I Korbis op weg naar de dubbel I I Snelle tijden voor zwemmers De Gouwe Prijzenregen Jitae op Dutch Masters ASW is door naar de volgende ronde Hazerswoudse Boys De uitslagen van de kampioenschappen van TOOS staan op onze site Floreant Al wint met 6-0 Dames 1 is kampioen! r/ L Altijd actueel: de weekkrant.nl Turnen www.gouwekoerier.nl V 61 2 I www.weekbladwaddinxveen.nl Tweede pinksterdag, maandag 13 juni, sluit Hazerswoudse Boys het seizoen af met het familievoet- baltoemooi en de ‘Actie Schaap’. Lees meer op onze website. 3 l - eb Sport Regio De succesvolle taekwondoka’s van Jitae. FOTO: PR 7 H 1 j FOTO: PR/JOKE BAKKER Korbis speelde matig, maar won wel. FOTO: PR Met eenmaal goud, viermaal zilver en viermaal brons scoorde Jitae er bij het sparren flink op los. Goud was er voor Bradley van Staaijeren in de pupillen B-klasse. De zilveren medailles gingen naar Lindi Korpels- hoek bij de aspiranten, Tjash en Faith Klippel bij de junio ren C-klasse en Thijs Litjens bij de junioren B. Brons was er voor Luuk Verschoor bij de pupillen C, Lennard Ernst aspiranten B-klasse, Mamix Nieuwstra- ten aspiranten C en Erben Moerman aspiranten C. de rust leidde Korbis slechts met 3-2. Dankzij een kleine opleving kon Korbis uitein delijk met een 6-3 voorsprong gaan rusten. In de tweede helft scoorde Ben Visser: 7-3. Nage- Waddinxveen/Boskoop Bryan Maza en Ronald en Niels van Noort van Z&PC De Gouwe hebben goede tijden gezwommen in Leiden. Bryan zwom de 100 m vrije slag in 1.28.83 en de 100 m rugslag in 1.38.46. Ronald zwom de 100 m schoolslag Waddinxveen/Den Haag Na de 2-0 thuisoverwinning van vorige week tegen REMO en afgelopen zondag op sport park ‘De Verademing’ in Den Haag een 2-2 gelijkspel tegen die club, is ASW door naar de volgende ronde van de na- competitie. De tegenstander is dan derdeklasser sv Erasmus. Op sportpark De Verademing begonnen de mannen van trainer De Bruin scherp. In de 28e minuut was het raak. Wesley Bruins schoot een corner rechtsreeks in het doel. Iedereen dacht dat het met een schot van Peter van den Hoek 0-2 zou worden, maar de keeper van REMO redde met een snoekduik. Na rust kwam ASW goed weg toen een inzet van de Hagenaars tegen de paal kwam en er even later ook nog een bal tegen de lat uiteenspatte. In de 57e minuut werd het 1-1 toen een vrije trap over de Waddinxveense muur werd getild. In de 68e minuut viel Wesly Tol in voor Fokke Fennema. Hij stond koud in het veld of hij werd door Peter van de Hoek aangespeeld. Tol aarzelde niet en knalde de bal in de hoek, 1-2. REMO wist in de slotfase weer op gelijke hoogte te komen. Maar ook een gelijkspel was voor ASW genoeg om door te gaan in de nacompetitie. Op 2 juni speelt ASW uit bij Erasmus in Den Haag en op zondag 5 juni speelt ASW de return in Wad dinxveen. Boskoop Floreant Al heeft in de nacompetitie voor een plaats in de hoofdklasse de eerste wedstrijd met een klinkende 6-0 zege gewon nen. Tegenstander BMT uit Den Haag had in dit Boskoopse voetbalschouw- spel werkelijk niets in te brengen. Het ene doelpunt was nog mooier dan het an dere. De eerste goal, uit een corner, werd met het hoofd gemaakt door Roy van Ho ven. De tweede kwam op naam van Erik van Zoest die attent reageerde nadat de keeper een inzet van Martijn Kok nog had weten te keren. Doelpunt nummer drie was er een over vier schijven. Bob Guldemond zette de