I Meerdere locaties I It mogelijk CityLife De Ridder I Spot vleermuizen I I ASW verliest oefenpartij Hond of kat kwijt? Gemeente heeft 19 potentiële locaties onderzocht Ideaal voor gebruik tijdens de vakantie! Nu met korting 37,95 aupmg i T Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 17 augustus 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 17 Autospanningsomvormer www.weekbladwaddinxveen.nl Gratis expositie T Be Fair vergeet te winnen Jos Verkleij: ‘maar huidige voorwaarden te streng’ Bent u uw huisdier kwijt? De Die ren Centrale Nederland registreert vermiste en gevonden dieren uit Waddinxveen en omgeveing gra tis. Een lijst staat op onze site. www.deweekkrant.nl/webwinkel Officieel dealer van o.a.: www.deridder-bedden.nl Alphen aan den Rijn Eikenlaan 229 Tel. 0172 422 257 Woerden Jaap Bijzerweg 25 A Tel. 0348 430 803 Nachtrust-adviseurs sinds 1923 ■L- I - M iten< - Auping (Premium)" Bedding House Cassenz Christian Fischbacher De Ridder Excellent De Ridder Donsatelier Formesse Graser Hastens (Stores) Kardol Verstraten Lattoflex (Excellence) Norma" Rivièra BE Silvana k Ubica' Zondag Be Fair oefende zaterdag in Leiden tegen tweedeklasser Roodenburg. Er werd daar schlemielig met 2-0 verloren. De ploeg van Mark Weel liet namelijk in de eerste helft, waarin de Waddinxveners heer en meester waren, zes grote kansen liggen. Ze wa ren niet besteed aan Aggie El Azouttti, Ben Said en Ricar do van Tol. ’We speelden ze helemaal zoek’, aldus trainer Mark Weel. Zijn ploeg bleef lang de bovenliggende par tij, maar moest, vermoeid in de slotfase, het initiatief uit handen geven. Hierdoor kon Roodenburg, dat heel fysiek speelde en veel overtredin gen nodig had, met twee doelpunten in de laatste tien minuten de wedstrijd toch nog een andere draai geven. In bezoekerscentrum Nieuw- koopse Plassen is van half augustus tot half november een bijzondereexpositie te zien met als thema vlinders. Adres: Dorpstraat 116. De expositie is gratis Het onderzoek is een technische verkenning van locaties. “Het is aan de ondernemer om tot ver plaatsing te komen”, licht wet houder Vroomen toe. Eigenaar Jos Verkleij: “Ik ben dankbaar dat de gemeente meedenkt. In het rapport staan onverwachte locaties. Maar op De gemeente heeft negen tien mogelijke locaties voor discotheek CityLife laten onderzoeken en gewogen aan de hand van criteria als veiligheid en overlast. Onder nemer Jos Verkleij is blij met de handreiking, maar vreest dat door de huidige strenge voorwaarden zijn discotheek failliet gaat voordat er een verhuizing kan plaatsvinden. Natuurmonumenten start 26 augustus weer met de jaarlijk se vleermuizenexcursies. Maarliefst vijf weekenden lang zal de excursieboot ’s avonds de Nieuwkoopse Plassen op varen. Kosten: 8,00 euro voor leden. Niet-leden 13,00 euro. Aanmelden via www.natuurmonumenten.nl/bcnieuw- koopseplassen. De tweede oefenwedstrijd in de voorbereiding van ASW was tegen het Rotterdamse CKC. Vrijwel meteen wis ten de Rotterdammers uit een penalty te scoren. In het vervolg liet ASW zien, dat het aardig kan voetballen. De Wad dinxveners gaven geen kansen weg, maar creëerden afgezien ook niet veel. Er is dus nog werk aan de winkel voor de trainer. geen toegang na 24.00 uur en een leeftijdsgrens van 18 plus, zo blijven, heb ik geen zaak meer om te verhuizen. Ik hoop met de gemeente tot een tussenoplossing te komen. We zijn er allebei niet meege moeid naar de rechter te stap- dit moment maak ik me vooral zorgen om de bedrijfsvoering. De strenge voorwaarden die zijn gesteld voor met name de zaterdagavond, maken het voor, mij vrijwel onmogelijk CityLife te exploiteren. We kunnen twel kijken naar locaties, maar als de voorwaar den, onder meer op zaterdag Van de redactie Bogegraven-Reeuwijk pen, maar als het niet anders kan, moet het.” Uit de verken ning komen locaties rondom de AC-driehoek naar voren als kansrijk. Ook de Reeuwijkse Hout scoort goed. Als interessante alternatieven worden de Groote Wetering I en de rotonde in Rijnhoek ge noemd. Opvallende onderzoch te locaties zijn: de Dronenhoek, het Formido-térrein en het voormalig Domburgterrein. Het college wil geen reactie geven. Pas als Verkleij met een concreet verzoek komt, gaat de gemeente dat bekijken. De disco moet verhuizen, om dat die veel overlast veroorzaakt in de omgeving. Dit omdat de jeugd van heinde en verre - ook vanuit Waddinxveen - in de Weekeinden naar Reeuwijk- Dorp komt om te stappen. Weekbladtuaddinxveen.nl *Vraag naar de voorwaarden normei Niet in: Alphen aan den Rijn Woerden

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 17