a oogje in het zeil I' DE VRIJBUITER 50.°° 15.°° Politie houdt VROEGE VOGEL AKTIES ALLEEN TUSSEN 10.00-13.00 UURI 555.0c 225.°® 25™ I F Veertiende Kikkerrit I I F Ondernemerspeiling PT Specialist in i actief ent HiinraiHi 443.33 r LHi Medische diensten Vakantieservice van Politie Hollands Midden illlllHillTlHl DONDERDAG 16, VRIJDAG17 EN ZBTEBDftG 18 JUNI Groene Hart Archieven Neem op Vaderdag je vader gratis mee naar deze avontuurlijke film 34.55 988.5U T Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 15 juni 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 25 De wet van 3 Windstopper r SI mat Koelbox A40 L. 5Q 59 Sa 19Q Ss www.mijnvaderiseendetective.nl/gratis Parasol Milaan o 270 cm. ‘Volle brievenbus verraadt dat bewoners op vakantie zijn’ Schoen Torino low Carri chef de luxe Montana bijzettent Korte broek Waar kun je terecht voor spoedei sende medische zorg buiten kan tooruren? Deze en andere medische diensten zijn te vinden op onze website onder het kopje ‘gezondheid’. www.gouwekoerier.nl k J J ik ^4 Loungeset Barcelona Michigan 6 PVC 6 persoons familietent Ijszee /JQS5 Rugzak Tigre 25 L. j Schoen Guideway di UVC TH€ 3RA Al UF6 Max. 1 per klant Max. 1 per klant MOBICOOL Max. 1 per klant CADAC Acties alleen geldig op de aangegeven dagen tussen 10 00-13.00 uur. Niet geldig i.c.m ander acties Reserveren niet mogelijk. Zet- en,'of drukfouten voorbehouden. OP=OP’ Met de vakantieservice houdt Politie Hollands Midden een extra oogje in het zeil voor wie op vakantie gaat. www.politie.nl\hollands-mid- den in te vullen. Een andere manier om de vakantieservice aan te vragen is het invullen van een afwezigheidskaart. Deze kaarten zijn verkrijgbaar bij de balie van elk politiebureau in de regio van Politie Hollands Midden, waaronder in Boskoop en Waddinxveen. Daarnaast is het mogelijk om telefonisch de afwezigheid door te geven via 0900-8844. Een medewerker geeft de melding vervolgens door aan de politie. Om geen valse verwachtingen te wekken meldt Politie Hol lands Midden dat het aanvra gen van de vakantieservice geen garantie voor één of meerdere controles door de politie is. Ook kan de politie niet garanderen dat er na het inleveren van de afwezigheidsmelding niet wordt ingebroken. Tijdens eerdere controles van woningen van vakantiegangers constateerden agenten dat een volle brievenbus al verried dat de bewoners op vakantie waren. Een inbreker heeft dan vrijspel. Om dit te voorkomen kan men tal van maatregelen nemen, zo als het opbergen van materiaal zoals ladders en tuinmeubilair. Ook is het verstandig om de tuin en planten te laten ver zorgen. Een onverzorgde tuin, hoog gras en verdorde planten in de vensterbank verraden dat de bewoners langdurig afwezig zijn, aldus de politie. Meer in formatie en tips zijn te vinden op www.politie.nl. Boskoop/Waddinxveen De mening van ondernemers over het belang van het Pro ductschap Tuinbouw (PT) verschilt per sector. Dat blijkt uit de eerste resultaten van de ondernemerspeiling PT. Acht procent van de boomkwe- kerijsector staat kritisch tegen over het PT. Twee procent van de hovenierssector zegt zaken privaat te willen organiseren. Door bij de politie aan te geven wanneer je op vakantie gaat, kan de politie tijdens deze va kantieperiode een extra oogje in het zeil houden. En mocht er toch iets gebeurd zijn, dan waarschuwt de politie een con tactpersoon of sleutelhouder die via de vakantieservice bij de po litie opgegeven kan worden. Wie gebruik wil maken van de vakantieservice kan op ver schillende manieren de politie informeren over de vakantie. Dit is onder meer mogelijk door het digitale formulier onder de special ‘De vakantieservie’ op Heren Vevin Dames Veola Kindermodel: 15.® WILDERNESS Van de redactie Regio Regio Door gemeentelijke bezui nigingen sluiten de Groene Hart Archieven - Streek archief Midden-Holland en Streekarchief Rijnlands Midden - hun studiezalen op woensdag. Deze sluiting wordt gefa seerd ingevoerd. Dit bete kent dat met ingang van 1 juli 2011 de studiezaal van Streekarchief Midden-Hol land op woensdag sluit. Van af 1 september 2011 volgt de studiezaal van Streekarchief Rijnlands Midden. Voor een sluiting op woensdag is ge kozen, omdat uit de praktijk blijkt dat op die dag relatief weinig mensen de studie zaal bezoeken. Op deze ma nier willen de Groene Hart Archieven het effect van het terugbrengen van het aantal openingsuren voor het publiek minimaliseren. De avondopenstelling zal voorlopig nog gehandhaafd blijven. Meer informatie over de Groene Hart Archieven is te vinden op de website: tvvviv. groenehartarchieven.nl. i -V De deelnemers van de Boskoopse Oldtimer Kikkerrit arri veerden afgelopen zaterdag - na een tocht door het Groene Hart - bij het Floragebouw aan de Parklaan in Boskoop, waar het publiek de oude wagens uitgebreid kon bekijken. Meer foto’s van de veertiende editie van de Kikkerrit zijn te vinden op de website www.kikkerrit.nl. FOTO: RONALD STAM Max. 1 per Want ^Max. 1 per klant koelsysteem ^Max. 1 per klant 4 persoons koepeltent Stahoogte: 200 cm. WILDERNESS

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25