Balletje gooien! Verweii Caravans Ml •3 ©Tel: 0182 - 63 64 65 Ga paniekklachten te lijf met cursus Geen Paniek Lekkerste recepten Bezoek ook eens onze webwinkel www.verweijcaravans.nl Verliefd stel zoekt veilige woonruimte Ramadan in Ziekenhuis Uitzonderlijk ontwerp van zilver, zirkonia’s en zoetwaterparel, nu 19,99 Uw PC altijd op Topsnelheid en Veilig r Apollolaan 57 Waddinxveen I BOVAG Verse vleeswaren Ring Rimini met superkorting www.deweekkrant.nl/webwinkel WEKELIJKS OP DE BOODSCHAPPENLIJST VAN 6,8 MILJOEN LEZERS VAN DÉ WEEKKRANT? Weinig tijd en toch iets lekkers op tafel zetten. Of op zoek naar een recept voor etentje met vrien den. U vindt ze op onze website. Elke dag een nieuw recept. www.weekbladwaddinxveen.nl Babipangang magervlees 500 gram 7,98 LET OP! 2e 500 gram GRATIS! InM alleen! i| 11 Rundergehakt mager 2 kilo 8,- 3 voor 5,- Kipfilet 2 kilo 10 Kippenpoten 2 kilo 3,- 2 ons 1,98 Riblappen 2 kilo €10 Week De nieuwe Berg skelters en trampolines staan weer in de showroom, Volop keus, al vanaf 3 jaar. Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 augustus 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 27 FOTO: PR Adverteer nu in dé Weekkrant WGGGNGR Media Gratis advertentie eb ■i Terug van vakantie, maar nog even nagenieten van de Franse sfeer? Tegelijkertijd ook nog eens een balletje op gooien? Kom dan aanstaande zaterdag naar het Open Kam pioenschap Jeu de Boules. Marianka Peters Gouda Gouda Ook dit jaar besteedt het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) aandacht aan de Ramadan, die afgelopen maandag voor de meeste moslims is begonnen. Het GHZ wil ieder mens respec teren in zijn of haar geloof of levenswijze en waar dat kan rekening houden met per soonlijke wensen. De Ramadan eindigt na ongeveer 30 dagen, dus in principe op 31 augustus. Tijdens Ramadan is het voor gelovige moslimpatiënten in het GHZ mogelijk om een Halal-maaltijd na zonson dergang geserveerd te krij gen. Tevens fs er een aparte gebedsruimte gecreëerd, waar op vrijdagmiddag, tij dens het vastgestelde gebed, gebeden kan worden. Traditioneel wordt de Ra madan afgesloten met het Suikerfeest of het Id-al-Fitr (etensfeest). Op deze dag krijgen alle opgenomen pa tiënten een glaasje muntthee met zoetigheden geserveerd. Het verbreken van het vasten is een van de belangrijkste is lamitische feestdagen. Waddinxveen/Boskoop De cursus Geen Paniek is effectief voor mensen die zich heel ongemakkelijk en paniekerig voelen in situa ties die voor anderen niets bijzonders zijn. Dat kan voor de een in een auto op een snelweg of in de file zijn, voor de ander kan dat in een drukke winkel zijn of in de bioscoop. Dat gespannen of paniekerige gevoel kan net zo goed op straat, in de bus, in een drukke winkel of juist Deze aanbiedingen zijn geldig van 4 augustus t/m 10 augustus Wij zijn open op maandag t/m vrijdag van 09.00 - 18.00 uur en zaterdag van 08.00 - 17 00 uur. op een eenzaam strand of alleen thuis optreden. De cursus bestaat uit acht bij eenkomsten en start op dins dag 30 augustus. Voor de duur van de cursus wordt cliënt van GGZ Midden-Holland. Vooraf gaand aan de cursus heeft u een kort intakegesprek. De cursus wordt vergoed door uw zorg verzekeraar. Het cursusboek en ontspannings-cd kosten €52. Meer informatie en opgave: 0182-563656 of preventie@ ggzmiddenhelland.nl Het Tuinhuis Azalealaan 107, 2771 ZV Boskoop 0172-231005 www.het-tuinhuis.nl Kinderdagverblijf en Buitenschoolse opvang Het Tuinhuis Het adres voor vakkundig onderhoud en schade aan uw caravan of camper. FOCWA Maak tijdig een afspraak voor een onderhoudsbeurt. Bovag en Focwa gecertificeerd. Verse oven loempia's Rosbief Fricandeau Zeeuws spek Vlaamse boeren achterham krant .ni o www.SOSnoordzee.nl om goed te boulen. Vorig jaar merkten we dat hieraan behoef te was.” Zowel voor de deelnemers die lid zijn van een Jeu de Boules Vereniging, als voor de recre anten is er een kampioensbeker te winnen. Inschrijvingen zijn mogelijk als team of individu eel. Aanmelden vanaf 9.30 uur, start wedstrijden om 10.30 uur. Per e-mail inschrijven@jbv- gouda.nl of tel. 06-13760680, www.jbvgouda.nl. zal oplopen tot zo’n 55 teams. “Heel veel mensen wachten het weer af, maar als het heel slecht is kunnen we naar de binnen banen uitwijken.” Vooralsnog wordt uitgegaan van goed weer, zodat het toernooi op de onlangs gerenoveerde buiten banen kan plaatsvinden. Voor de niet geoefende boulers heeft de vereniging nog een extraatje. “Voorafgaand krijgen mensen die dat willen uitvoerige uitleg van de spelregels en wat tips Verkoop van (gebruikte) caravans, kampeermeubelen, caravanaccessoires, gasflessen, onderhoud aan caravans/campers. stalling van caravans/boten enz. Het spandoek hangt. Het boulen kan beginnen. FOTO: MARIANKA PETERS puterMaatje.nl Rottekade 9-9B Zevenhuizen (nabij Oud-Veriaat) Tel: 0180-633115/ 632482 www.verweijcaravans.nl 1 Geopend ma t'm vrijdag 9.00-17.OOuur, Zaterdag 9.00-16.00 uur --1--- Zaterdag 6 augustus wordt voor de tweede keer het Open Gouds Kampioenschap gehouden op sportcomplex de Uiteraard. “Het is een promotietoernooi voor iedereen, lid of geen lid. Ook gezinnen met kinderen zijn van harte welkom,” vertelt voorzitter Tom Dessing. “Op die manier willen we mensen kennis laten maken met onze sport.” De Goudse Jeu de Boules Vereniging wil van het open toernooi een ware traditie maken. “Uiteindelijk willen we over zo’n vijf jaar weer groeien naar een groot toernooi op de Markt, zoals een aantal jaar ge leden.” Inmiddels hebben zich 35 teams ingeschreven, maar de verwachting is dat dit aantal Brederolaan 11 Waddinxveen Tel. 0182 -63 61 79 Pin aanwezig. Gratis parkeren.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 27