Kinderkleding 8eske»|* LOl 34 Ik? MODESHOW in de winkel Interieur laat zich weer van alle kanten zien Echte flowerpower om lekker te nazomeren Kinderspeeltje krijgt volwassen broertje GRATIS TOEGANG O Echte desktopper Even klikken Goedkoop LED in Waddinxveen U komt toch ook? koffie attentie! Deze week bij besteding vanaf 50,- aan kinderkleding GRATIS voetbal of diadeem do. 8 sept -19.30 uur vr. 9sept-10.00 uur Dubbele wastafel vindt ook z’n plaats in kleinere huizen 4” Altijd actueel: de weekkrant.nl Luxe i 1 F V w Woontrends www.deweekkrant.nl/wonen www.deweekkrant.nl/wonen Inspiratie nodig? De Woonbeurs biedt het volop. Vrede, liefde en harmonie. De jaren zestig. Hippies. De popu lairste kamerplant van die tijd was de Cyclaam, dus wie iets van die sfeer in huis wil halen, kan zich door de Cyclaam la ten verrassen. En ouderwets is ze zeker niet! Met haar nieuwe, krachtige kleuren en vormen geeft de kamerplant het interi eur een fleurige oppepper. Cyclamen zijn verkrijgbaar met grote en kleine bloemen. Flowerpower is deze nazo- Vroeger ook zo gek op schommelen? Als het aan de ‘rebelhamels’ ligt, zou dat een tijdloze liefde moeten zijn. We hebben onszelf wijsgemaakt dat schommelen alleen voor kinderen is en de moderne schommels zijn dan ook niet echt gebouwd op het gewicht van een volwassene. Maar daar is nu verandering in gekomen. Een zolder met voldoende ‘swingruimte’ beschikbaar? Waarom dan geen schommel Reigerhof 87, NIEUWERKERK A/D IJSSEL (0180)32 30 83 Op zoek naar interieurideeën en het nieuwste aanbod voor binnen en buiten wonen voor dit najaar? Ook dit jaar vormt de de Woonbeurs Amsterdam in de Rai een grote inspiratie bron. Van 24 september tot 2 oktober 2011 presenteren woonwinkels, ontwerpers en merken zich met de nieuwste trends in alle woonstijlen en smaken. Alle ruimtes in het huis zijn vertegenwoordigd: van badkamers, slaapkamers en keukens tot woonacces soires, decoratie, verlichting en vloeren. Het aanbod is Dorpsstraat 58, ZOETERMEER (079)316 40 84 Burg. Colijnstr. 2a, BOSKOOP (0172)23 1433 Het boeket op tafel bevat misschien wel een geheime boodschap. In het Victori aanse Engeland was het heel gebruikelijk om elkaar aan de hand van bloemen- symboliek berichten te sturen. Die traditie wordt nu in ere hersteld op www. mooiwatbloemendoen.nl. Je kunt tot 30 september 2011 de boodschap ontcijferen en kans maken op een gratis boeket of zelfs op een jaar gratis bloemen. De Cyclaam brengt rust en harmonie. Passage 232, WADDINXVEEN (0182)615427 Je hoeft niet over groene vingers te beschikken om langdurig te kun nen genieten van de Bureauplant van het Jaar. De Vingerplant is niet zo veeleisend. Wel heel effectief. LED verlichting wordt niet alleen steeds vaker toege past, het wordt ook steeds goedkoper. Er zijn nu duur zame ledspots voor elk bud get beschikbaar, die het gat dicht tussen halogeen- en LEDverlichting. Het effect is hetzelfde: laag stroomver bruik, lange levensduur en warm wit licht. ”0 Defekerzeuenhuizen.nl overzichtelijk onderverdeeld in verschillende hallen. Zo kun je in de Homehal actief bezig zijn met interieur. Op het Inspiratieplein kun je ‘Speed- daten’ met een interieurar chitect en stylist en ontvang je persoonlijk interieuradvies en in de Style Hal ontmoet je woonexperts die luxe, klasse en comfort uitstralen. In de Designhal is design van bekende ontwerpers en nieuwe ontwerp talenten te vinden en de The House Garden geeft advies over tuin en terras. u7tutu.Luoonbeurs.nl Van een gewone radiator naar een designradiator gaat tegenwoordig met één klik. Je klikt er gewoon een Radiator Design Cover overheen. De cover is verkrijgbaar in maar liefst 56 kleuren, dus biedt in een handomdraai een nieuwe look naar wens. www.sentimo.nl aan de balk om af en toe eens alle volwassen zorgen weg te zwiepen? Maar met een schommel kun je nog veel meer. Door hem iets hoger dan normaal op te hangen, creëer je een ori ginele zwevende tafel. Met een beetje fantasie kun je op die manier een bijzondere zithoek in huis maken, om optimaal te ontspannen. www.rebelhamels.nl mer weer helemaal terug! Met een beetje liefdevolle verzorging zorgen ze voor rust en harmonie. Zet de plant op een plekje in de halfschaduw, geef regelma tig water zodat de potgrond niet helemaal uitdroogt en verwijder de uitgebloeide bloemen met steel en al. Cyclamen blijven dan echte doorbloeiers! Verrassendbuiten.nl y ij t v -

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 8