Lezersactie Volgen opleiding loont! Krea Musica zingt in Aora en Swanla iO c d Genieten in juni, juli en augustus 3-daagse minicruise voor 69 euro r 1 Voor al het nieuws Waddinxveen Kijk op de site of je kunt doorrijden of wordt het toch stilstaan I Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 8 juni 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 27 www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Werk aan de weg We missen een groot podium in Waddinxveen Voor nieuws in uw buurt, de laatste nieuwtjes van alle (sport)verenigingen en ook voor al het overige nieuws in Waddinxveen, kunt u terecht op onze website. Uit onderzoek blijkt dat opleiding en diploma's leiden tot een betere positie op de arbeidsmarkt, meer kans op leuk werk en een hoger inkomen Wil je een brochure of meer info? Informatieavonden I 1 Krea Musica trad al drie keer op in de Tsjechische zustergemeente Pelhrimov. FOTO: PR uitstekend aanvullen. wd&Ml f WADtXNXVEE^ Krea Musica viert haar 20 jarig bestaan met twee jubileumconcerten in de regio. “We missen heel erg een groot podium in Waddinx veen, waardoor we voor onze jubileumconcerten helaas moeten uitwijken naar om ringende gemeenten”, zegt voorzitter Pieter Wijbenga. Op 18 juni wordt in Theater Flora in Boskoop een eerste ju bileumconcert gegeven en op 29 oktober staat er een groot optre den gepland in Theater Swanla in Zevenhuizen. In beide con certen wordt opgetreden met Kleinkoor Klaas uit Rotterdam en gitarist Christo van Dijck uit Waddinxveen. Natuurlijk had het enige Waddinxveense algemeen gemengd koor dit jaar graag in de eigen gemeente een concert willen geven, maar Ruud Groot Waddinxveen hier zijn weinig mogelijkheden om optredens te verzorgen voor zo’n 300 a 400 mensen. Ondanks dat Waddinxveen een aantal koren rijk is, bleek in 1991 toch veel belangstelling te bestaan voor een gemengd koor dat niet direct aan een kerkge nootschap was verbonden. Di rect na de oprichting, meldden 62 personen zich spontaan aan als lid en ruim een jaar later werd het eerste concert gegeven. Kort daarna werden optredens verzorgd in de Sint Victorkerk, De Doelen in Rotterdam, Hu- manitas Acropolis Rotterdam, Anne Frankcentrum, Ontmoe- tingskerk en ROC Mondriaan in Den Haag. Maar dit is slechts een greep uit de vele concerten, grootste overdekte win kelcentrum. Natuurlijk is er naast winkelen nog veel meer te doen. Zo kunt u flaneren over de boulevard langs de rivier de Tyne of genieten van een heerlijk biertje op een van de vele terrasjes. Het oude Vic toriaanse centrum ademt een totaal andere sfeer. We kunnen concluderen dat Newcastle een stad is met twee gezichten die elkaar Vraag mensen wat ze belangrijk vinden als het gaat over hun werk en bijna iedereen vertelt je dat ze graag werk willen dat ze leuk vinden. En het salaris dan? 0 ja, het is ook wel prettig als er voldoende betaald wordt. Maar niet iedereen heeft leuk werk en een goed salaris en de meeste mensen, met of zonder werk, denken dat dit voor hen niet is weggelegd. Toch is de stap naar leuk werk en een mooi salaris niet zo groot als wel eens gedacht wordt. Met de juiste keuze kom je er in korte tijd achter dat het volgen van een opleiding loont (letterlijk)! Stel je wilt graag op kantoor werken. Fabius Opleidingen verzorgt diverse opleidingen voor veel gevraagde kantoorfuncties. Deze opleidingen zijn geschikt voor starters, werkenden en herintreders. De opleidingen zijn zo opgezet dat de cursist zonder vooropleiding of kantoorervaring kan starten en al binnen 6 maanden (met 1 ochtend of avond per week les) in het bezit kan zijn van het diploma Receptioniste Telefoniste. De opleiding Administratief Medewerker duurt 9 maanden en Secretaresse en Financieel Administratief Mede werker duren een jaar. Je verdient de opleiding snel terug want iedere stap betekent meer kans op een beter betaalde baan. Bovendien betaalt de fiscus mee aan de opleiding! Wat doet Fabius Opleidingen om jouw kansen op leuk werk en een goed salaris mogelijk te maken? Je leert precies datgene wat je nodig hebt voor de betreffende functie. En, minstens zo belangrijk, de docenten van Fabius zorgen er voor datje ook persoonlijk sterker wordt. Je zult merken dat