r Rottemerenloop I ^arden^ Minigolf Bedrijventoernooi Taekwondo Al het autonieuws overzichtelijk bij elkaar op onze site Driemaal is scheepsrecht: ASW is derdeklasser F Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 15 juni 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 39 Alles over auto’s www.deweekkrant.nl/auto Waddinxvener Dico Hoogeveen, oprichter van de Jitae Taekwondo Club, heeft afgelopen zater dag zijn zevende Dan behaald. Lees meer op onze website. www.weekbladwaddinxveen.nl Kom bij ons ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras! Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop Tel. 0172-216159, Fax. 0172-216701 www.gardenplaza.nl info@gardenplaza.nl üb Ruim 22.000 m2 opslag en presentatie van tuinmaterialen: Bestratingsmaterialen Natuursteen Gewolmaniseerd tuinhout Bangkirai tuinhout (hardhout) Beschoeiingen Blokhutten Speeltoestellen Hardhouten tuinmeubelen in-iite Tuinverlichting Vijvermaterialen Vlonders Boskoop De Boskoopse minigolfver- eniging De Trekvogels houdt woensdag 29 juni een bedrij ventoernooi. De teams bestaan uit drie spelers en de samenstel- Tegenvaller De wedstrijden duurden twee keer twintig minuten. De eerste tegen Graaf Wil lem II VAC werd met 2-0 door doelpunten van Den nis Faber (bekeken kopbal) ling van de teams staat geheel vrij. Er worden twee ronden ge speeld. De inschrijving sluit op maandag 20 juni. Het toernooi begint woensdag 29 juni om 19.00 uur. De mingolfbaan is ASW komt hem volgend seizoen waarschijnlijk als tegenstander tegen. Er werd dan ook door de spelers uit volle borst ‘VEP gaat eraan, VEP gaat eraan’ gezongen. gelegen aan de Azalealaan 166 in Boskoop. Inschrijven kan bij Bastin Slappendel, tel.: 0172- 216613 of bastinslappendel@ kpnmail.nl Inschrijving kost 12,50 euro per team. scheidsechter hield de span ning er nog in door maar liefst zeven minuten langer door te laten spelen. Den Houdijker - ten koste van een rode kaart - voorkwam in die slotperiode nog een tegendoelpunt. Heeft u vragen, opmerkingen of problemen m.b.t. de inrichting van uw tuin, vraag het dan aan een van onze deskundige medewerkers. Stel zelf heel eenvoudig uw tuin samen! U kunt nu op heel eenvoudige wijze, gemakkelijk en snel uw eigen tuin ontwerpen, met behulp van het gratis tuin-teken-programma "Woningplan". Op onze website www.gardenplaza.nl kunt u tal loze tuinideeën opdoen. Op deze manier wordt u uw eigen tuinarchitect, waardoor uw tuin nog persoonlijker wordt. Het centrum van Zeven huizen wordt zaterdag 18 juni bevolkt door een grote groep enthousiaste lopers. De vierde Vissers Kidsrun en de 22e Lions Rottemerenloop zal dan van start gaan vanaf het Dorpsplein. Het evenement wordt georganiseerd door de Lions Club Zevenhuizen en het team ZEPARO. De opzet van deze Lions Rottemerenloop is dat door het inschrijfgeld van de lo pers en (lokale) sponsoring van de loop goede doelen worden ondersteund. Eén van de begunstigden is de stichting Roparun (via Team Zeparo) die goede doelen ondersteunt voor mensen met kanker. Als eerste verschijnen de jonge lopers aan de start. Afhankelijk van de leeftijd wordt er 1.000 of 1.500 me ter door de kern van Zeven- Van de redactie Zevenhuizen tot 20.30 uur en op zaterdag zijn we geopend van 8.00- 16.00 uur. Vanaf 1 juli vervalt echter de koopavond en is het bedrijf op zaterdag tot 12.30 uur geopend. De showtuinen zijn altijd toegankelijk, dus ook buiten de openingstijden. Ook gedurende de gehele vakantiepe riode is Garden Plaza Boskoop geopend. aan de start kunnen deelnemers zich inschrijven in Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen vanaf 11.00 uür tot uiterlijk een kwar tier voor de start. Rondom het Dorpshuis zijn voldoende parkeerplaatsen be schikbaar en zijn ook de kleed- gelegenheden