Vrolijke liedjes Ontspanning oudere patiënten Braderie aan de Nesse in Waddinxveen lil a*s* zaterdag 20 augustus van 10>00 uur tot 17*00 uur Week krant ,ni KlIk&WinJ I j Lees de krant online Diverse attracties voor de kinderen o*a* Springkussen ponyrijdenen nog veel meer* Volg alle Klik Win-acties op Twitter SNEL EEN BAAN IN DE BEVEILIGING Exposeer je doopjurk op Monumentendag woensdag 17 augustus 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 31 Altijd actueel: de weekkrant.nl Steeds nieuwe kansen 50 kramen De horeca wordt verzorgd door: Cafe Zinne Restaurant Thuis Brasserie De Drie Meiden Grieks Restaurant Kreta Sika’s Place Restaurant Easy Dinner A ■B Harald Veenstra. FOTO PR Advertorial 1 Regio De afdeling ouderengenees- kunde van het Groene Hart Ziekenhuis biedt patiënten di verse activiteiten als dagbeste ding aan. Zo wordt bijvoorbeeld www.twitter.com/klik_en_win gezamenlijk de krant gelezen, spelletjes gespeeld, koekjes ge bakken en met elkaar gegeten. De dagbesteding biedt patiën ten ontspanning en een dag ritme. Tijdens de verschillende activiteiten ontstaat vaak een beeld van de vaardigheden die iemand heeft. Dit kan meege nomen worden in het zorgplan en draagt zo bij aan het bieden van optimale zorg. Inleveren van spullen kan tot woensdag 7 september. Om een en ander na afloop weer aan de rechtmatige ei genaar terug te geven, is het van belang dat u alles even merkt met uw naam, adres en telefoonnummer. Geef dit bericht vooral ook door aan familieleden en kennissen van wie u weet dat zij hun kinderen in de Moerkapelse Oude Dorps kerk hebben laten dopen of wie in deze kerk gedoopt is, maar dit bericht niet lezen, bijvoorbeeld omdat ze ver huisd zijn naar een andere stad. Nodig familie en ken nissen alvast uit deze dag naar Moerkapelle te komen. Harald Veenstra pre senteert woensdag 24 augustus zijn programma ‘Samen uit, Samen thuis’ in Zorgcentrum Boskoop. In dit nieuwe liedjespro gramma neemt Harald de luisteraar mee op stap door cabaretland voor een uitermate vrolijk uitje! U wil dat artikel nog eens lezen of die foto opnieuw bekijken. Maar dan blijkt de krant al met het oud papier weggegooid. Geen nood want onze krant staat ook op de website. www.weekbladwaddinxveen.nl 3,50 euro. Voor niet-leden is de toegang 4,50 euro. Bij de toegangsprijs is een kop koffie of thee inbegrepen. Voor het reserveren van toegangskaar- kaart en dooptekst en foto’s (ko pie ervan is ook goed) van u en de dopeling. Natuurlijk is het ook leuk om hierbij nog meer doopattributen aan te leveren die te maken hebben met de doopplechtigheid in de kerk. Te denken valt dan bijvoorbeeld aan (inlegvel) in de trouwbijbel, ingelijste geborduurde dooptek- sten, -borden, -planken, -foto’s geboortekaart, liturgie enzo voort. Wilt u meedoen? Meld u dan aan bij: Trude Zuidbroek, Julianastraat 116, 2751 GA Moerkapelle, 079-5932640, Rita Broer, De Kievit 3, 2751 AJ Moerkapelle, 079-5932917 of Ed Broer, Papaverlaan 34, 2751 CD Moerkapelle. Tel: 06-51786663. terecht bij de receptie, telefoon 0172-235555. In samenwerking met de Stich ting Boskoops Ouderenvervoer kan het vervoer van en naar deze muzikale avond aangebo den worden. Dit kost slechts een euro per rit. fc.l van theorie en praktijk. Van de redactie Boskoop toire waarvan we bijna vergeten waren dat het nog bestaat. Een heerlijke avond met de mooiste herinneringen. Bege leid door een groot orkest dat op band met hem meereist zingt ten kunnen belangstellenden Harald Veenstra de sterren van de hemel. Dit muziekprogramma op 24 augustus begint om 19.30 uur in Zorgcentrum Boskoop aan de Boezemlaan 4. Leden Comfort a la carte be talen voor deze voorstelling Het succes van Guard Academy is de unieke combinatie Velen kennen ze allemaal van de televisie: Toon Her mans, Dorus,,Paul van Vliet, Conny Stuart en