Persoonlijk record Graafse Waard Eindeloos genieten van het uitzicht... Sportnieuws Alle columns van onze columnist overzichtelijk bij elkaar op onze site www.deweekkrant.nl/spaan Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 31 augustus 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 35 Henk Spaan Be Fair deelt Open dag Floreant wint Mozaïek Wonen Woerden te sterk voor ASW Riggeling B 1 i-1 tw www.weekbladwaddinxveen.nl AV’47. Ontwikkeling: Verkoopinfo: www.mozaiekwonen.nl Kijk voor meer informatie over deze woningen en ook appartementen in de Graafse Waard op www.graQfsewaard.nl T (0182) 52 01 11 www.hof-makelaardij.nl T (0172)611100 www.riggelingmakelaars.nl In het weekend van 27 en 28 augustus werd de Nationale C-spelen georganiseerd in Am sterdam. AV’47 uit Boskoop had twee afgevaardigden, Lisa Was senaar en Justin Kraaijenbrink, beiden junior C tweedejaars. Het weekend stond in het teken van barre weersomstandighe den; de dagen werden gedomi neerd door veel regen. De pres taties tijdens de C-spelen waren mede bepalend voor de selectie van de Nederlandse deelnemers voor de junioren C-Interland. Zaterdag had Justin twee onder delen op zijn programma staan, 100 meter horden en hoog springen. Justin plaatste zich voor de halve finale 100 meter horden door eerste te worden in zijn serie met een tijd van 14.57 Onder barre weersomstandig heden zetten de atleten van AV’47 afgelopen weekend onder meer een persoonlijk record neer tijdens de Natio nale C-spelen in Amsterdam. seconden. Ook de halve finale verliep soepel, met een tijd van 14,33 seconden veroverde Justin een plaats in de finale. Met een tijd van 14.23 seconden greep Justin in de finale net naast een podiumplaats. Een mooi per soonlijk record leverde het wel op. Met hoogspringen bleef de lat op 1.65 meter liggen, de re gen bleek een spelbreker. Zon dag was het Lisa haar beurt om een goede prestatie neer te zetten bij kogelslingeren. In Meer sportnieuws uit Waddinxveen en Boskoop is te vinden op onze web sites www.weekbladwaddinxveen.nl en www.gouwekoerier.nl. Zelf nieuws plaatsen op deze sites kan ook. Boskoop/Gouda Floreant-zaterdag heeft ook zijn tweede bekerwedstrijd van dit seizoen gewonnen. Uit bij Olympia in Gouda, deels in de stromende regen, Waddinxveen Badmintonvereniging Invictus houdt zaterdag 2 september een introductie badminton in De Duikelaar aan de Zuidplaslaan 550 in Waddinxveen. Het pu bliek kan zo kennismaken met de club en de sport. De deu ren zijn geopend van 13.30 tot 15.30 uur. Er worden demon- stratiewedstrijden gespeeld en er worden clinics en trainingen gegeven. Rackets en shuttles zijn aanwezig. Meer info: www. invictusbc.nl. werd met 3-2 gewonnen. Bij rust stonden de Boskopers al met 3- 0 voor. De rappe Khairi Ahdid opende in de 16e minuut de sco re uit een vloeiende aanval met medewerking van Wouter van den Burg en Micha van Dam. Na opnieuw een uitgespeelde aanval kegelde Van Dam in de 20e minuut het tweede doelpunt tegen de touwen. Nog voor rust lanceerde Tim Tempelaars Ah did met doelpunt nummer drie als gevolg. Na de pauze kwam de Goudse tweedeklasser met twee doelpunten dichtbij een gelijkspel, maar Floreant wist deze 3-2 uitwinst toch over de streep te trekken. de stromende regen slingerde Lisa zich naar de finale. Door de natte ring zette Lisa niet vol doende techniek in en moest ze het doen met kracht waardoor het beoogde resultaat niet werd behaald. Lisa moest genoegen nemen met een teleurstellende 32.40 meter. Justin had ook last van een gladde baan. Bij de 300 meter horden werd hij vierde in zijn serie ondanks zijn valpartij, maar dat was niet enoeg voor een finaleplek. Waddinxveen Be Fair sloot het bekertoer nooi af met een gelijkspel bij tweedeklasser Gouda. De stadsclub begon sterk. Be Fair werd teruggedrongen. De aanvalslust van de Wad- dinxveners bleef daardoor beperkt tot enkele counters. Een daarvan werd door Mo el Azzoutti tot doelpunt gepromoveerd, 0-1. Maar de voorsprong werd bin nen een paar minuten voor rust verspeeld: 2-1. Na rust was Gouda gevaarlijk. Be Fair creëerde ook kansen. Via Ben Said werd het 2-2, en dat was meteen de eind stand. Volgens trainer Mark Weel weerspiegelde deze uit slag de verhoudingen goed. “Voor ons een mooie opste ker voor de competitie.” Dat wordt meteen een derby, uit bij Moerkapelle. Als het zonnetje ook maar even schijnt, geniet u in de Graafse Waard nóg meer van de omgeving. Deze prachtige waterwoningen hebben een terras direct aan het water én een terras op de eerste verdieping. Het maakt niet uit waar u gaat zitten, het uitzicht is altijd eindeloos... Atleet Justin Kraaijenbrink (midden) van de Boskoopse club FOTO: PR/TON GROENENDIJK Van de redactie Boskoop Door Ton van Bemmel Waddinxveen ASW verloor zijn derde be kerwedstrijd met 3-1 van Woerden dat al vrijwel zeker was van de volgende ronde. Toch maakten beide clubs er een serieuze zaak van. De Waddinxveners zouden het de Woerdenaren niet ca deau geven. Na een kwartier kwam ASW met 1-0 voor door een benutte strafschop van Dennis Blom. Bij Woer den moest een speler er met rood af. Dat werkte niet in het voordeel van ASW. Woerden liet iets van zijn hogere niveau zien en het stond 1-1. Even verslapte ASW en met een bal in de bovenhoek stond het 1-2. Vlak na rust verhoogde Woerden de sco re: 1-3, tevens de eindstand. Volgens de ASW-leiding was het ‘een mooie, leerzame en eervolle nederlaag’. “We hebben met ons spel indivi dueel en als team vertrouwen getankt om de competitie in te gaan.” Zondag 4 septem ber staat de streekderby te gen Groeneweg op het pro gramma. Wordt dit uw waterwoning? Prachtig wijds uitzicht over het Groene Hart vanuit de woonkamer. Twee grote terrassen, waarvan een direct aan het water. U kunt de begane grond indelen zoals u wilt. De woning heeft drie royale slaapkamers. Prijzen vanaf 254.000,- tot€ 369.000,- v.o.n. makelaars jE - - t W'-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 35