I Voetbalkampioenen TH) I I I I I feJI w Atletes Antilope goed op dreef in competitie Kampioenen bij tennis Budocentrum ASW verliest NK titels voor TOOS turners Floreant Al is hoofdklasser Nieuws over onroerend goed en interieur vindt u op onze site Stephano van Kesteren verrekt nekspier op NK Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 8 juni 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 61 b www.gouwekoerier.nl I I I Je eigen huis www.deweekkrant.nl/wonen Budocentrum Helmig hield afgelopen zaterdag de clubkampioenschappen in Sporthal De Plataan in Boskoop. Er werden vier spannende poules ge speeld. Lees meer op onze website. |H| kW De succesvolle atletes van Antilope. FOTO: PR j I VosholBooys, eenmalig be- drijfsvoetbalkampioen (2006) heeft zijn tweede titel binnen. De beteuterde gezichten bij de BAB spraken eveneens boekdelen. In de opwindende finale in Boskoop werd het za terdag 4-2 voor VosholBooys. Riede tekende ervoor: 1-2. De gelijkmakende treffer kwam er toch: Adjin Abdallah kopte raak: 2-2. Een stand die een verlenging inhield. En die kwam er. VosholBooys zou daarin nog twee keer scoren. Het werd 2-3 bij Be Fair voetbalt; hij scoorde acht doelpunten. De Fair Play Cup werd, net als vorig jaar, gewonnen door BAB. Keeper van het toernooi werd Danny Noomen. Tot aan het laatste toestel had hij nog kans op een me daille, maar bij brug ging het echt mis. Door de zweepslag was hij niet meer in staat om volledig tot handstand te ko men en miste hij bovendien zijn afsprong. Waddinxveen De tweede ploegencom- petitie voor senioren vond afgelopen zondag plaats bij Spark in Spijkenisse. SC Antilope was daar met een damesploeg aanwezig. De wedstrijden begonnen nog met regen, maar halverwege knapte het weer op, ging het zonnetje schijnen en werd het zelfs nog drukkend warm. Marieke Kaptein was goed op dreef en verbeterde haar clubrecord op de hink- stap-sprong met ruim een hal ve meter naar 9,64 meter. Met speerwerpen leverde Iris ten Barge een mooie prestatie door haar PR te verbeten tot 23,45 meter. Irene van der Reijken zette een clubrecord neer op de 400 meter horden in 1.13,91. Terwijl zij ook op de 800 meter bijna 4 seconde sneller was dan de vorige wedstrijd. Het estafet- teteam bij de dames was goed in vorm, wat leidde tot een tijd van 53,69 seconde op de 4 x 100 meter. Hij eindigde op de 10e plaats. Al bij het tweede toestel ging het mis. Bij het inturnen blesseerde hij zijn nek, bij een netjes uit gevoerde arabier flik-flak. Dat hij de wedstrijd toch nog heeft kunnen afronden, is al een pres tatie op zich. Waddinxveen ASW verloor zondag in de nacompetitie de thuiswed strijd tegen Erasmus mei 1- 3. Op Hemelvaartsdag was het in Den Haag 0-0 gewor den tegen deze club. ASW is daarmee nog niet uitgevoet bald dit seizoen. Ondanks de slappe vertoning van afgelo pen zondag krijgt de club nog een herkansing. Dat zal tweede pinksterdag zijn in de vorm van een toernooi waar nog twee plaatsen in de derde klasse te vergeven zijn. Op Hemelvaartsdag, met René Boekhorst op doel, had ASW het vizier ab soluut niet op scherp staan. Het creëerde alleen via Fa ber een kans welke de inko mende Bruins inspeelde die een teenlengte te kort kwam om binnen te schieten. De tweede helft startte ASW beter en was het zeker in het begin de bovenliggende par tij. Maar weer zonder veel kansen. Vlak voor tijd moest Rick van Gelooven met twee keer geel voortijdig naar de kleedkamer. Het bleef wel 0- 0. Lees het volledige verslag op www.weekbladwaddinx- veen.nl. Ton van Bemmel Boskoop Vooraf in de prognoses was meervoudig kampioen en titel verdediger BAB opnieuw favo riet. Het had in de poule (3-1) van ‘Voshol’ gewonnen. Het waren ook de aannemers die het doel van de roodhemden onder vuur namen. Dat gebeurde bij een corner waar twee keer tever geefs werd gejuicht, maar waar driemaal scheepsrecht