Records en prijzen I Eigen sportverslag Korbis wint! Alle columns van Henk Spaan overzichtelijk bij elkaar Happen op Hapdag bij Hockeyclub Waddinxveen s -W NU IN DE SHOWROOM: DE NIEUWE KIA RI0 STANDAARD OPMERKELIJK EKIARIO v.a.€ 11.695,- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 7 september 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 www.weekbladwaddinxveen.nl A i| Column www.deweekkrant.nl/spaan Heeft je club goed gepresteerd? Of wil je een evenement aankon digen? Plaats dan je bericht of verslag op onze website www. weekbladwaddinxveen.nl. 4+ B3 f Gem. verbruik: 3,2 - 6,3 l/100km, 31,3-15,9 km/l. CO, -uitstoot: 85 -147 g/km. Kia Center Fase B.V. Kia Center Fase B.V. Van Mannekes Auto's lease v.a. 249,-Zrnnd üb FOTO: PR FOTO: PR De atleten van AV’47 heb ben afgelopen weekend goede prestaties neerge zet. Er werden vele prijzen in de wacht gesleept en menig club- en persoonlijk record werd verbroken. gerbrugge, pupil D, verbeterde het clubrecord op de 40 meter met een tijd van 7.43 seconden. Ook mocht Twan een beker in ontvangst nemen voor zijn pres taties in het eindklassement. El- win Oskam ontving een beker voor zijn prestatie verbeteringen over al de vier wedstrijden. Bij de jongens pupillen C kregen twee teams van AV’47 medailles uitgereikt voor het snelste esta fette team op de 4 keer 40 meter. Jemey Vreeswijk, Max Ferweda, Waddinxveen De spelers van Hockeyclub Waddinxveen (HCW) be leefden afgelopen vrijdag een ‘Hapdag’; er werden bitjes op maat gemaakt. Deze hapses- sie was mede georganiseerd door de Stichting Preventie Tand Letsel. Deze stichting pleit samen met de Wad- dinxveense hockeyclub voor een goede gebitsbescher- ming tijdens het hockeyspel. Hockeyleden konden zich van tevoren opgeven om een passend bitje aan te laten me ten, bijvoorbeeld een met ver schillende kleuren of een met glitters. Er waren twee tand- techniekers en drie tandartsen aanwezig. Vijftig leden hebben van deze mogelijkheid gebruik gemaakt. Alle G-hockeyers van HCW kregen dit bitje gratis aangeboden door de Stichting Preventie Tand Letsel. Inmid dels zijn de hockeytrainingen weer begonnen en start de com petitie in het weekend van 10 en 11 september. Afgelopen vrijdagavond nam Lisa Wassenaar revanche op haar teleurstellende resultaten in Amsterdam bij de C-spelen. Lisa, junior C tweedejaars, slin gerde haar kogel in Utrecht bij de zesde trackmeeting een dik ke vier meter verder dan haar persoonlijk en clubrecord bij de meisjes B junioren en zette een afstand van 37.50 meter neer. Afgelopen zaterdag stond in het teken van de laatste regio- competitiewedstrijd in Alphen aan den Rijn. Het deelnemers veld was zeer groot en er werd op hoog niveau gepresteerd, ondanks dat gingen vele AV’47 atleten met prijzen naar huis. In de ochtend waren de jongste pu pillen aan de beurt. Twan Ho- Waddinxveen Na het succesvolle seizoen van vorig jaar maakte Korf balvereniging Korbis afgelo pen weekend tegen Animo in Geldermalsen haar rentree in de tweede klasse. Onder leiding van nieuwe trainer/ coach Mark Peter van der Meer begon de ploeg niet heel goed aan de wedstrijd. Animo kwam in haar eer ste aanval direct op een 1-0 voorsprong. Het antwoord van Korbis liet even op zich wachten, maar uiteindelijk trok het de stand gelijk. Bij een 2-1 achterstand moest Korbis een grote domper verwerken;- Marnix Weste- neng moest afhaken vanwege een enkelblessure. Vervanger Remco Sliedrecht vervulde met verve de invallersrol. Aanvallend speelde Korbis gedisciplineerd en stond bij rust met 6-7 voor. Zo’n tien minuten voor tijd ging Korbis met 9-13 riant aan de leiding. Animo kreeg in die laatste tien minuten nog de geest en Korbis leek even de weg kwijt. In de laatste minuut schoot Martijn Gra veland Korbis echter alsnog naar de overwinning. Veel atleten van AV’47 gaan met een medaille of beker naar huis. Ook worden er persoonlijk records behaald. Van de redactie Boskoop Corné Koetsier ontvingen hun beker voor het eindklassement. Ook gingen er twee bekers naar Daan Folkers en Douwe Konijn voor het prestatieklassement. Het bleek dat AV’47 goede es- tafetteteams had afgeleverd, de deelnemers waren goed op el kaar in gespeeld. Verschillende atleten mochten een medaille in ontvangst nemen. Lees het volledige verslag op unuw.gouiuekoerier.nl. De leden van Hockeyclub Waddinxveen konden een pas send bitje laten maken. 887 ALPHEN A/D RIJN Curieweg 11 2408 BZ 0172 47 49 33 www.kia-alphenaandenrijn.nl WOERDEN Barwoutswaarder 9-11 3449 HE 0348 42 12 34 www.kia-woerden.nl WADDINXVEEN Coenecoop 143 2741 PJ 0182 636 008 www.kia-waddinxveen.nl F GARANTIE

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31