computercursus i NIEUWBOUW KOPEN? I HmTsmm Nooit te oud voor I VAN El J K I PARTNERS éd Lees de krant online 1 Weten wat u kunt lenen? Ongebonden hypotheekadvies Onderhouds- Servicemonteur (m/v) Speciale Projectkortingen! Afspraak kan ook ‘s avonds Vergelijking van meerdere banken en verzekeraars Acht dagen all inclusive naar zonnig Tunesië met veel extra’s kact iw FITTE "VUT" CHAUFFEUR üfc Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 10 augustus 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 25 Lezersactie www.weekbladwaddinxveen.nl www.arke.nl/wegener kerkweg oost 159 I 2741 hc waddinxveen 0182-631191 info@vepv.nl I Hypotheken Verzekeringen Ik wil vooral kunnen internetten en e-mailen U wil dat artikel nog eens lezen of die foto opnieuw bekijken. Maar dan blijkt de krant al met het oud papier weggegooid. Geen nood wat onze krant staat ook op de website. i Wadcfinxvoen SïS'J Op 12 augustus is er weer een open dag voor senioren in het computercentrum. FOTO R. STAM Installatiebedrijf Haitsma uit Bleiswijk zoekt per direct 5 WWW.JONGENEELVERPAKKING.nl De computer is niet meer weg te denken in onze maat schappij en zal alleen nog maar belangrijker worden. Veel ouderen zijn opgegroeid zonder computer en worden zich bewust van de vele mo gelijkheden die de computer biedt. In het computercen trum krijgen ze les. Onlangs was er een open dag en op 12 augustus is er weer een. Meer dan twintig verschillende computercursussen en work shops worden gehouden in het najaar van 2011 voor zowel be ginners als gevorderden, zoals kennismaken met de compu ter, internet en e-mailen, foto- bewerken, excel, powerpoint en word. Nieuw is de cursus video- bewerken. Enthousiaste vrijwilligers laten de senioren kennismaken met Robert Visscher Waddinxveen Jongeneel Verpakkingen B.V. is een toonaangevende groothandel op het gebied van verpakkingsmaterialen. Van oudsher zijn de laatste 4 maanden van het jaar het meest hectisch: kerstdozen, decoraties, mandwerk, sint- en kerst papier en noem maar op zijn dan niet aan te slepen! computerangst te overwinnen, zegt begeleider Henk van boe nen enthousiast. Ineke Been wil nu echt met de computer aan de slag. “Ik wil - vooral kunnen internetten en e-mailen. Op de pc een leuke vakantie uitzoeken en dan ook nog boeken, echt spannend.” Lenie de Bruin (70) wil op het internet meer over onze ge schiedenis te weten komen en Bas Knook (70) wil graag leren e-mailen en klaverjassen op het internet. Ook Trudy en Piet Wiggers uit Moerkapelle komen een kijkje nemen. “Wij gaan de instapcur- sus volgen, want dan weten we wat je allemaal met een compu ter kunt doen en zijn onze kin deren niet iedere keer meer de klos om ons bij te staan. Boven dien zal de cursus op ons eigen tempo gaan en niet op de snel heid van de jeugd.” De lessen worden gegeven in gebouw Wereldwijd aan de Mauritslaan 55 in Waddinx- Service- en installatieburo Haitsma b.v. is een familiebedrijf en al ruim 40 jaar een begrip in Bleiswijk en omstreken. Haitsma telt circa 30 medewerkers en is een gecertificeerd totaalinstallateur voor loodgieters-, luchtbehandelings- en verwarmingswerkzaamheden. Als regionaal bedrijf richten wij ons op de particuliere en klein-zakelijke markt. Werkzaamheden: Het preventief onderhoud van gasgestookte CV-installaties in woning- en utiliteitsbouw. Het preventief onderhoud van alle gasgestookte verwarmings- en warmwatertoestellen. Het zonodig opheffen van storingen aan bovengenoemde toestellen. Het inbedrijfstellen en inregelen van nieuwe installaties. Functie-eisen: Opleiding onderhouds- en servicemonteur. Enkele jaren relevante en aantoonbare werkervaring. Zelfstandigheid en organisatorisch vermogen. Goede omgangsvormen, klantvriendelijk en servicegericht. Woonachtig in de regio. Leeftijd 25-45 jaar. In bezit van een geldig rijbewijs B. Bereid om bedrijfsgerichte cursussen te volgen. Interesse? Herken je jezelf in het profiel en durf je de uitdaging aan? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: cursisten volgen de lessen in eigen tempo en worden door vrijwilligers begeleid. Op 12 augustus is er weer een open dag in het gebouw Wereld wijd aan de Mauritslaan 55. Jongeneel Verpakkingen B.V. Meridiaan 9, Postbus 184, 2800 AD Gouda Z-VJ- I een computer na een paar les sen razend enthousiast worden. Sommige mensen moeten soms uit noodzaak met de computer aan de slag, omdat zij alleen zijn komen te staan, terwijl de partner altijd de computer had bediend. Wij helpen de mensen Cursus volgen in eigen tempo en met begeleiding In samenwerking met Stich ting Vonk/Seniorenwerk en Seniorweb worden com puterlessen voor senioren georganiseerd, voor begin ners en gevorderden. De Om ons hechte en hardwerkende team bij te staan zoeken we voor deze periode naar een collega voor de functie van een: De functie: spreekt voor zich Wij zijn op zoek naar iemand, die: minimaal in bezit van rijbewijs B/D/E en chauffeursdiploma zelfstandig en praktisch werkt en goed kan communiceren er geen problemen mee heeft in Amsterdam te moeten bezorgen van medio september tot december (bijna) dagelijks beschikbaar is Wij bieden: zeer afwisselende baan met veel interne en externe contacten. een prettige werksfeer binnen een kwaliteitsgericht bedrijf. en verder voldoende om daarover eens te komen praten. Interesse? Bel, schrijf of e-mail naar Hans Verboom, telefoon (0182) 55 50 50, hans@jongeneelverpakking.nl of info@jongeneelverpakking.nl Wat bieden wij? Vast dienstverband. Uitstekende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals mobiele telefoon en bedrijfswagen. Aantrekkelijke en afwisselende functie. Service Installatieburo Haitsma BV T.a.v. de Directie Postbus 21 2665 ZG Bleiswijk veen op maandag en dinsdag. Op 12 augustus wordt er een open dag gehouden van 9.30 tot 16.00 uur. Ook kan men elke donderdagochtend van 9.00 tot 11.30 uur binnenlopen in het leslokaal aan de Mauritslaan in Waddinxveen. Voor meer informatie: www. uraddinxueen.seniorentueb.nl. de wereld van de computers. “Wij hebben veertien compu ters staan. Per keer kunnen tien mensen tegelijk deelnemen. Vanuit de centrale computer kunnen wij op ieder scherm zien wat de leerlingen aan het doen zijn en adviezen geven”, vertelt algemeen leider Wim van Deventer. “Het is geweldig om te zien dat ouderen die sceptisch stonden tegenover het bedienen van Telefoon: 010-5214577 E-mail: info@haitsma-bleiswijk.nl Internet: www.haitsma-bleiswijk.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25