1 t Zwembad bijna open I' Klik Win Hond of kat kwijt? Medische diensten Laatste loodjes voor werknemers aan gerenoveerde Gouwebad/De Sniep Gemeenten gaan in gesprek met Aboutaleb woensdag 31 augustus 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 3 Altijd actueel: de weekkrant.nl Alpha-cursus Sponsordiner 11 x Zumbalessen Van huisarts tot apotheek en tandarts. Alle medische diensten uit de regio staan op de website van het Weekblad voor Wadddinx- veen. Zo heb je alles bijeen! www.weekbladwaddinxveen.nl Bent u uw huisdier kwijt? De Die ren Centrale Nederland registreert gratis vermiste en gevonden dieren uit Waddinxveen en omgeving. Een lijst staat op onze site. w ww.weekbladwadd inx veennl Wethouder Gerts doet zaterdag de officiële opening van zwembad Fietspad Hennipkade Collectanten gezocht Doopjurken gezocht J-F O t ÏT I 1 Richard Avontuur Waddinxveen uur terecht voor een kijkje in het bad. Maar voor een eerste duik moet echter nog wat geduld betracht worden, want de bezichtiging is alleen vanaf de kant moge lijk. De primeur van de eerste baantjes is weggelegd voor de vroege vogels, maandag 5 sep- tember om 06.30 uur. De eer ste lesgroep volgt om 07.00 uur. Rehorst: “Vanaf maandag gaan wij dus volop in bedrijf en is ie dereen welkom.” Tot die tijd is er nog genoeg te doen. Zo moet het zwembad nog grondig worden gepoetst na alle werkzaamheden en moet de waterzuivering juist worden ingesteld. “Spannend of we op tijd klaar zijn, maar daar ga ik wel vanuit. Het moet gewoon lukken. Dat kan niet anders”, besluit Rehorst, voordat hij weer aan de slag gaat met de laatste werkzaamheden. oeververbinding nog niet ter sprake gebracht kan worden tijdens het gesprek tussen de burgemeesters, omdat ‘deze nog niet is opgenomen in de structuurvisie Greenport Regio Boskoop’. Bovendien kan de oeverver binding door het Gouwebos vooralsnog niet op brede steun rekenen, aldus Wad dinxveen. Waddinxveen zegt wel te waarderen dat buurgemeen te Boskoop het onderwerp de westelijke randweg ‘op de kaart wil zetten’. De datum van het gesprek is oveigens nog niet bekend. Het is alleen zeker dat het in september zal plaatsvinden. Waddinxveen Stichting Vonk aan de Kerk straat 13 in Waddinxveen begint op dinsdag 6 sep tember met Zumbalessen. Zumbadansen is vandaag de dag de meest populaire fitness en dansrage. Zumba betekent ‘bewegen en plezier maken’! De bewegingen worden opgebouwd uit diverse la- tin-danspassen, zoals salsa, merengue, samba, cum- bia en reggaeton. Met elke swingende Zumbaworkout beweging werken deelne mers aan het onderlichaam, buikspieren, middel en bo venlichaam. De openavond op donderdag 1 september en de les van 6 september duren van 20.00 tot 21.00 uur en zijn gratis. Lunchroom/petit restaurant De Sandwitch aan de Passage 15 in Waddinxveen houdt een speciale actie voor de lezers van deze krant. De Sandwitch geeft vijf keer een driegan- gen diner voor twee weg! Dus ga naar onze website www. weekbladwaddinxveen.nl, beantwoord de vraag en maak kans op een driegangen diner voor twee. FOTO: PR Beheerder Cock Rehorst verzekert dat het bad er zaterdagochtend voor de opening piekfijn bij zal liggen. “Desnoods werken wij daarvoor in de nachten door.” FOTO: RONALD STAM land aangewezen. De overheid wil op deze manier investeren op allerlei gebieden om zo de regio’s een impuls te kunnen geven. Het gesprek met de bur gemeesters vindt plaats in het kader van het Topgebied Rot terdam, waarvan de Greenport Regio Boskoop een onderdeel is. Daarbij zal niet het hele top gebied centraal staan, maar al leen de regio rondom Boskoop. Wat voor effect een financiële impuls heeft voor de regio, zal ook onderwerp van gesprek zijn. Niet ter sprake De gemeente Waddinxveen stelt in een brief aan de ge meente Boskoop dat de tweede Waddinxveen Voor het elfde achtereenvol gende jaar wordt in Wad dinxveen een Alpha-cursus georganiseerd. Iedereen die benieuwd is wat het chris telijk geloof inhoudt, is wel kom. Op woensdag 7 september is er een introductieavond waarvoor jong en oud, gelo vig of niet-gelovig, vragen of twijfels worden uitgenodigd. Er wordt gezamenlijk gege ten en men is gezamenlijk bezig met het christelijke ge loof. ‘Wie is Jezus? Waarom is hij gestorven en hoe komt het dat wereldwijd mensen nog steeds in hem geloven?’ Samen wordt er gezocht naar een antwoord. De cursus duurt tien avonden en een kort weekend. De introductieavond is op 7 september om 20.00 uur, in de Bethelschool aan de Heg- gewinde 22a. De toegang is gratis. Alpha-cursus start op woensdag 7 september 20.00 uur. De locatie is Bethelschool, Heggewinde 22a (bij station Noord). Meer informatie: 0182-630 539. of via Elly Ha- moen, email: aj.hamoen@ ziggo.nl.' Zevenhuizen Het Recreatieschap Rot- temeren .start in september met het verbreden van het fietspad aan de Hennipkade in Zevenhuizen. Het huidige fietspad blijft tijdens de werkzaamheden bruikbaar voor voetgangers, fietsers en bromfietsverkeer. Het huidige pad wordt na melijk steeds op de plaats van de werkzaamheden ge deeltelijk versmald. Tijdens het asfalteren van het pad, wordt het (fiets)verkeer om geleid via de noordkant van de Hennipkade (voet- en fietspad Tweemanspolder). Bij de sluis in de Hennip- sloot is er, over een lengte van circa 150 meter, alleen een voetpad beschikbaar. Het asfalteren zal ongeveer twee dagen duren. De werk zaamheden duren in totaal ongeveer drie maanden. Waddinxveen Het fonds Verstandelijk Ge handicapten is op zoek naar collectanten voor de week van 26 september tot 1 ok tober. Wie langs de deuren wil gaan kan zich melden bij Anita Singendonk, telefoon: 0182-639 705. Moerkapelle Op de Open Monumenten dag van zaterdag 10 septem ber zal de Zendingsrom- melmarktdag in en rondom de Hervormde Kerk van Moerkapelle plaatsvinden. Dit jaar is het thema ‘Nieuw gebruik, Oud gebouw’. De organisatie wil een expositie houden, waarbij dit jaar de doopjurken centraal staan. Wie een doopjurk of andere doopattributen heeft, wordt gevraagd deze beschikbaar te stellen. Inleveren kan tot 7 septem ber bij Trude Zuidbroek, Julianastraat 116 in Moer kapelle. Na afloop van de tentoon stelling worden de objecten terugbezorgd. in de nachten door.” Zaterdagochtend om 11.00 uur heeft wethouder Dorenda Gerts de eer om het vernieuwde zwem bad te openen. Bijgestaan door de oudste en jongste klant van het zwembad zal Gerts menig een doen verbazen met de eerste aanblik van het bad, verwacht Rehorst. “De vormen van de baden zijn uiteraard hetzelfde, maar verder heeft het bad een metamorfose ondergaan. Het ziet er geweldig uit.” Daarna is De Sniep voor het publiek geopend. Geïnteres seerden kunnen vanaf 12.00 Waddinxveen Lionsclub Waddinxveen Tsuytende houdt op 27 sep tember een sponsordiner bij restaurant Thuis aan de Nesse 12. Op die avond wordt geld opgehaald voor Stichting Gered Gereed schap. Deze Waddinxveen- se stichting herstelt gereed schap dat vervolgens naar Derde Wereldlanden gaat. Om voor dit project geld bijeen te krijgen, wordt het sponsordiner gehouden. Voor deelname of meer in formatie: www.EveryOne- Web.com/spons.ordinergg. Deze week is er nog volop be drijvigheid, maar beheerder Cock Rehorst verzekert dat het bad er zaterdagochtend voor de opening piekfijn bij zal liggen. “Desnoods werken wij daarvoor Het gerenoveerde Gouwe- bad/De Sniep in Waddinx veen opent zaterdag haar deuren. Dan moet de verbou wing die in de zomermaanden plaatsvond, gereed zijn. Boskoop/Waddinxveen Verschillende burgemees ters uit de regio gaan in september in gesprek met burgemeester Aboutaleb van Rotterdam. Onderwerp van het gesprek is onder meer de westelijke randweg. Tal van onderwerpen zul len tijdens het gesprek in september ter sprake komen maar het belangrijkste is de infrastructuur in de regio. De westelijke randweg is daarbij een belangrijk on derdeel, omdat de weg de dorpen Boskoop en Wad dinxveen in de toekomst beter moet ontsluiten. Het Rijk heeft eerder zogenoem de ‘Topgebieden’ in Neder-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 3