechterbovenhoek. Rond de 30e minuut was er een incident waarbij Wou- brugge’s sterspeler Emiel Buntsma onder de ogen van de scheidsrechter een kop stoot uitdeelde aan Flore.aan Martijn Hoogerbrug. De dader kon direct met rood vertrekken. Tien minuten na rust kwam Woubrugge zelfs langszij door een on gelukkig eigen doelpunt van Evert Miltenburg, die er in feite weinig aan kon doen, 1-1. Het was verdediger Bob Radder die ruim twintig mi nuten voor tijd een corner binnenkopte, 2-1. Met een schitterende vrije trap, zorg de Micha van Dam kort voor tijd voor opluchting, 3-1. Za terdag speelt Floreant uit bij Hazerswoudse Boys. stroomt door naar de landelijke meerkampfinale en mag tevens uitkomen in de toestelfinale op sprong. Pim Luiten, Laurens de Vries en Bart Kerkhoven presteerden prima en mogen met z’n drieën naar het NK. Laurens werd 10e, Pim werd 8e en Bart mocht het podium op om een zilveren plak in ontvangst te nemen. Bart plaatste zich tevens voor drie toestelfinales, Laurens zal er twee turnen en Pim één. Boaz Floor turnde een zeer goe de wedstrijd en plaatste zich als zesde voor de finale. Ook mag hij turnen op drie toestelfinales. Farenty van Staveren maakte het spannend na een foutje op voltige. Hij mag ook naar de fi- senioren werd afgelopen weekend in Reeuwijk gehou den. SC Antilope was zowel met een heren- als dames- ploeg aanwezig. Bij de heren zijn vier persoonlijke records gesneuveld: Jelle Meijer met speerwerpen - 36,83 me ter (een verbetering met 2 meter); Bart Mocking op de 800 meter - 2.11,38 (een verbetering met 2,5 sec); Jarno van Klaveren met ko gelstoten - 10,44 meter (een verbetering met 70 cm); Roeland van der Harst bij de hink-stap-sprong - 11,74 me ter (een verbetering met 50 cm). De heren zijn twaalfde geworden. Bij de dames waren er geen persoonlijke records, maar wel mooie prestaties zo vroeg in het seizoen, wat resulteerde in een prachtige vierde plaats. De eerste kogelslingerwedstrijd van dit seizoen werd af gelopen zaterdag gehouden door Atletiekvereniging AV’47 in Boskoop. Lisa Wassenaar, junior C, vertegenwoordigde AV’47 bij het kogelslingeren. Wassenaar had haar voettech- niek niet onder controle en bleef op 30.74 meter steken. Voor uitslagen: www.av47.nl. FOTO: PR/TON GROENENDIJK een 1-0 voorsprong. Lekker kerk schakelde een tandje bij en ASW deed er eentje terug. Na 25 minuten kwam Lekkerkerk op gelijke hoogte toen ASW de bal niet goed weg kreeg uit het eigen strafschopgebied: 1- 1. Een drinkpauze kwam als geroepen om orde op zaken te stellen, want niet veel later kop te Erik Hermans de stand naar 2-1. Maar vlak voor rust was er een lange bal waarbij ASW- keeper Breedijk de situatie niet goed inschatte en de 2-2 was een feit. In de rust viel het no- Gelooven de thuisploeg op dige bij te schaven voor trainer Waddinxveen Be Fair, in de race voor een periodetitel, zag de droom bijna in duigen vallen. Het verloor met 4-2 van het bezoekende Alphia, mede door onsportief gedrag van Alphianen en verkeerde be slissingen van de arbitrage. De Waddinxveners, op voorsprong gekomen door goals van Mo el Azzoutti en Paul Weel, zagen die voor sprong verdwijnen in een 4-2 achterstand. Na afloop constateerde de ploeg dat de schade meeviel, omdat ook de concurrenten averij op liepen. Trainer Mark Weel schreef het verlies voor het grootste deel toe aan dwa lingen van de scheidsrechter, maar stak de hand ook in ei gen boezem: “Ons spel was niet om aan te zien, evenals dat van Alphia trouwens.” Mo el Azoutti werd bij zijn scorende actie volgens Weel letterlijk uit de wedstrijd ge schopt door de keeper van Alphia die hiervoor slechts ‘beloond’ werd met een gele kaart. “Volgens de scheids omdat er ‘was gescoord’.” Onbegrijpelijk volgens Be Fair dat ook nog een penalty tegen kreeg voor een overtre ding buiten de zestien. Ko mende zaterdag is het voor Be Fair tegen Lugdunum uit erop of eronder. Waddinxveen De eerste atletiekwedstrijd in ploegencompetitie voor De volgende wedstrijd in de competitie is op 5 juni in Spijkenisse en de laatste op 26 juni in Almere. Moerkapelle In Dordrecht is het regio- kampioenschap in de libre C2 klasse gunstig verlopen voor BV Moerkapelle. Na driemaal 6-0, driemaal 4-2 en éénmaal een 3-3 gelijk spel werden Marcel Drost, Cock Verstoep en René van Leeuwen gekroond tot kam pioen van de regio WestNe- derlandZuid van de KNBB. Met een voorsprong van ne gen punten op de nummers twee en drie werd het een afgetekende zege. De verliespartijen kwa men op naam van Marcel (2), Cock en René beiden één. Invaller René (Kees de Knegt was geblesseerd) schreef ook nog één remise op zijn conto. Op 26 juni zege. ASW startte goed en bin- Waddinxveen Acht heren van het ETEC TOOS Turn Team hebben zich voor de nationale meer kampfinale geplaatst. De halve finale werd geturnd in Nijverdal. Beste Wad- dinxveense turner was Bart Kerkhoven, die een zilveren medaille veroverde. Bij de halve finales lagen er startbewijzen klaar voor het Nederlands Kampioenschap voor de beste veertien tur ners per categorie. De beste zes turners per toestel plaat sen zich voor de landelijke toestelfinales. Stefano van Kesteren maak te het erg spannend in. Hij werd uiteindelijke 13e en ASW moest afgelopen zondag winnen van Lekkerkerk om zo op gelijke hoogte met ESTO te blijven. En dat lukte, het werd 5-4. Zondag 15 mei strijden ESTO en ASW in Gouda om het kampioenschap. Op de foto: Dennis Blom, een van de steunpilaren van ASW, in actie tegen Lekkerkerk. FOTO: RONALD STAM

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 41