Hoera, de Avond4daagse! II I Plezier en voetbal Hansaplast II 3x I I ProCamp 'Zogaatfe goed gaatje I Official Sponsor Avond4daagse Klik&Win I Piet Paulusma houdt bij wanneer die regenmeter weer een keer vol is Henk Spaan Dood vogeltje PIET PmuSMA COMIC© woensdag 25 mei 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouvue Koerier pagina 33 Na alle droogte www.deweekkrant.nl Column Lezersactie I Win 3 of 4 dagen Rijn-romantiek voor 2 personen! Samen lopen met je kinderen, hoe leuk kan wandelen zijn Droomopleiding voor elke jeugdspeler tot 16 jaar 79 v.a.390 79 arrangement Inbegrepen 7x overnachting in driekamerstacaravan (max.6 perseonen) Prijzen 24/05-24/06 25/06-02/09 03/09-28/10 Genieten in de Dordogne Altijd actueel: de weekkrant.nl M 1 - e£ Door Piet Voordes FOTO PETER ELENBAAS sportcentrum Papendal. euro per stacaravan per week Is Gezond en gezellig Meedoen met de Avond4daagse betekent niet alleen een sportie ve prestatie voor je kind, maar ook vier avonden er samen op uit trekken. Wees eerlijk, hoe lang is het geleden dat jullie sa men hebben gewandeld? Terwijl beweging juist zo goed is. Bo vendien is het leuk om tijdens het wandelen even lekker bij te praten over school, vriendjes, de juf. Mee wandelen zorgt dus op vele fronten voor een win-win situatie. Vind je het gek dat er jaarlijks 300.000 kinderen én Zijn jullie er klaar voor? De Avond4daagse, hét groot ste wandelevenement voor schoolgaande kinderen, gaat weer van start. 300.000 vaders, moeders en grootouders meelopen en dat er maar liefst 12.000 vrijwilli gers zijn? Zo gaat ie goed. Zo gaat ie beter! Als officiële sponsor van de ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Camping La Bourgnatelle zoek boekcode 11795 Camping Echo du Malpas zoek boekcode 11796 a pharos f5e-n+ v daar al 'nC Tips van Hansaplast - Belangrijk zijn goede loop- schoenen en niet te warme kleding in laagjes. -Niet vergeten: een petje en zonnecrème met hoge factor. - Dipje tijdens het wandelen? Moedig je kind aan en geef het zelfvertrouwen (‘je haalt het!’). Ga samen liedjes zin gen, vertel een verhaaltje of wijs op de dingen die je on- Is uw kind gek van voetbal en wil hij of zij zich steeds verder ontwikkelen ais voetballer? Dan is een week ProCamp de ultieme vakantie. Deze voetbal- kampen zijn al jaren een begrip in Nederland. Topsportlocaties In deze kampen wordt alles in het werk gesteld om de spelers beter te maken. Goe de materialen, top jeugd trainers (onder ander uit het betaalde voetbal), een uitge kiend trainingsprogramma en trainen op topsportloca ties in heel Nederland. Zo zijn er bijvoorbeeld voet- balkampen op het KNVB- complex en het Nationaal Gehaald? Een beloning! Wat een geweldige prestatie als ProCamp staat garant voor een echt voetbalspektakel voor kinderen tot zestien jaar. Een onvergetelijke va kantie voor de jonge voetbal lers. Je zal het maar meema ken als kind! Boek nu online op: pharosreizen.nl/ campingfestival en ontvang 1.000 Bonus Air Miles! .X Avond4daagse wil Hansaplast de jonge wande laars graag een steuntje in de i rug geven. De I vijf kilometer I voor de uk- kepukjes uit groep drie of de tien en vijf tien kilometer voor de grotere kinderen, het^^/; blijft een enorme prestatie. Dus een beetje aanmoedigen mag best. Daarom krijgen alle kinderen (bij de Avond4daagse van week 21 en 23) van Hansa plast een handig rugtasje voor onderweg. Op de rustplaatsen worden ze aangemoedigd door de vro lijke Hansaplast spandoeken. En voor alle vrijwilligers zijn er hippe Hansaplast petjes. Week leven ais prof De voetballers wanen zich echt op trainingskamp. Goede begeleiding, lekker eten maar