zaterdag 3 september Jgouwel de sniep f a qi Peter van der Hurk Branding van Lebbis Altijd actueel: de weekkrant.nl I www.gouwekoerier.nl www.gouwekoerier.nl Vanaf maandag 5 september is het zwembad weer open om te zwemmen en zullen alle activiteiten starten. Vanaf 12.00 uur tot 15.00 uur is iedereen van harte welkom om ons compleet gerenoveerde zwembad te komen bezichtigen. Kom deze heropening samen met ons vieren! Onze medewerkers staan voor u klaar om u rond te leiden. Paranormaal entertainer Peter van der Hurk treedt donderdag 15 september op in het Flora Thea ter Boskoop. Lees meer op onze website. Foto: PR/Nol Havens Sniepweg 13D, 2742 AR Waddinxveen Telefoon: 0182 630 444 Fax: 0182 - 618 856 www.gouwebaddesniep.nl Cabaretier Lebbis presenteert zijn voorstelling Branding op woensdag 28 september in het Flora Theater Boskoop. Lees meer op onze web site. Foto: PR/Martin Oudshoorn i Flora Theater Boskoop FOTO: PR/BOB BRONSHOFF I Kaarten voor een voorstel ling in het Flora Theater Boskoop kunnen via internet besteld worden, maar ze kunnen nu ook rechtstreeks gekocht worden in restau rant Roos eten drinken. Het restaurant is net als het theater gevestigd in het Floragebouw aan de Parklaan in Boskoop. “Op de tafels in het restaurant staat beknopt het volledige programma dat het Flora Theater dit eerste theaterseizoen aanbiedt. Wie dus gezellig met familie of vrienden uit eten gaat, kan gemakkelijk en snel kaarten kopen”, legt theaterdirecteur Elisabeth Looren de Jong uit. Groot aanbod “Veel verschillende artiesten treden op in het theater, het aanbod is heel groot. Er is dus voor ieder wat wils.” De kaartverkoop verloopt goed, stelt Looren de Jong. “Vooral de Sinterklaasvoorstelling en cabaretprogramma’s als ‘Man nen zijn zeikwijven’ van Niet Schieten gaan gestaag.” bijzondere ervaring te worden. “Peter van der Hurk, bekend van het televisieprogramma Het Zesde Zintuig, treedt donderdag 15 september op. Het publiek mag voorafgaand aan de show een voorwerp of foto van een dierbare inleve ren, een aantal daarvan wordt behandeld in zijn show.” Donderdag 13 oktober staat het Amsterdams Kleinkunst Festival Finalistentour 2011 op het programma. “Op één avond ziet het publiek maar liefst drie cabaretiers voorbij komen. Het zijn de winnaars van de het Amsterdams Klein kunst Festival en zijn daarmee de nieuwe cabarettalenten van Nederland. Dat wordt gega randeerd een leuke avond”, zegt Elisabeth Looren de Jong enthousiast. Cabaretprijs Twee voorstellingen die in het Flora Theater staan zijn geno mineerd voor de Poelifinario 2011; de cabaretprijs voor theatermakers met het meest indrukwekkende programma van het seizoen. Het gaat om Lebbis met zijn voorstelling Branding op woensdag 28 september en Noorderzon van Schudden op donderdag 15 november. De pers laat zich lovend uit over Noorderzon, zo omschrijft De Telegraaf Johnny Verger Naast de verschillende landelijk bekende artiesten, treedt ook Boskoper Johnny Verger op. Hij laat tijdens zijn voorstelling ‘Johnny Verger and Friends’ op zaterdag 24 september verschillende artiesten de revue passeren. Zo presenteert hij Barnaby Bright uit New York, singer/song- writer Edo Donkers en Phillip Goodhand Tait. Deze laatste artiest is een muzieklegende uit Engeland. Uiteraard zal ook Johnny Verger, oftewel Hans Koster, zelf nummers ten gehore brengen samen met onder meer Ap Geers en Xander van Marion. Daarnaast treden er in het Flora Theater andere klin kende namen op, als Ivo de voorstelling als ‘vakwerk’. De VSCD, de Vereniging van Schouwburg- en Concert gebouwdirecties, noemt de genomineerde Lebbis ‘een theatermaker die zichzelf en de tijdgeest genadeloos fileert’. Bijzondere ervaring De allereerste voorstelling van het Flora Theater belooft een 1 De voorstelling Noorderzon is genomineerd voor de cabaret prijs Poelifinario 2011. Niehe, Wilfried de Jong, Javier Guzman en Seth Gaaikema. Elisabeth Looren de Jong: “Van cabaret tot aan een klucht; het eerste theaterpro gramma spreekt een breed publiek aan.” Het volledige theaterpro gramma is te vinden op de website www.floraboskoop.nl. Kaarten kunnen besteld worden via deze website of in restau rant Roos eten drinken in het Floragebouw. Cgouwebad de sniep Boskoop/Regio 11 T

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 15