I I Via emoties naar vrijheid Linda Daniels uit Waddinxveen schrijft boek om anderen te helpen Overbruggen - Dubai aan de Gouwe?! woensdag 30 november 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 11 Voor al het nieuws Geef uw mening www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Kinderbingo Waddinxveen Wandeltocht voor ouderen In mijn leven heb ik veel meegemaakt Kerstmarkt brengt €3.500 op Opening Centrum Jeugd en Gezin De krant en onze website staan vol interessante artikelen. Wilt u uw mening delen over het onderwerp van een artikel of weet u er meer van. Plaats dan een reactie op onze site. Voor nieuws in uw buurt, de laatste nieuwtjes van alle (sport)verenigingen en ook voor al het overige nieuws in Waddinxveen, kunt u terecht op onze website. Bingo spelen in De Boog Engelen op iconen Het schaapje heet Vlokje F 7 WADDtNXVEy projecten die ons dorp kent de vraag naar nieuwe woningen ruimschoots te overtreffen. Maar in Waddinxveen gaan we niet voor de leegstand bouwen, zo heeft het college plechtig be loofd. De huidige omstandigheden drukken ons met de neus op de feiten. Woningbouwprognoses uit het verleden lijken te zijn gebaseerd op te optimistische aannames en niet langer houd baar. Vriend en vijand zijn het er over eens: het woningbouw- programma van Waddinxveen is zo ruim, dat het veel moeite zal kosten om al deze projecten te realiseren. Er zal dus niet voor de leegstand worden gebouwd, maar bouw- Richard Avontuur Waddinxveen paranormale gevoelens en in het ‘overwinnen van emoties.’ “In mijn leven heb ik veel meege maakt, die ik later heb moeten verwerken. Vooral na mijn twee nieuw plan zal goed op haar toegevoegde waarde worden be oordeeld. Vult het bijvoorbeeld een verloederde plek binnen ons dorp in, of bedient het een uniek woonsegment? Toch lijkt het college gereserveerd te staan tegenover de oproep van de PCW. De kracht van de markt moet volgens haar niet worden onderschat. Bent u (ook) huiverig voor een Havanna aan de Gouwe? Wees gerust: de PCW wil van Wad dinxveen geen communistisch bolwerk maken. Maar de aan pak van dit onderwerp brengt wel het verschil in politiek en ideologisch inzicht aan het licht. De komende tijd zal de gemeen- teraad hier verder over spre ken. De PCW zal zich hard maken voor een realistisch, maar ambitieus toekomst beeld. De PCW gelooft, ook in Waddinxveen aan de Gou we! Chris van Harten Gemeenteraadslid PCW Wordt het na Staphorst aan de Gouwe (wat de PCW be treft een geuzennaam!) tijd voor Dubai aan de Gouwe? Niets leek het succesver haal van Dubai te kunnen stoppen. Wolkenkrabber na wolkenkrabber werd uit de grond gestampt en verkocht. Niemand vroeg zich af of er wel bewoners zouden zijn. De huizenprijzen stegen in korte tijd explosief. Totdat de zeepbel uiteen spatte en de huizenprijzen kelderden. En nu staan de wolkenkrab bers leeg. Natuurlijk is de situatie in Waddinxveen totaal anders. Een Dubai-scenario zal hier nooit ontstaan. Wel lijken de Waddinxveen Het Seniorenwerk Waddinx veen organiseert maandag 12 december een 6 km lange wandeltocht vanuit het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad. Vooraf op geven is niet nodig; u kunt op de dag zelf vanaf 9.30 uur inschrijven in het centrum. Om 10.00 uur vertrekt de groep per auto naar het Hitlandse bos om daar een rondwandeling te maken. Vandaar loopt men naar restaurant Rijckevorsel voor een koffiestop. Mee wande len kost 2,50 euro, inclusief een kopje koffie of thee. Aan deelnemers die meerijden, wordt bovendien een kleine bijdrage aan de autokosten gevraagd (maximaal 1).. Voor meer informatie kunt u bellen met het kantoor van het Seniorenwerk Wad dinxveen in het Anne Frank Centrum, telefoon (0182) - 63 19 32. Waddinxveen In De Boog aan de Con- stantijn Huygensstraat 2 wordt vrijdag 2 december bingo gespeeld in kerstsfeer. Voor alle spelers is er een cadeautje. De bingo, alleen voor volwassenen begint om 20.00 uur. De zaal is om 19.00 uur open. Waddinxveen De Victor Activiteiten Com missie hield zaterdag 26 een geslaagde kerstmarkt in Dickensstijl. De aanwezi gen zorgden voor warmte en een prima sfeer. Ook qua opbrengst was de kerst markt een groot succes. De opbrengst, bedoeld voor het onderhoud van de St. Vic- torkerk, bedroeg 3.500 euro, niet alleen door