Hallo OV-chipkaart I 4- DrYep ‘Praat met ons Kinderdisco in De Paddestoel Kerkdiensten Win de Dr. Yep Jaargids 2011 met het complete overzicht van de zorg Weinig belangstelling voor evaluatie JOP Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 mei 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 13 Klik en win ov-chipkaart.nl (gARRIVA waterbus= HTM conne» ion 2 Op weg naar één kaart voor tram, trein, bus en metro. www.deweekkrant.nl/actie Vanaf 19 mei 2011 is de strippenkaart definitief niet meer geldig in Zuid-Holland. Heeft u nog geen OV-chipkaart? Bestel nu uw persoonlijke OV-chipkaart op ov-chipkaart.nl/zuidholland of koop een anonieme OV-chipkaart bij een van de vele verkooppunten bij u in de buurt. Losse kaartjes kopen kan ook, maar dat is meestal duurder. Voor reizigers met een abonnement verandert er voorlopig niets. Deze informatie geldt voor alle bussen, trams, RandstadRail en de Waterbus in Zuid-Holland. Waddinxveen is rijk aan geloofge meenschappen. Rond het week einde houden zij diensten. Wan neer precies, dat leest u op onze website onder het kopje religie. www.weekbladwaddinxveen.nl ■t QveouA dTf^Stadsgewest Jlnaaglan den Vanaf 19 mei 2011 is de strippenkaart niet meer geldig Waddinxveen In wijkcentrum De Paddestoel aan de Lijsterbesstraat 18 is vrijdag 20 mei de maandelijkse kinderdisco. Deejays Cynthia en Monique en Nicole draaien afwisselend de leukste muziek en uiteraard ook op verzoek. Iedereen in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar is welkom. Het feest duurt van 19.00 tot 20.30 uur. de toegang de Plusmarkt in de Zuidplas. De eerste fase, een dug-out, een tafeltennisveld en een Panna, werd officieel op 12 februari door de jongeren in gebruik ge nomen. Ondanks de teleurstellende opkomst werd er constructief gediscussieerd en ideeën uit gewisseld, zoals door een be woner van het nabijgelegen ap partementsgebouw, het creëren van een graffitiplek waarop de jongeren hun kunsten kunnen tonen. Hij liet wel weten dat hij zich nog steeds ergert aan de geluidsoverlast tot diep in de nacht en de rotzooi die de jeugd maakt. De drie jongeren ergeren zich ook aan de oudere jeugd en vin den het jammer dat er veel lawaai en rotzooi wordt ge maakt. Zij willen wel graag dat de JOP blijft bestaan en de tweede fase wordt aange legd. Vastgesteld werd dat de overlast verminderd is. In de komende maanden moet zich dat verder bewijzen. Verder werd besloten om in juli in de buurt een en quête te houden. Er worden borden geplaatst en flyers gemaakt met het plan hoe de JOP er definitief uit zal gaan zien. Op 5 september is er een vervolggesprek in de Zuidhonk en in novem ber beslist de gemeenteraad of de tweede fase wordt aan gelegd. “Een groep jongeren staat niet gelijk aan overlast,” dit zei Samuel Reiziger van Zwind BV dat zich bezig houdt met maat schappelijke vraagstuk ken. Sinds vorig jaar werkt het bureau met de jeugd in de Zuidplas. Van de redactie Waddinxveen Aan de wanden van de Raadszaal hangen grote portretten van de jongeren zelf. FOTO RONALD STAM. sfecstWEO" TRANSPORT honk werden jongerenavonden georganiseerd waar zo’n 45 jongeren op af komen. Samuel: “Een groot deel van de jongeren in het Zuidhonk was bereid om iets van zich zelf te laten zien. ‘Dit ben ik’, met een open blik.” Catina: “We zijn bezig geweest met talenten ontwikkelen, maar ook de stap daarvoor: het ont dekken van je talenten. Denk aan tekenen, dansen, fotografie en film, en ook: jezelf presente ren. We hebben met elkaar ge- OrYW'tD koMPtono best» rwg Er waren lekkere hapjes en een DJ draaide aansteke lijke muziek, vrijdag in de Raadzaal. Langzamerhand kwamen de jongeren bin nen druppelen. Aan de wand grote portretten van henzelf. Ook werd een film vertoond. De coaches van Zwind zijn sinds de zomer bezig ge weest om contact met de jongeren te krijgen. Catina Gezelschap: “Wie zijn ze, waar zitten ze, wat doen ze? We kwamen ook ‘s avonds, spraken met de jongeren en met de wijkagent. We moes ten een vertrouwensband opbouwen.” In het Zuid- sproken over overlast. De jon geren gaven aan: we willen dat er niet over ons maar met ons gepraat wordt. Ze zijn ook naar een raadsvergadering geweest toen het onderwerp veiligheid op de agenda stond.” Samuel prees de aanwezige jongeren: “Ik ben er trots op dat jullie uit je schulp gekropen zijn.” Rich ting de gemeente sprak hij de hoop uit dat het werk voortge zet wordt. “Er is heel veel talent, dat moet ruimte krijgen.” Het complete overzicht: o De beste ziekenhuizen o De beste behandelingen o De n«uws!e onl wikkelingen otieoio ztrtentKiun is 1,50 euro per kind. Voor in formatie over alle activiteiten kunt de vernieuwde website bezoeken: www.wsv-depaddestoel.nl Holland Zuid HIEUW JAARGIDS ZOU SZAPAGHIA'S Kies de beste zorg Waddinxveen Voor evaluatie van de Jeugd- ontmoetingsplek (JOP) was vorige week nauwelijk be langstelling. Slechts enkele bewoners en drie jongeren waren naast een duo raadslid van de VVD, de politie, ge meente en de jongerenwer kers Daniel Korver en Said Adda aanwezig. “Dit is toch bij uitstek de gelegenheid voor de omwonenden en de jongeren om hun klachten en ideeën te uiten waar wij als werkgroep wat mee kun nen doen en als opmaat te kunnen gebruiken voor de aanleg van de tweede fase”, aldus wethouder Gerts. De JOP bevindt zich achter

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 13