uul online in én ontuang altijd GRATIS €50,-1 reistegoed! JoDTracH.nl 2011 W En maan Hans on een all-inclusiue 5-sterrenreis met 5 urienden naar de Turkse Riuièrat de Turkse Riuièra! wat is nu belangrijk in werk? Doe mee en geef je mening! Het resultaat uan net onderzoek wordt aangeboden aan werkgevers- en werknemersorganisaties en de landelijke politiek. 4- M/V 7 2 A iG! ■l 1 Zeer oneens J+ via Linkedln I 2 3 4 Q5 p üb HETNATIONALEUlERKONDERZOEK.nl Doe mee! Online deelnemers ontvangen €50,- reistegoed. (Wordt fan van JobTrack.nl op Facebook en maak kans op een ALL-INCLUSIVE reis voor jou eri 5 vrienden) Achternaam: Maak de hokjes van je keuze zwart. Leeftijd: 10+ jaar iaar 6 Niet van toepassing 8 3 ■7 9 4 5 Ja Weet niet Ja Ja Ja Weet niet Ja Alle prijzen en het gratis reistegoed worden mogelijk gemaakt door Corendon. Het Nationale Werkonderzoek 2011 is een initiatief van JobTrack.nl in samenwerking met Intelligence Group. l' Werkervaring (excl. bijbaan): 0-1 jaar O 1-5 jaar 5-10 j: Opleidingsniveau: WO HBO MBO VMBO Anders Je leven lang bij één baas werken is slecht voor je carrière. Zeer oneens Oneens Neutraal Q Eens Zeer eens Niet van toepassing belangrijk: het reistegoed ontvang je alleen via deelname online. I I Ik werk liever op kantoor dan thuis. Zeer oneens Oneens Neutraal O Eens Zeer eens 0 Niet van toepassing Ik voel mij gewaardeerd door mijn werkgever. Oneens Neutraal Eens Zeer eens Niet van toepassing Ik vertel mijn baas dat ik ga solliciteren. Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Niet van toepassing 14 Ik vertel mijn collega’s wat ik verdien. Q Ja, altijd Ja, maar als ik het ook van hen weet Ja, maar niet aan allemaal QJ Nee Niet van toepassing I 3 Ik zoek vacatures via Social Media. Meerder antwoorden mogelijk. Ja, via Hyves O Ja, via Facebook Ja. via Twitter Q Nee 20 Als ik opnieuw mijn carrière kon kiezen, zou ik iets totaal anders doen. Zeer oneens Oneens Neutraal Q Eens Zeer eens Niet van toepassing 19 Mijn P&O afdeling/-medewerker staat niet in dienst van het personeel. 0 Zeer oneens Oneens Neutraal O Eens Zeer eens 0 Niet van toepassing 18 Ongezonde (dikke of rokende) werk nemers moeten minder verdienen. Zeer oneens Oneens Neutraal Q Eens Zeer eens [J Niet van toepassing Inzenden voor 27 juni 201 I Verstuur het volledig ingevulde onderzoek in een voldoende gefrankeerde envelop naar: Het Nationale Werkonderzoek Postbus 67 5340 AB Oss Mijn baas mag mijn vriend worden op Facebook/Hyves. Ja Nee Welk rapportcijfer geef jij je baan? 6 7 8 9 10 Niet van toepassing L Als je op dit moment geen baan hebt, betrek de antwoorden dan op je laatste baan. I IO Smartphones, mobiele telefoons met internet mail- en download mogelijk heden, maken dat mensen effectiever werken. Zeer oneens Oneens Neutraal Q Eens Zeer eens Niet van toepassing Weet niet (Zichtbare) Tattoo’s en/of piercings Weet niet 17 Als ik lang in de file heb gestaan, begin ik minder gemotiveerd aan mijn werkdag. Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Q Niet van toepassing Mijn baan/functie is me tijdens het sollicitatieproces mooier voorgesteld dan hij in werkelijkheid is. Zeer oneens Oneens Neutraal Q Eens Zeer eens Q Niet van toepassing De overheid moet een minimum aantal stellen aan het in dienst nemen van oudere en arbeidsgehandicapte werknemers in organisaties. Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Q] Niet van toepassing 15 Er zouden volgens de Europese richtlijnen, 2 weken vaderschapsverlof moeten komen in Nederland. Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Q Niet van toepassing 16 Een baas mag zijn werknemers aanspreken op: Persoonlijke hygiëne (zweet, ruiken) 0 Nee Haardracht O Nee Voornaam: E-mailadres: Werkzaam: Ja Nee Aantal contracturen: Ik: Ben actief werkzoekend Houd de arbeidsmarkt in de gaten Ben niet actief werkzoekend Gezinssamenstelling: Alleenstaand Met partner Kinderen: Ja Nee Postcode: Graag meld ik mij aan als nieuwsbriefabonnee van JobTrack.nl Graag word ik op de hoogte gehouden van eventuele acties door Corendon Graag meld ik mij aan als deelnemer voor andere onderzoeken van Intelligence Group Als je binnen 5 kilometer van je werk gaat wonen, zou bij verhuizen de over- drachtbelasting moeten vervallen. Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Q Niet van toepassing Nee Decolleté/korte rokjes/zichtbaar borsthaar Nee Hoe zij zich presenteren in social media Nee Weet niet 12 Ik zou graag een paar dagen voor mezelf werken, naast een vaste baan. Q Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Q Niet van toepassing at De pensioenleeftijd moet naar 70 jaar om de pensioenen betaalbaar te houden. Zeer oneens Oneens Neutraal Eens Zeer eens Q] Niet van toepassing

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 37