de verkoop van kerstartikelen, maar ook door de verkoop van boter letters, potjes jam, flessen wijn en een aantal gelegen- heidskaarten. bovendien heeft het mijn in teresse, dus ben ik mij daar in gaan verdiepen.” Daniels begeleidde mensen met Waddinxveen Wethouder Dorenda Gerts verricht op zaterdag 10 de cember om 14.30 uur de of ficiële opening van het Cen trum voor Jeugd en Gezin (CJG) Waddinxveen. Vanaf die dag kunnen ouders, op voeders, kinderen en jon geren tot 23 jaar, maar ook professionals bij het CJG terecht voor alle kleine en grote vragen over opvoeden en opgroeien. De feestelijke opening vindt plaats in het nieuwe Cen trum voor Jeugd en Gezin aan de Van Mecklenburg Schweringlaan 1Vanaf 14.00 uur is er een program ma met muziek, informatie, knutselen en netwerken. veel kon bieden, wilde ik dat ook beschikbaar maken voor anderen”, vertelt Daniels in haar appartement aan de rand van Waddinxveen. Drie jaar geleden besloot Da niels te beginnen aan een boek. “Zoals ik vanaf mijn geboorte dingen hoor en zie die ande ren niet horen en zien, zo wist ik ook van jongs af aan dat ik wilde schrijven.” Ze stelt dat haar slechtziendheid haar heeft geholpen in de ontwikkeling van haar paranormale gevoe lens. “Je emoties ontwikkelen dan op een andere manier en scheidingen heb ik veel emoties overwonnen en sindsdien voel ik mij werkelijk gelukkig. Waar om? Omdat ik die emoties niet vermeed, wat veel mensen juist wel doen. Dit boek helpt je in het accepteren van je emoties.” Altijd was het schrijven van een boek over haar kennis voor Daniels een groot doel. Nu dat is afgerond is ze zeker nog niet klaar. “Nee, want ik ben al ma teriaal aan het verzamelen voor een volgend boek. Het boek ‘Via onze emoties naar vrijheid’ van Linda Daniels is verkrijgbaar via BoukScout.nl Waddinxveen In De Paddestoel aan de Lijsterbesstraat 18 is er woensdag 7 december bin go voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. De bingo duurt van 14.00 tot 15.45 uur. Kinde ren van 4 t/m 7 jaar hebben alleen toegang onder bege leiding van een volwassene. Meer activiteiten in De Pad destoel: U7U7U7. U7su-depaddestoel.nl Om anderen te helpen in het vinden van het ultieme vrije gevoel, schreef Linda Daniels het boek ‘Via onze emoties naar vrijheid'. De Waddinx- veense begeleidt al 24 jaar mensen op het psychologi sche en spirituele vlak en wil de haar kennis graag op een groter publiek overbrengen. “Omdat ik merkte dat ik men sen in één-op-één gesprekken Waddinxveen Op uitnodiging van de Wad- dinxveense Kunst Kring houdt Désirée Krikhaar donderdag 8 december een lezing over engelen op ico nen. De aanvang is om 19.30 uur in de Immanuëlkerk. Moerkapelle Tijdens de Winterfair in Moerkapelle afgelopen za terdag kon men in de kraam van One Flock de naam ra den van een schaapje, dat door de handwerkgroep Blij dat ik brei gemaakt was. Omdat het schaapje er één was van de kudde One Flock, draagt zij de naam Vlokje. Niemand had dat goed geraden, maar Nander den Heijer uit Benthuizen kwam met Flock het dichtst in de buurt. Aan hem is het schaapje dan ook over handigd. De opbrengst van deze actie gaat naar Yvonne Kroon die woont en werkt in Cluj-Floresti (Roemenië) onder de Roma’s. Meer in formatie leest u op: u7U7U7.ferooniek.nl locaties zullen (voorlopig) wel leeg blijven. Een herbezinning op ons woningbouwprogramma lijkt daarom aan de orde. De PCW heeft het college daarom alvast opgeroepen om voorlopig geen nieuwe woningbouwpro jecten meer op te starten. De reeds bestaande projecten, al of niet in uitvoering, kennen een grote variëteit aan woningen: van goedkoop tot duur, van koop tot huur, van appartement tot vrijstaande villa. Nieuwe projecten zullen hier doorgaans niets aan toevoegen, maar wel de realisatie van lopende projec ten verder bemoeilijken. Het college heeft toegezegd alert te zijn bij het opstarten van nieuwe projecten. Ieder Driejaar geleden besloot Daniels te beginnen aan een boek. “Zoals ik vanaf mijn geboorte dingen hoor en zie die an deren niet horen en zien, zo wist ik ook van jongs af aan dat ik wilde schrijven.” Ze stelt dat haar slechtziendheid haar heeft geholpen in de ontwikkeling van haar paranormale gevoelens. FOTO RONALD STAM ■kV.,

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 11