O o O o Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 25 mei 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 4 Mark Hendrikman Mark Hendrikman Mark Hendrikman Joke Blaazer Mark Hendrikman O Mark Hendrikman Mark, nooit meer samen lachen, lekker gek doen, tegen een bal trappen of gamen, op vakantie gaan en al die andere humorvolle dingen die we samen hebben gedaan. O CD CD -Q-tU familieberichten Cornelis Boevée Kees Cornelis Dirk Verweij - Kees - —Jubileum op 21 mei 2011 in de leeftijd van 20 jaar Boskoop: Oma Hendrikman Waddinxveen: Isabella en Sjaak Nobel J.M. Boevée-Koole Directieteam Overleden 56 jaar Plotseling i§ uit ons leven weggerukt De crematie heeft inmiddels plaatsgehad. Kolster BV f are H iéber te h tenonbac ru 20 jaar jong Een noodlottig ongeval heeft een voortijdig einde gemaakt aan het leven van Onze speler Mark Hendrikman is tijdens zijn andere hobby, motor rijden verongelukt. We zijn heel erg geschokt en zullen zijn humor en gezelligheid missen. Floreant Zondag 5 Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Voorafgaande aan de plechtigheid is er van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen en de familie te condo leren in de aula van de begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in het uitvaartcentrum. Hofplein 7 3445 ZA Woerden Mijn man, vader en opa is overgebracht naar uitvaartcentrum De Laatste Eer, Oudelandse- weg 52 te Woerden, alwaar geen bezoek. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden en wetend dat het zo goed is, nemen wij in liefde afscheid van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en over grootvader De Uitvaartmis is op zaterdag 28 mei om 11.00 uur in de H. Joannes de Doper, A.P. van Neslaan in Boskoop. Aansluitend begeleiden wij Mark naar crematorium Alphen aan den Rijn, Verlengde Aarkade 22 in Alphen aan den Rijn, waar om 13.00 uur een kort samenzijn is in de aula. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren in de ontvangkamer. Mark is thuis waar gelegenheid is om afscheid te nemen op woensdag 25 mei van 19.00 uur tot 21.00 uur. 21 mei 2011 Dr. Hamburgerlaan 58 2771 JR Boskoop Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, een vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken, zorgen en plich t en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Zijn droom werd werkelijkheid, maar veel te kort heeft hij van zijn motorliefde kunnen genieten. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mark, rij door naar je uiteindelijke bestemming. Neem een omweg, pak de mooiste wegen en bochtjes onderweg ook even mee. Dat heb je verdiend. Midden in 't leven, nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over, in een keer voorbij. Mark, voor ons was je een kei enig in je soort, wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. Martin en Leni Mariëlle en Ronald Maurice en Madelon Valentijn Nathalie en Jan t Woerden, 19mei2011 Peter, Tiny, Robert-Jan, Martin, Arno, Wouter, Jan-Dirk, Henny, Daniël, Perry, Arie. Wij wensen Marlies, Eric, Patricia, Hans en alle anderen die hem dierbaar waren heel veel sterkte met de verwerking yan dit grote verlies. Er is soms zo weinig wat een medemens te bieden heeft, wij kunnen slechts laten blijken dat wij intens met jullie meeleven. De bomen komen uit de grond En uit hun stam dë twijgen En ied'reen vindt het heel gewoon Dat zij weer bladeren krijgen We zien ze vallen naar de grond En dan opnieuw weer groeien Zo heeft de aarde ons geleerd Dat al wat sterft zal bloeien Toon Hermans) Mark was sinds2008 als leerling elektromonteur aan onze organisatie verbonden. Hij stond aan de basis om samen met het leerbedrijf Van Dorp Installaties te Zoetermeer een carrière in onze bedrijfstak tegemoet te gaan. Wij wensen zijn familie, vrienden en collega's alle kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Een bloem verwelkt op het mooist van de bloei Maar wat achterblijft is de herinnering aan de kleurenpracht Wij hebben met grote verslagenheid kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medewerker Veel te vroeg, na een tragisch ongeval, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve kleinzoon, onze neef, Wij wensen Eric, Marlies, Patricia en Hans de kracht toe om dit verlies te verwerken. We zullen Mark blijven herinneren als een gezellige jongen vol grapjes. Waddinxveen: Marga en Fred Nobel Richard en Ingeborg, Monique, Arnold Waddinxveen: Ancilla en Ton Kant Sandra en Diger, Martijn Rijnsburg: Jacqueline en Jaap Cederhout Karin, Wendy, Yvonne W.C.M. van derZwet P.M. van den Berg Namens medewerkers en leerlingen van Opleidingsbedrijf InstallatieWerkZuid Holland, Met diepe droefheid geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze broer en oom Vol ongeloof kregen wij het bericht dat op 20-jarige leeftijd is verongelukt Wij wensen de familie, zus, vrienden en bekenden van Mark heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Directie, docenten en studenten team Techniek Gouda, ROC ID College Mark zal in onze herinnering blijven als een vrolijke, enthousiaste en hulpvaardige student. Het was een plezier hem -in de opleiding te hebben. Mark was student van de opleiding 1 e Monteur Sterkstroominstallaties in Gouda. Zijn overlijden kwam onverwacht en heeft ons allen verbijsterd. Harrie, Trudie, Frank, Tessat, Irene, Martien, Karin, Remco, Anja, Jos, Casper, Annemarie, Lia, Willem, Willy, Vera, Guusje, Maaike, Erwin, Bianca, Cloë, Arie, Sjaak, Nel, Mariant, Maikel, Anita, Tim, Bianca, Adams, Kasey, Charlotte, Peter, Regina, Jurgen, Marja, Thomas, Astrid, Paul, Jan, Inge, Gerard, Tineke, Michelle, Robbert, Henry. We hebben van je genoten. Bedankt voor alles. echtgenote van moeder van dochter van Roland van Lochem Kevin Blaazer Hans Blaazer Uit aller naam: D.C. Verweij t Meppel, 19 mei 2011 zoon van onze kas-chef Eric en zijn vrouw Marlies. Wat een mooie dag moest worden is zo tragisch geëindigd. Lid in de Orde van Oranje-Nassau zus/schoonzus van Sjaak en Marianne Ans en Dick Frans en Elly Ruud en José Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest eri dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 Waddinxveen, 6 november 1931 Moerkapelle, 13 oktober 1919 Overlijden Sluitingstijden familieberichten Dinsdag 11.00 uur Email familieberichten© plmlokalemedia.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Dankbetuiging Geboren J De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden donderdag 26 mei om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Meeuwenlaan te Woerden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Correspondentieadres: D.C. Verweij Tweede Bloksw(^ 2742 KK Waddimlleen

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 4