kijken ernaar uit boeren stelt hang HEMELVAARTSDAG GEOPEND Ronald de Puy: We o.ci. lavendel, thym, campanula... Elke veertien dagen van 9:00u tot 17:00u Digitaliseer die vele duizenden dia’s en negatieven Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 juni 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 ION Scanner www.vrijwilligerswerkwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Het organiseren van de Vierdaagse zit in ons bloed Groencentrum Sonneveld - Zijde 141 - 2771 EV Boskoop - Tel: 0172 462647 - www.groencentrumsonneveld.nl Oeze aanbieöuigen zijn geldig zolang on» vocmad strekt, vanaf dondercag 2 zate-bag 4 j«tM - Het is Europees jaar voor het Vrijwil ligerswerk. Stichting Vrijwilligerswerk Waddinxveen en Weekblad voor Wad dinxveen besteden aandacht aan bij zondere Waddinxveense vrijwilligers. par»* hetwijwOligerswerk 2S’ Ronald en Jolanda de Puy. FOTO: RUUD GROOT €0,99 3 €6 voor voor “ik zit nu vier jaar in het bestuur van het Comité Wad dinxveen Wandelt, waarvan twee jaar als voorzitter en mijn vrouw Jolanda is al 15 jaar als vrijwilligster betrok ken bij de organisatie van de Wandelvierdaagse”, zegt de 55 jarige Ronald de Puy. Ruud Groot Waddinxveen en haar vriendin Gerda van Meerveld in Waddinxveen zelf een comité op te richten om hier een Wandelvierdaagse te orga niseren”. Zo’n Vierdaagse organiseren vraagt nogal wat? “Een groot deel van onze fami lie helpt nog altijd als vrijwilli ger bij Be Fair mee. Het zit ons in het bloed. Nu onlangs mijn schoonzus Trijnie is overleden, gaan we er zeker mee door want zij als mede-oprichtster van de Waddinxveense Wandelvier daagse zou niets anders willen. Maar we kunnen dit niet alleen. Naast mijn vrouw Jolanda die altijd meewerkt, zijn ook vele anderen betrokken bij de orga nisatie. waardering uit te spreken. Het hoeft ook niet, want het is ple zierig om te doen”zegt Ronald. “Met alle vrijwilligers voelen we ons één grote familie. Het is zo dankbaar als alles weer goed verloopt. We genieten er van en kijken er elk jaar weer naar uit. Het is een prachtig gezicht om de hele stoet lopers langs te zien komen”, vult Jolanda aan. Daarnaast draaien we op de wandeldagen met zo’n 50 vrij willigers om deze dagen tot een succes te maken. Omdat het dit jaar een jubileumuitgave is van de Vierdaagse, krijgen alle betalende deelnemers een lot en tijdens de feestelijke slotbij eenkomst worden mooie prijzen verloot”. Dat is heel wat om dat alle maal te organiseren, toch? “Vooral de voorbereiding vraagt veel tijd. We zijn er toch zeker zo’n 50 avonden in het jaar mee bezig. We moeten op zoek naar sponsors, er zijn veel ver gunningen nodig en er komen allerlei formulieren bij kijken. Naast de Vierdaagse helpt ie dereen ook bij allerlei klusjes bij Be Fair en ik haal elke maand oud papier op voor de jeugd, waardoor naast het voetbal ex tra activiteiten kunnen worden georganiseerd.” Wat krijgt u er voor terug? Ronald: “Mensen zijn niet altijd gewend om complimentjes of Op dinsdag 14 juni inschrijven voor Wandelvierdaagse Elk jaar lopen zo’n 1600 a 1800 jongeren en volwasse nen mee aan de Waddinx veense Wandelvierdaagse. Men kan zich nog inschrij ven voor de Vierdaagse op 14 Hoe bent u daar zo toe ge komen? “Het is allemaal begonnen be gin jaren negentig, toen de ac- tiviteitcommissie van Be Fair voetbal organiseerde om mee te lopen met de Boskoopse vierdaagse. De meeste pupil len liepen mee en vonden het erg leuk. Vrijwel onze hele familie was als vrijwilliger al actief bij Be Fair en na enige jaren te hebben mee gedaan met Boskoop, besloten mijn schoonzus Trijnie Janmaat GERANIUMS VASTE PLANTEN juni van 17.00 uur tot 18.00 uur in de bestuurskamer van Be Fair voetbal. Meer infor matie: waddinxveenwandelt.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 19