je daardoor beter in staat bent jezelf te presenteren naar werkgevers en dat kan doorslaggevend zijn. Het is dan ook niet verrassend dat zowel jonge als oudere cursisten met een opleiding van Fabius leuk(er) werk vinden, zelfs in een krappe arbeids markt! Voor het Jubileumconcert van 18 juni in Theater Flora in Boskoop zijn nog kaarten beschikbaar en ook het con cert op 29 oktober in The ater Swanla in Zevenhuizen Overigens verbetert de arbeidsmarkt voor admi nistratief personeel. In eerste instantie nam de vraag naar personeel met name toe in de techniek en de industrie maar sinds een aantal maanden is dat ook het geval voor de voor Nederland heel belangrijke administratieve sector. De verwachting is dat met de verbetering van onze economie het aantal vacatures in de administratieve sector verder zal toenemen. Heb je net de juiste opleiding gevolgd, dan heb je bij werkgevers een streepje voor: je beschikt immers over een actueel diploma en je hebt laten zien dat je het niet alleen wilt maar ook kunt! Fabius Opleidingen is een door het CRKBO erken de opleider en verzorgt al 25 jaar praktijkgerichte opleidingen en trainingen voor volwassenen. Er zijn meer dan 50 leslocaties door heel Nederland, leder jaar kiezen duizenden cursisten voor een opleiding of training van Fabius Opleidingen. Winkelstad Newcastle, of ook wel Ne- wcastle-Upon-Tyne, ligt in het noorden van Enge land en staat bekend als dé winkelstad van Engeland. Naast de vele bekende ke tens kunt u hier terecht in de vele boetiekjes, wa renhuizen en Europa’s Bel gratis 0800 - 446 446 4 of ga naar www.fabiusopleidingen.nl Inclusief: - Twee nachten aan boord - Transfer Newcastle Cen trum v.v. - Live entertainment - En dag in Newcastle - Branstoftoeslag Ga voor de actuele data en reserveringen naar www. dfds.nl/hah of bel 0255 - 54 66 66 o.v.v. Haven loods Om cursisten goed te informeren organiseert Fabius Opleidingen door heel het land infor matieavonden. Van 20 t/m 30 juni zijn er in 16 steden informatieavonden. Op de website (www. fabiusopleidingen.nl) staan de locaties en de data waarop deze informatieavonden plaatsvinden. Je kunt natuurlijk ook bellen naar 0800 - 446 446 (gratis). De zomer komt eraan, de ideale tijd voor een steden trip. Denkt u daarom eens aan een 3-daagse Mini- Cruise naar Newcastle. De reis naar uw bestem ming is direct het begin van een ontspannen ui tje. Zodra u in IJmuiden aan boord van onze luxe cruiseferry stapt, ligt de dagelijkse sleur ver achter u. Geniet van een drankje aan het dek en zodra u trek krijgt schuift u aan in een van onze restaurants. Later op de avond kunt u luisteren naar live muziek of een gokje wagen in het casino. Uiteraard over nacht u aan boord in een comfortabele hut met ei gen douche en toilet. die inmiddels in binnen- en buitenland zijn gegeven. Want Krea Musica is ook al drie keer in zustergemeente Pelhrimov (Tsjechië) te gast geweest bij het koor Zaboj in het kader van de vriendschapsband tussen beide gemeenten. Uit de vele hoogte punten van Krea Musica, mo gen de optredens met George Baker en Marco Bakker natuur lijk niet onvermeld blijven. “De binding en de betrokken heid van de leden is tekenend voor de gezellige sfeer”, zegt penningmeester Eibert Weste- rink. “Naast de discipline die we allemaal natuurlijk moeten opbrengen om tot goede pres taties te komen, beleven we er samen veel plezier aan en voe len we ons één grote familie. In Herman Kofflard hebben we een goede dirigent en ook de begeleiding van pianist Jos Vlietstra is geweldig.” Het brede repertoire omvat zo wel moderne als klassieke mu ziek. Op het programma staan Kaartverkoop voor jubileumconcerten Krea Musica is nog niet uitverkocht. Voor kaarten en informatie kan men contact opnemen met Eibert Westrink, tel. 0182 616273 of e-mail weste- rinkl 16@zonnet.nl. Reist u in juni dan krijgt u een gratis upgrade naar een zeezichthut nummers van Marco Borsato, Queen, Abba en Michael Jack- son, maar ook nummers uit musicals zoals Hair, Joseph en Pocahontas en klassieke stukken van John Dowland, Hendrik VIII of andere madrigalen. Voor meer informatie over Krea Musica: uttuw.kreamusica.nl Eu Mfl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25