aanval op, speelde Martijn Kok aan die de bal meegaf aan Roy van Hoven, waarna er een voorzet volgde die door Brian de Bruin fraai tot doelpunt werd gepromoveerd. Roy van Hoven tekende zelf voor de vierde met een schot onder de keeper door. De na een uur ingevallen Aaron Verkleij tekende voor doelpunt nummero vijf en Erik van Zoest bepaalde de einduitslag op 6-0. De wedstrijd van Floreant Al van aankomende zaterdag staat voorlopig nog gepland op de locatie bij SWSMC in Schiedam om 15.00 uur. Omdat beide clubs liever op kunstgras spelen in de omgeving van Gouda en daartoe een verzoek hebben ingediend bij de KNVB, zou die locatie dus nog kunnen veranderen. Wie de wedstrijd wil bezoeken, moet de website van Flore ant in de gaten houden: www.floreant.nl. Boskoop Het dameselftal van Floreant, spelend in de zondagcompetitie van West II vierde klasse, is ongesla gen en zonder puntverlies kampioen geworden. De dames behaalden het kam pioenschap met klinkende cijfers als 60 punten uit 20 wedstrijden, 105 doel punten voor en 18 tegen. Naarmate de competitie vorderde werden echter ook de blessures talrijker en van langere duur. Daarom moest er geregeld een beroep worden gedaan op de meisjes A junioren. Tij dens de uitwedstrijd tegen Bergambacht eerder deze maand werd het officieel en is de schaal uitgereikt. Waddinxveen Het Flamco wedstrijdteam van de Jitae Taekwondo Club kan terugkijken op een prima optreden op de Dutch Masters op zaterdag 28 mei in Rot terdam. Dit internationale Taekwondo TBN evenement werd geor ganiseerd in de prestigieuze topsporthal in Rotterdam, nabij de Kuip. Meer dan 850 deelnemers uit Denemarken, Ierland, Engeland, België, Aruba, Duitsland en natuurlijk Nederland streden om de prij zen in de discipline Sparring en Stijlvormen. noeg de gehele tweede helft zou het gat zo’n vier punten blijven, tot tien minuten voor tijd. In korte tijd kwam de eindstand 13-6 op het scorebord. in 1.46.30, de 100 m rugslag in 1.31.78 de 400 m vrijeslag in 6,14.32, de 100 m vlinderslag in 1.47.64 en de 100 m vrijes lag in 1.18.48. Niels zwom de 100 m vrijeslag in 1.41.24, de 100 m schoolslag in 2.18.30, de 50 m vlinderslag in 1.03,37, de 100 m rugslag in 1.38.61 en de 100 m wisselslag 1.53.04. tegen VZOD, het kampioens- schap binnenslepen. Bij winst is Korbis, net als in de zaal, kampioen in de derde klasse en zal dan volgend seizoen zowel op het veld als in de zaal in de tweede klasse mogen acteren. Hoewel de 1-0 wederom niet lang op zich liet wachten duurde het bijzonder lang voordat de 2-0 dan eindelijk viel, via Adrienne van Ofwe- gen. Verdedigend had Korbis de gehele wedstrijd geen enkele moeite met de aanval lers van KIOS, maar kende het zelf bijzonder veel moeite om tot scoren te komen. Met nog tien minuten te spelen tot f) Deelneemsters uit Boskoop gooiden hoge ogen tijdens de vijfde editie van de Flynth Run 4 Ladies, die afgelopen zondag plaatsvond. De Boskoopse Vanesse van Voskuilen werd tweede in de categorie dames senioren en Lieke Klinkenberg en Marlène Straathof van AV’47 behaalden de tweede en derde plaats in hun catego rie. Lees het uitgebreide verslag op www.gouwekoerier.nl. FOTO: PR Waddinxveen In een matige laatste thuiswed strijd heeft Korbis KIOS met 13-6 verslagen. Volgende week kan Korbis in Kudelstaart, A 4

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 39