Floreant blijft derdeklasser ASW veroordeeld tot de nacompetitie Organisatie Run 4 Ladies is op zoek naar sportieve dames Goede resultaten voor atleten van AV’47 Be Fair strandt bij Lugdunum in Leiden Zilver voor Kyla Twaalf bedrijfsteams spelen mee in voetbaltoernooi En ze heet.... Timios cH P Altijd actueel: de weekkrant.nl Op Floreant-complex www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddinxveen.nl - Kyla Halley van TOOS uit Waddinx veen heeft de tweede plaats behaald op de NK turnen in Waalwijk. Zij scoorde 12.733 punten op het onder deel balk in de 2e divisie, niveau 8. SportRegio a A De Run 4 Ladies wordt gehouden op 29 mei. FOTO: PR J: FOTO: PR/JOOST VAN GEMEREN Een speler van ASW wordt getroost. FOTO: MARIANKA PETERS Boskoop Met een ruime en overtuigen de 5-1 zege op ‘de Boys’ blijft Floreant derdeklasser. In de laatste competitiewedstrijd van het seizoen, in Hazerswoude- dorp, scoorden de Bosko pers vijf keer. Mede dankzij de uitslag van de wedstrijd Woubrugge - Valken ‘68 (1-3) bleek dat voldoende voor het continueren van het derdeklas- serschap. Na een kwartier kwam Hazers- woudse Boys op voorsprong. Robin de Ruiter kreeg de bal Boskoop Adeten van AV’47 uit Boskoop behaalden zaterdag goede resultaten tijdens de tweede competitie in Alphen aan den Rijn. Justin Kraaijenbrink be haalde de volle 800 punten op de 110 meter horden in een tijd via een onverwachte stuit mee. De situatie rook naar buiten spel, maar hij mocht aanleggen bij keeper Vooys en het was raak: 1-0. Een kwartier later trok Floreant de stand al weer in evenwicht. Aanvaller Khari Ahdid liet wat Boys zijn hielen zien, bezorgde de bal bij Tim Tempelaars die het netjes afmaakte. Na de pauze voerde Floreant het tempo op en kreeg Hazerswoude het mede door de flitsende acties van Khari Ahdid zwaar te verdu ren. Na een paar minuten had Martin Kolster vanaf elf meter de 2-1 al kunnen scoren, maar de anders vaak trefzekere spits schoot te zacht in zodat de Boys-doelman Sol de bal uit de hoek kon tikken. Het bleek uitstel van executie. Met extra spitskracht in de personen van Roel de Mos en Jorik Spruyt erbij lieten de Boskopers de Boys alle hoeken van het veld zien. Via schitterende goals van Ahdid, Micha van Dam, opnieuw Ahdid en Roel de Mos werd de eindstand op 1-5 bepaald. aansluitingstreffer voor ASW binnenkopte: 1-2. ESTO werd nu steeds verder op eigen helft terug gedrongen. Waddinxveen De missie van Be Fair - nacompetitie spelen - is uiteindelijk niet geslaagd. De Waddinxveners vonden hun Waterloo bij Lug- dunum in Leiden. De ploeg van Mark Weel verloor daar met 3-1 en dat betekende einde verhaal. Uithuilen en opnieuw beginnen. Volgens trainer Mark Weel speelde de ploeg in de eerste ‘medaille’ voor hun favoriete maken. De deelneemsters kunnen meedoen aan de 5 of 10 kilometer. Ook dit jaar is er de mogelijkheid tot teamin- schrijving op de 5 kilometer. Meer informatie hierover is te vinden op de website. De 5 kilometer start om 12.45 uur en de 10 kilometer om 12.50 helft voetbal van een andere planeet. “Alleen, we scoorden geen doelpunten.” Lugdumum had de handen vol aan Be Fair. Toch wist de thuisploeg wel te scoren, 1-0. Pas na de pauze slaagden de Waddinxveners erin te scoren. Maar Lug- dunum scoorde er nog twee (3-1) waardoor de formatie van Weel het verder kan vergeten en zich al vast op het volgende seizoen kan richten. Door het inbrengen van aanvaller Van Leeuwen voor verdediger Kuiper probeerde trainer De Bruin de druk Waddinxveen/Boskoop Volleybalvereniging Agon en Flam Haarden Be Fair gaan verder onder de naam Timios. Het Griekse woord Timios betekent ‘eerlijk’, net als ‘fair’ (van Be Fair). Agon is een ook Grieks woord en betekent ‘wed ijver’. Op deze manier zijn beide verenigingen in de nieuwe naam verbonden. De naam is verzonnen Anja Dreschler. Waddinxveen ASW en ESTO waren in de competitie gelijk geëindigd en speelden op neutraal terrein in het Groenhovenpark in Gouda om rechtstreekse plaatsing in de derde klasse. ASW trok met 1-3 aan het kortste eind. Na 25 minuten kon de aanhang van ESTO juichen toen Marcel van Roon met een spectacu laire omhaal de 0-1 op het scorebord bracht. En het werd zelfs 0-2 met een pegel van Donny de Heer. De rust kwam als geroe pen voor ASW. De tweede helft gaf hetzelfde beeld. ASW zocht naar openin- gen, ESTO verdedigde zijn voorsprong. Tot in de 65e mi nuut de ingevallen Michael de Quant een gaatje vond en de Boskoop Nog even en dan is het zover: de vijfde editie van de Flynth Run 4 Ladies op zondag 29 mei in Bos koop. De organisatie is op zoek naar sportieve dames die mee willen doen aan het loopevenement. “De inschrijvingen lopen goed, maar we willen graag een sterke groei van het aantal deelneemsters ten opzichte van vorig jaar”, zegt Roos Timmermans van de or ganisatie. Zowel wedstrijd- als de meer recreatieve loopsters kunnen meedoen. Deelneemsters hoeven geen lid te zijn van een atietiekvereniging. Rondom het evenement worden verschillende activiteiten georganiseerd. Zo kan men na afloop gebruik maken van gratis massage. Ook aan de kinderen is gedacht, zij kunnen gratis een verder op te voeren en er minimaal een verlenging uit te slepen. Deze opzet slaagde bijna, want tot twee keer toe moesten ESTO- spelers een bal van de lijn te halen. Met de klok al op 90 minuten kwam ESTO er toch nog een keer uit en counterde het koelbloedig naar 1-3. Feest dus voor de mensen uit Bodegraven. De ASW-ers keken ernaar als boeren met kiespijn. Sommige spelers konden hun tranen niet in be dwang houden. Ondanks het verlies kan ASW op een prima seizoen terug kijken. Een gedeelde eer ste plaats en ongeslagen in de reguliere competitie. Nu gaat de ploeg de nacompetitie in. Zondag de eerste wedstrijd tegen het Haagse REMO. Justin Kraaijenbrink. uur. De start en finish zijn op het International Trade Centre (ITC-terrein) van Hazers woude, nabij het Plantarium- gebouw. Om 12.10 uur wordt een gezamenlijke warming-up gehouden. Voor meer informatie en aanmelden: wunju.run41adies.nl. van 14.27 seconden; een persoonlijke verbetering. Lisa Wassenaar wierp haar discus meer dan 3 meter verder en zette 18.84 meter neer. iMeer op: www.gouwekoerier.nl Zwemmers Z&PCDe Gouwe hebben goed gepresteerd op de Kringkampioenschap- pen. In het 50 meter bad in Katwijk veroverde Yannick van Kooten brons op de 200m vlinderslag (zie foto). Lees meer de kringkampioenschappenover op www. weekbladwaddinxveen.nl. foto: ronald houtman 209.' 121

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 35