Wim Son ne veld. Sommigen hebben ze nog in het echt zien optre den. Een avond naar het the ater was een feest! Het waren artiesten die onbekommerd plezier brachten. Hun sfeer, him humor en hün liedjes laat Harald Veenstra herleven in deze bruisende, cabareteske voorstelling vol herkenning. Meezingen met de grootste hits maar ook genieten van prachtig verrassend reper- Guard Academy houdt op zaterdag 27 augustus speciale advies- en selec- tiedagen voor de MBO opleiding be veiliger op haar locaties te Deventer, Nijmegen, Amsterdam en Dordrecht. Cursisten die de opleiding met succes afronden zijn vrijwel zeker van een baan in de beveiliging. Beveiligingsbedrijven vragen nog steeds goed opgeleid personeel. Dit komt o.a. door de steeds strenger wordende veiligheidseisen. Niet alleen bij luchthavens maar ook bij scholen, ziekenhuizen, banken, overheidsgebouwen, industrieterreinen, evenementen etc. Bovendien neemt nog steeds de criminaliteit in omvang toe. Guard heeft in de loop der jaren honderden beveiligers opgeleid. De opleiding duurt een half jaar. Bijna alle cursisten slagen en vinden snel werk in de beveiliging. Nog steeds wordt bij beveiligers gedacht aan grote sterke man nen. Niets is minder waar. Ook aan vrouwen in de beveiliging is steeds meer behoefte. We moeten hier bij denken aon werkzaamheden zoals telefoniste/receptioniste, conciërge func ties op scholen, baliewerkzaamheden in over heidsgebouwen maar ook front- en backstage activiteiten bij vele soorten evenementen Om te mogen werken in de beveiliging is een diploma vereist. Dat geslaagden van de Guard opleiding met dat diploma snel een baan vin den komt doordat de opleiding tot de meest complete en beste in Nederland mag worden gerekend. Guard biedt dan ook vele extra's Moerkapelle In de hervormde kerk in Moerkapelle is op Open Mo numentendag, zaterdag 10 september, een tentoonstel ling te zien van doopjurken. Heeft u korter of langer ge leden uw kind (eren) laten dopen of bent uzelf gedoopt in de Oude Hervormde Dorpskerk van Moerkapelle en heeft u de doopjurk(en)- pakjes nog in de kast hangen? Dan wordt u uitgenodigd om deel te nemen aan deze doopjurken-expositie in de kerk. Het naast doopjurkjes en -pakjes om gegevens zoals doopdatum, welke dominee de doopdienst heeft geleid en attributen, waaronder doop- zoals BHV, zelfverdediging, Engels, AED, par- keerregelaar etc.Uniek is dat Guard de theorie opleiding combineert met een praktijkgedeelte. Zo kunnen cursisten een brede werkervaring opdoen en in de volle breedte kennis maken met het vakgebied. Ook kan de stage worden ingericht rondom de persoonlijke situatie van de stagiair en kan er bij wijze van spreken 24 uur per dag stage worden gelopen op zeven dagen in de week. Een stage volledig op maat dus en aangepast aan de persoonlijke situatie. Guard kent eigenlijk geen uitvallers. Dit komt door de uitgebreide selectie vooraf. Zo wil de opleiding teleurstellingen voorkomen bij de cur sist. Guard screent dan ook altijd vooraf. Studeren kost geld. Veel mensen die graag bij Guard de opleiding willen volgen hebben dat geld bij de start van de opleiding niet. Helaas is ook de overheid nog nauwelijks bereid om (om)scholing te vergoeden. Guard merkt dat veel mensen niet meer willen en kunnen wachten op een bijdrage vanuit bijvoorbeeld het UWV. Ze nemen hun eigen toekomst in handen. Een belangrijke reden voor Guard om te star ten met een eigen studiefinancieringfonds waar door voor iedereen de opleiding toegankelijk en betaalbaar blijft. Wsddinxvow» Voor inschrijving aan de opleiding is deelname aan de advies- en selectiedag verplicht. Verder mag een cursist geen strafblad hebben. Voor meer informatie en inschrijving voor de advies- en selectiedag ga naar www.guardgroup.nl “ja

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31