II II 11 7 p Nu tot 30% korting* Sfeer marktplaats bij Culinair Alphen I Exacum I Begonia in hengseltray BLOEMEN Trosroosjes L Elke dag een puzzel Verrijk uw tuin met deze vuurkorf cube in eigentijds design L Jfll Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 8 juni 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouuje Koerier pagina 51 Vuurkorf www.gouwekoerier.nl Dorpstraat 22-28 Telefoon 0182-612009 Waddinxveen Groensvoorde 20 Waddinxveen Tel. 0182 - 611 633 www.bloemenman.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Culinair Alphen 23 tot en met 26 juni in Park Rijnstroom Ontspannen met een puzzel. Dat kan op onze website. Kies uit bijvoor beeld een sudoko, kruiswoordpuzzel of woordzoeker. Elke dag is er een nieuwe puzzel om op te lossen. J Incl. 3 GRATIS onderhoudsbeurten is**51 n X J ±1 John Vermeer, voorzitter Culinair Alphen, verheugt zich op editie 2011. FOTO: RIEKELT BEZEMER l'J zb wie r Romantisch brons/ premium wit “Binnen onze mogelijkheden willen wij het beste pro duct leveren, we willen het beste festival organiseren”, zegt John Vermeer, voorzit ter van Culinair Alphen. De ‘eetbeleving’ komt met rasse schreden dichterbij. het wordt meteen een feest: de Corona’s treden op. De band ondersteunt met fragmenten uit haar theatershow Radio Corona burgemeester Bas Eenhoorn, die het festival opent. Entertain ment hoort bij een culinaire be levenis als Culinair Alphen. Op het programma staan - naast de Corona’s - optredens van Buckwheat, Boston Tea Party, The Heart of Soul en Blood Sweat Kiers. Deze optredens tussen de terrassen en de uit giftepunten. “Er moet de sfeer van een marktplaats heersen”, zegt Vermeer. De ijssalon van Talamini heeft hier een makkie aan: de Italiaanse ijsbereiders hebben als core-business mee- neemijs. Nieuwkomer De Schaapskooi heeft met een Mexicaanse wrap een meeneemgerecht, maar hoe dat met de kaasfon due moet? Gemarineerd, ge- bruneerd, geparfumeerd en geserveerd; allemaal bereid uit streekproducten, te vinden bij M’n Schoonouders/Peterselie. Nieuwsgierig maakt de Lassie van yoghurt en rood fruit, door De Watergeus geclassificeerd als ‘afhaal’. De Zeeger zoekt het verder weg: Javaanse gam- basaté en Japanse sushi staan op de kaart. De Zaak heeft ver schillende salades op het menu staan. Onder de tapas van Proto zijn bijvoorbeeld lamsbout, to nijn en biefstukpuntjes te vin den. Voor bij de borrel zijn de verleidelijke oester en de San Danieleham van InTenz. Het nieuwe Helden komt met groot gebraad gegaard in de rookoven. Het take away bakje met rauwe zalm, wasabimayonaise en een wakame salade is van Alfreds. De Gelaarse Kat kan nergens komen zonder Broodje Dip. Ook een reprise is de Sgroppino van Dolce Vita. vrijdag vanaf 16.00 uur en zaterdag vanaf 14.00, alle drie de dagen tot 01.00 uur. Zondag van 12.00 tot 22.00 uur. Alle informatie staat op: www.culinairalphen.com. T a II II II i: O II I! I H g.«u “We staan opnieuw in Park Rijnstroom. Rond een grote arena worden terrassen opge steld met als ‘buitenring’ de restaurants. Het is de bedoe ling dat bezoekers her en der een heerlijk gerecht kopen en al flanerend een plekje zoeken”, benadrukt Vermeer. “De ziel van Culinair Alphen is het vakmanschap, dat is het culinaire anker. Het entertain ment voegt iets toe.” Het eve nement gaat donderdag 23 juni om 17.00 uur van start. Het Park is open voor iedereen en per stuk €0.99 Door Eveline J. Verhoeve Alphen/Regio Culinair feest in Alphen aan den Rijn Culinair Alphen is van don derdag 23 tot en met zon dag 25 juni, locatie: Park Rijnstroom, Comelis Geel- laan. De openingstijden zijn: donderdag vanaf 17.00, 3 tray voor €2.50 10 voor €0.99 per bos €0.99 worden afgewisseld door optre dens van dj’s. Maar het gaat na tuurlijk om wat de deelnemende restaurateurs kunnen bieden rond de grote Arena met in het midden het grote podium. Om het podium een langgerekt ovaal terras en een promenade T -R-K II I. I II II II II II n

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 49