Bij Klassewerk .1 l' I Bezorgservice Kinderen van Lotje maken hun eigen Pietenmutsen Zelfverdediging Kilo 5,- Kilo 5,- Kilp€ 5,- Kilo 5,- Kilo 5,- Kilo 5,- Kilo 7,- Kilo 7,- Kilo 6,- Kilo 5,- kilo 3,98 §33 Bijzonder pakket van vier dvd’s om meer te leren over fotografie 24,95 www.deweekkrant.nl/webwinkel 1,30 Brederolaan 11 Waddinxveen - Tel. 0182 - 636179 Pin aanwezig. Gratis Parkeren Kilo 5,- -40% Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 november 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 Fotografiepakket Reisdocument I 1 Hamlappen Stukje fricandeau Kilo 5,- Runder kogelbiefstuk Kilo 10,- Verse hamschijf -50% Verse varkenshaas Kilo 10,- Krabben dikbevleest PaardenkogelbiefstukKilo 10,- Runder riblappen Runder Stootlappen I Malse ribkarbonades Kilo 5,- I Varkensfiletrollade Verse kipfilet Paarden riblappen -40% Rundertartaar Rundergehakt T Verse maaltijden uit eigen keuken Met goud bekroond’. Vers kipfestival Voor de boterham vers gesneden! Kijk op de website en profiteer van de aanbiedingen. Kwaliteitsslager Van Dorp gaat bezorgen onder de naam uwbezorqslager.nl in uw regio. Kipkluifjes kilo€ 3,98 Kippenpoten kilo€ 2,98 Verse grillkippen kilo 3,98 Verse Slavinken Schouderkarbonade zonder been Let op! 2+2 gratis!!! Met veel enthousiasme en door zettingsvermogen hebben de leerlingen van de Brede School Noord meegedaan aan de cursus zelfverdediging van stichting Vonk www.weekbladwaddinxveen.nl 100 gram Verse PAARDENWORSTEN -40% I per stuk 4,98 let op 2 stuks 8,~ EP d - 500 gram 7,98 Let op! 2e 500 gram GRATIS! Uit de grills Gegrilde kipkluifjes Per maaltijd 500 gram 7,98 Let op! 2e 500 gram GRATIS! Oven loempia's 3 stuks 5,- Gegrilde Spareribs kilo 9,98 2 kilo 15,- Speklapjes zonder zwoerd Van Dorp slagerijen nu minimaal 40% goedkoper dan traditionele slagerijen en supermarkten Boterzachte biefstuk van de haas. NIEUW! DEKAASPLANK: NIEUW! Snijdbare oude kaas Old Waddinxveen kilo nu voor 6,98 Konijnenboutjes 1 kilo 9,- let op 2 kilo 15,- Peuters hebben zelf een Pietenmuts gemaakt. FOTO PR Op een luxe schaal gesneden 1 kilo 9,98 -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -50% -50% -50% Waddinxveen De kinderen werden ontvangen door locatiemanager Raymond van Zijl en kregen daarna van cliënten, die in de kantine di verse vaardigheden leren, limo nade en een koekje aanboden. Dit activiteitencentrum is een onderdeel van Centrum Ar beid en Training van Stichting Ipse de Bruggen, waar per dag tussen de 65 en 70 volwassen mensen met een verstandelijke beperking plezierige en zinvolle dagbesteding krijgen aangebo den vertelde Van Zijl. Na het zien van een informa tieve dvd kregen de leerlingen een beter beeld van wat er zo al lemaal gebeurd bij Klassewerk. Vervolgens werd in groepjes samen met Raymond, Cindy en Jenny de activiteitenbege leiders, de acht werkgroepen Leerlingen van groep 7 en 8 van de Koningin Beatrix- school bezochten donderdag en vrijdag activiteiten centrum en cadeauwinkel Klassewerk. Het was een leerzaam en leuk bezoek. Wij zijn open op maandag t/m donderdag van 08.30 -17.30 uur, vrijdag van 09.00 - 18.00 uur en zaterdag van 08.00 -17.00 uur. bezocht waaronder de creatieve afdelingen zoals de keramiek- en houtgroep en kaarsenafde ling. Bij de arbeidsgroep waren de cliënten druk bezig om voor opdrachtgevers diverse pakket ten handdoeken en washandjes in te pakken. De kinderen keken vol bewon dering naar al het moois dat werd gemaakt en stelden de cli ënten dan ook allerlei vragen. Cliënt Patrick vertelde trots over zijn werk in de houtgroep waar hartjes worden gemaakt. Eerst worden de houten pallets gesloopt, gezaagd, geschuurd en geverfd waarna er hartjes van worden gemaakt die ver sierd worden met schelpjes en kraaltjes. Bij de textielgroep vertelde cliënt Susan over het maken kunstwerken zoals schilderijen. Olav uit groep 8 merkte op: “eigenlijk lijken de cliënten veel op ons omdat zij net als wij ook ergens voor leren”. Vlaamse boeren ACHTERHAM ROSBIEF uit de grill FRICANDEAU uit de grill KIPFILET uit de grill Waddinxveen In Waddinxveen is eenvou diger een nieuw reisdocu ment aan te vragen bij ver lies of diefstal van uw oude paspoort of ID-kaart. Deze vereenvoudiging is onderdeel van het project Administra tieve Lastenvermindering. De gemeente Waddinxveen streeft met dit project naar het vermijden van onnodige regels en het terugdringen van administratieve romp slomp voor inwoners van Waddinxveen. Nu kan de politie zelf na kijken of navragen wat het nummer van uw vermiste document is. U kunt het proces-verbaal direct op la ten maken door de politie. Het is wel belangrijk dat u hiervoor een afspraak op het politiebureau van Waddinx veen maakt. Zonder afspraak kan de politie u helaas niet verder helpen. Een afspraak kunt u maken via het algemene te lefoonnummer 0900-8844. Eventueel kunt u ook tele fonisch aangifte doen, maar het proces-verbaal moet u - op afspraak - op het poli tiebureau ondertekenen. Waddinxveen Wat genieten de peuters op christelijke peuterspeelzaal Lotje in Waddinxveen van het spelen met elkaar en het knutselen van een pieten muts. Ze mogen zelf plakken en knippen en het resultaat mag er zijn: een eigengemaakte pietenmuts voor het pieten- feest. Er wordt ook gespeeld met de handpoppen van Sin terklaas en Zwarte Piet en de door de leidsters gemaakte Let op een spetterende actie: Gezellig met Sinterklaas een Gourmetschotel de Luxe met biefstuk, varkenshaas, kipfile, hamburgertjes, saté, slavinkjes. Stampot boerenkool Stampot zuurkool Runder- hacheeschotel Goulashschotel Cranberryschotel met lendefilet Bami, Nasi Special Pikante kipschotel met boontjes uitjes enz Babi Pangang of Kerryschotel gegrilde kippenpoot gegrilde kip Leerlingen van de Koningin Beatrixschool nemen een kijkje op bij Klassewerk. FOTO PR Probeer nu alvast voor de feestdagen! 100 gram €2,98 schoorsteen. Al het gewone speelgoed wordt ook in deze tijd zeker niet ver geten. In de keuken wordt van alles klaargemaakt, peuterpa- tiëntjes worden door een peu- terdokter geholpen, hoge torens worden gebouwd van de houten blokken, boeken worden beke ken, puzzels gemaakt, autootjes rijden heen en weer en staan zelfs bovenop de garage. Meer foto’s en informatie staan op: www.lotjewaddinxueen.nl 200 gram €1,98 -40%

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21