natuurlijk ook veel tijd voor plezier en animatie. Ook kun nen ze zomaar oog in oog staan met een echte prof die hen alles over het ‘profleven’ vertelt. Na een week zijn ze, ongeacht hun instapniveau, allemaal een be tere voetballer. Jongen of meisje, iedere jonge voetballer wordt in een week ProCamp een betere speler en heeft de tijd van zijn leven. L Heel veel wandelplezier en zet ‘m op! Er lag een vogeltje op de stoep. Het leefde nog. Mijn vrouw raapte het op en keek om zich heen. “Als jij nu dat broodje opeet, kan ik het in je zakje doen”, zei ze. Hoewel het broodje voor straks was, at ik het op. Mijn vrouw deed de vogel in het zakje. Er kwam gepiep uit. “U moet de dierenambulance bellen”, zei een loodgieter die onze dakgoot aan het vernieuwen was. “Voor een vogeltje?” zei ik. “Ja, daar is de dierenambulance voor”, zei de loodgieter. Ik moest lachen. Omdat ik zag dat de loodgieter dacht dat ik hem uitlachte, misschien werd hij wel verteerd door schuldge voel omdat het dier vermoedelijk uit de door hem gerestaureerde dakgoot was gevallen, verstrakte ik meteen. We liepen naar boven. Terwijl ik het boterhammenzakje vast hield, belde mijn vrouw de dierenambulance. Er waren veel wachtenden voor haar. Het vogeltje bewoog in het zakje en piepte. Het maakte een tierige indruk. “Goedemiddag, we hebben een vogeltje gevonden. Wanneer komt u?” vroeg mijn vrouw. Ze luisterde even en hing op. “We moeten het vogeltje terugzetten waar we het hebben ge vonden. Dan kunnen de ouders hem ophalen om hem te leren vliegen”, zei mijn vrouw. Beneden zetten we het vogeltje in de geveltuin van de buren. Een uur later werd er aangebeld. Mijn vrouw en ik Heften naar beneden. “Marijke heeft net een vink gevonden. De loodgieter zei dat hij van jullie was. Ze is hem naar Artis brengen”, zei de andere buurvrouw. “Daar komt ze alweer aan”, zei ik. “Artis wilde hem niet hebben. Ze waren bijna gesloten”, zei Marijke. Ze zette de vink in de geveltuin. De ogen en het kopje gingen van links naar rechts. Een uur later ging de bel weer. “De vink is dood”, zei de buurvrouw. Mijn vrouw liep vlug naar beneden. Door de intercom luisterde ik mee. Terwijl de buurvrouw een graf dolf, kwamen zij en mijn vrouw tot de slotsom dat het vogeltje een mooi leven had gehad. Hij had in een boterhammenzakje gezeten en was naar Artis geweest. Welk vogeltje kon hem dat nazeggen? derweg ziet. Dat leidt af van de vermoeidheid. - Doe badstoffen sokken bin nenste buiten aan, dan zijn de naden minder hinderlijk en is de kans op blaren kleiner. - Neem Hansaplast SOS Blaar pleisters mee. Heeft je kind onderweg een blaar, dan ver lichten ze direct de pijnlijke druk. Meer wandeltips op unuw.hansaplast.nl dagg-n op de- G-amping. Open inschrijving Elke speler, van elke club, kan zich inschrijven. Er zijn kampen in juli en augustus. Locaties be vinden zich in heel Nederland. Wil je niet overnachten maar wel een week voetballen? Schrijf je dan in voor een van de dag- kampen bij jou in de regio. www.procamp.nl je kind vier avonden de hele afstand wandelt. Dat moet beloond worden. Met compli mentjes, een medaille en met een Avond4daagse snoepzak, die Hansaplast als beloning geeft bij de aankoop van Han saplast pleisters. (Actie: Van maandag 23 mei tot en met za terdag 11 juni koop je bij de DA drogist alle Hansaplast pleisters de tweede voor de halve prijs én daarbij krijg je een gratis Avond- 4daagse snoepzak). G ïr'1® i -- 100 80 TO.g, 50 40 EHM,. ei KLOPT, MAAR HEB SM GEMAAKT F ZEG» PIET, WEET JIJ WAAR HET MAAT&CHEPJE IVAN PB KOFFIE IG GEBLEVEN PFF,GEEN ZUCHTJE WINP VANPAAG...

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 33