beschikbaar voor de lopers. Meer informatie over zowel de Lionsloop als de Vis sers Kidsrun is te vinden op www.lions.nl/zevenhuizen of www.teamzeparo.nl. ‘VEP gaar eraan’ Door dit resultaat promo veerde trainer Edwin de Bruin (hij gaat naar VEP) binnen drie jaar voor de Garden Plaza Boskoop heeft een enorme sortering sier- bestratingsmaterialen in ontelbare kleuren en varianten. Door de eigen productie van alle tuinhoutmaterialen kunt u ook afwijkende maten en modellen bestellen en ook beschikt het bedrijf over deskundige medewerkers voor advisering. Laat u dus verrassen door de talloze tuinideeën die Garden Plaza Boskoop heeft, zodat u volop van uw tuin kunt genieten. Garden Plaza Boskoop is geopend op werkdagen van 7.30-17.30 uur, vrijdagavond koopavond Bel 0172 - 216 159 voor plaatsingsadvies voor beschoeiingen, vlonders, schuttingen e.d. huizen gelopen. De start van deze Kidsrun is om 13.00 uur. De inschrijving vindt vooraf plaats in de voormalige brand weerkazerne. Om klokslag 14.00 uur zal top- volleyballer Robin Overbeeke de lopers voor de Lions Rot temerenloop wegschieten. Na de start zullen de lopers op weg gaan naar het Rotteme- rengebied waarbij gekozen kan worden uit de afstanden 5, 10 of 15 kilometer. Voorafgaande en Pim Verlaan gewonnen. Te genvaller was dat Wesley Bruins (verdraaide knie) en Fokke Fen- nema (klapte door zijn enkel) uitvielen. In de tweede wed strijd tegen Roodenburg, vergat ASW te scoren. Het zat ook te gen, want na het wisselen kwam Roodenburg op 0-1. Opnieuw waren er blessures. Peter van den Hoek en Henos Michael gingen eraf. Dennis Blom viel vervolgens nog uit met kramp, waardoor Arjen den Houdijker na lange tijd zijn opwachting tweede keer met deze groep, maakte. In de slotpartij tegen Nicolaas Boys duurde het tot vlak voor tijd eer er gescoord werd. Sander van Steensel deed het met een leep hakje: 1-0. Een explosie van vreugde volgde. De van bestrating tot decoratie, van schuttingen tot blokhutten is Garden PLaza Boskoop uniek in de regio. Uniek qua omvang en uitstraling, op ca. 1500 m2opper vlakte vindt u de presentatie van het zeer omvangrijke programma tuinmaterialen van Garden Plaza Boskoop. Het project omvat een algehele materialenpresentatie van alle leverbare bestratingsmaterialen en schuttingen, een blokhuttenpresentatie, een kinderspeeltuin en een groot aantal model- en informatietuinen (waar alle materialen sfeervol in zijn verwerkt) in verschillende I stijlen en formaten met een zeer gevarieerd program i' ma materialen. I Zo kunt u op uw gemak, in een rustige omgeving ideeën voor uw tuin opdoen, en kunt u de materialen I van Garden Plaza Boskoop daar bekijken waar ze het beste uitkomen, namelijk in een tuin. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze in hardhou ten tuinmeubelen, plantenbakken, houten speeltoestel len, maar ook vijvermaterialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. en biedt hierin een ruime sortering. Een mooi gazon is natuurlijk prachtig, maar om het gazon mooi en gezond te houden vergt veel onderhoud. Vrijwel iedereen wil optimaal van zijn tuin genieten en kiest bewust voor een onderhoudsvriendelijke tuin. In plaats daarvan wordt gekozen voor een fraaie bestrating, eventueel gecombineerd met grind, natuur steen, hout en houtcomposiet. Waddinxveen/Nootdorp Door Ton van Bemmel Driemaal is scheepsrecht. Na de verloren kampioens wedstrijd en een nederlaag in de nacompetitie is het ASW uiteindelijk via een toernooi voor vier clubs in Nootdorp gelukt het ticket voor de derde klasse te bemachtigen. Een topprestatie voor een fu- sieclub: in z’n eerste seizoen promoveren. Vanaf het Dorpsplein in Zevenhuizen start zaterdag 18 juni de Rottemerenloop. FOTO: PR

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 39