was, na dat Patrick Verwey zich ermee bemoeide, 1-0 voor de BAB. Met onder anderen Marcel Meyer en Bram Riede voorop beet VosholBooys flink van zich af. De aanvalslust werd beloond met de gelijkmaker van Marcel Meyer 1-1. VosholBooys nam brutaal een voorsprong; Bram VosholBooys versloeg de favoriet BAB in de finale van het Be- drijfsvoetbaltoernooi in Boskoop. FOTOt SJAAK BLAAZER zege veilig. Dat gebeurde met een prachtige goal van Micha van Dam: 2-4. De topscorers bokaal van het bedrijfsvoetbal ging dit jaar naar Willem Jan Oosterveen, een gastspeler uit Waddinxveen bij de FC Rijne nadat Raymond Oldenburger veld die in het ‘dagelijks leven’ vanaf elf meter raak schoot. Nadat Ron Geers hands had gemaakt in de zestien. Uitein delijk stelde VosholBoys, nadat eerst nog een superredding van hun keeper Dennis Meyer, de Boskoop De teams van de zaterdagcom- petitie van Tennisvereniging Boskoop hebben afgelopen weekend verschillende kam pioenen voortgebracht. Door een langere stop in de meiva kantie speelden de teams bij de zaterdagcompetitie hun laatste wedstrijden. Meisjes t/m 14 jaar - Loes, Renate, Charlotte, Eef- ke en Fabiënne - speelden, na meerdere malen kampi oen te zijn geworden op de woensdag, voor het eerst de zaterdagcompetitie. Ook dit jaar waren zij te sterk voor hun tegenstanders en wer den zij met maar 4 punten tegen kampioen. Lees meer over de andere kampioenen op www.gouwekoerier.nl. Waddinxveen In Breda de Nederlandse Kampioenschappen heren- turnen georganiseerd. Voor de heren van het ETEC TOOS Turn Team uit Wad dinxveen werd het een suc cesvol weekend met twee maal goud, tweemaal zilver en vijfmaal brons. Bij deze finalewedstrijden turnden de beste veertien turners van Nederland de meerkampfinale. Daarnaast waren de beste zes turners per toestel vertegenwoordigd bij de toestelfinales. De titels werden gewonnen door Bart Kerkhoven op de ringen en Pim Luiten op voltige. Een bronzen me daille werd gewonnen door Laurens de Vries in de meer kamp en op de brug, Boaz Floor op voltige, Wessel van den Berg Op sprong De meeste medailles waren voor Erik Koppenaal: zilver op voltige en brug, en brons op ringen. Een volledige ver slag van TOOS op het NK staat op: unuw.tueekbladuwddinx- veen.nl Ton van Bemmel Boskoop Floreant heeft een hoofd klasser in huis. De Al jeugd van de Boskopers speelt ko mend seizoen op het hoogste jeugd-amateurniveau. Dat werd zaterdag op neutraal terrein, sportpark Harga in Schiedam, in een beslis singswedstrijd tegen Capelle Al afgedwongen: 5-2 voor Floreant. Op een erbarmelijk slecht veld werd al snel dui delijk dat Floreant, dit keer bij afwezigheid van Jan Tol gecoached door Floreant- zondagtrainer Ron Bent- velzen, de betere ploeg was. Aangemoedigd door zo’n 200 meegereisde supporters werd er vol op de aanval ge speeld. Martijn Schreuder opende de na een kwartiertje de score. Met lange passen soleerde hij door de Capelle- verdediging: 1-0. Nog voor rust stond er 2-0 op het sco rebord. Uit een vrije trap van Frank de Bruin kopte Mo Balidou raak in de rechter bovenhoek. Mocht Capelle nog illusies hebben dan wer den deze direct na de pauze de grond ingeboord. Na een kwartier was het al 4-0. Al weer Mo Balidou tekende met een vrije trap langs de muur in de hoek voor de 3- 0. Martijn Kok maakte er na een afgeslagen hoek schop fraai 4-0 van: In één keer op de slof in alweer de rechterbovenhoek.Vervol gens werd het nog spannend toen Capelle terugkwam tot 4- 2. Maar het slotakkoord was toch voor Floreant. Uit een onmogelijke hoek schoot Frank de Bruin de bal achter de Capelle-keeper: 5-2. Waddinxveen Stefano van Kesteren, turner van TOOS, heeft tijdens de NK-finale een nekspier ge scheurd. Hij turnde daarna nog op vijf toestellen, maar kon d niet meer in de buurt komen van een podiumplek. A <>- 'Wk.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 59