I Be Fair wint bij Zwammerdam ll Bror van der Zijde behaalt vierde plaats 1 Schaatsers rijden persoonlijke records ■I I ASW D pupillen pakken tweede winst AV’47 doet mee aan nationale crossdag Naar derde ronde Bekerronde Burenruzie Winterslaap I Albert Prins heeft in het WSV-kampioenschap Ronald Dannis verslagen Altijd actueel: dé weekkrant.nl Schaken www.gouwekoerier.nl - www.weekbladwaddinxveen.nl In een thriller tegen Vollingo uit Gouda hebben de dames van Timios zich weten te plaatsen voor de derde ronde van de districtsbeker volley bal. Lees meer op onze website. Sport Nieuws .1 Dl-aanvaller Mike van der Vooren. FOTO:PR Waddinxvener Bror van der Zijde behaalt goede resultaten. FOTO: PR ■J Boskoop De in Boskoop te spelen bekerwedstrijd van Flore- ant-zaterdag tegen de West Flakkeesche Boys (WFB) uit Oudorp is van de baan. WFB heeft zich terugge trokken uit het toernooi. De KNVB heeft besloten dat Floreant nu automatisch naar de vierde ronde gaat. Tegenstander en speelda- tum zijn nog niet bekend. Boskoop Floreant-zaterdag moet het zaterdag 3 december opne men tegen CVC Reeuwijk. Deze ‘burenruzie’ wordt in Reeuwijk gespeeld. CVC staat tweede met 25 punten, Floreant is derde met 22 punten. Waddinxveen/Boskoop De zondagclubs ASW (3B) en Floreant-zondag (4B) hielden een korte winter slaap, maar moeten zondag 4 december weer aan de bak. ASW, de nummer zeven van de competitie, treft op sportpark de Lans brekers Excelsior uit Rot terdam dat op de twaalfde plaats staat. Floreant-zon dag, de nummer tien van de klasse 4B, moet het op sportpark Groenhoven in Gouda opnemen tegen voetbalvereniging Gouda die momenteel de kopposi tie inneemt. Kijk op www. gouwekoerier.nl en www. weekbladwaddinxveen.nl voor meer sportnieuws. Door Ton van Bemmel Waddinxveen/Zwammerdam In Zwammerdam heeft Be Fair afgelopen zaterdag de nog te spelen tweede helft van de ge staakte wedstrijd tegen Zwam merdam met goed gevolg afgesloten. Het elftal van Mark Weel begon aan het ‘tweede’ driekwartier voetbal met een 2-1 achterstand. Het feitelijke begin was een minuut stilte die in acht werd genomen van wege het overlijden van Paul Kerkhove, de keeperstrainer van Be Fair die afgelopen week In een deelnemersveld van in totaal 53 combinaties uit 26 landen werd door Bror en Ivo een spectaculaire vijfde plaats ten gevolge van een ernstige ziekte overleed. Dat gebeurde in aanwezigheid van Pauls vrouw en dochters. Het elftal speelde met rouwbanden. De eerste helft in Zwammerdam was ook de laatste keer geweest dat Paul Kerkhove zijn ploeg had bijgestaan. Ondanks de emoties die daarbij speelden, kon Be Fair het opbrengen om er vol voor te gaan. Mede in de wetenschap dat het in de eerste driekwartier ook al de boven liggende partij was geweest. De 2-1 achterstand was snel behaald, slechts 0,58 seconden van de winnende tijd. Op 17 november volgde de tweede Europa Cup in Igls met een weggewerkt. Met een lepe vrije trap van Jan Haasnoot, nadat Aggie el Azoutti op de rand zestien onrechtmatig ten val was gebracht, kwam de 2-2 op het bord. Daarna voetbalde Be Fair nog een hele serie kansen bij elkaar die niet werden verzilverd. Vijf minuten voor het einde werd Bas van de Lugt de matchwinner met een achterwaartse kopbal in het ‘zessie’. Een zege die aan de overleden Paul Kerkhove werd opgedragen. Zaterdag speelt Be Fair uit bij Rohda‘76. Waddinxveen ASW Dl heeft afgelopen zaterdag haar tweede winst gepakt. Deze keer moest Jodan Boys het ontgelden. Na een 2-0 ruststand voor ASW kwamen de Goudse jongens nog terug, maar ASW Dl had het slotak koord met drie fraaie doelpunten. Doelpunten- Boskoop Tijdens de schaatswedstrij den op de Haagse Uithof verbeterden twee leden van de Boskoopse Ijsclub Otweg hun persoonlijke re cords. Remon van de Velde, die ook vorig seizoen al een aantal keren zijn persoonlijk record verbeterde, kwam nu tot een tijd van 48.93 op de 500 meter. Hester Hoogendoom verbeterde Boskoop Atleten van AV’47 in Bos koop deden afgelopen zater dag mee aan de Nationale Jeugd Crossdag in Tilburg. Het estafetteteam van de eerstejaars junioren D werd elfde. Daarnaast werden er makers waren Niels van der Meer, Robbie Brandenburg en Dino Gibic. De D2 speelde zeer verdienstelijk gelijk tegen dorpsgenoot Be Fair. ASW D3 maakte er een spannende wedstrijd van maar verloor uiteindelijk net van Berkel. De D4 is de laatste weken zeer sterk op dreef. SJZ moest er aan geloven: 4-0. haar record op de 100 meter en noteerde daarop een tijd van 14.30. Vooruitgebreide resultaten van de andere schaatsers kan men de website van de ijsclub raadplegen: www.ijsclubotweg.nl. Op deze website is ook informatie te vinden over de tocht naar Fle- vOnice in Biddinghuizen die de Boskoopse ijsclub ook dit jaar weer organiseert tijdens de kerstvakantie. ook individueel goede presta ties neergezet. Marije Hijman zette op de 1.700 meter een tijd neer van 6.45 meter en Loes Brand kwam met 7.28 over de eindstreep. Lees op onze website www.gouwekoerier.nl meer over deze crossdag. Waddinxveen Begin november is het bobslee seizoen voor de Waddinxvener Bror van der Zijde weer van start gegaan. Na een zomer van hard trainen, voornamelijk kracht en sprint, begon Bror eerst met een week bobslee- school in het Oostenrijkse Igls. Gedurende deze week is er gewerkt aan zijn stuurmansvaardighe- den. Aansluitend volgde een week trainen voor de eerste Europa Cup (EC) wedstrijd op 16 novem ber als vaste remmer van het Bobteam de Bruin, samen met stuurman Ivo de Bruin. Het beloofde een spannende wedstrijd te worden, omdat de hele we reldtop aanwezig was, inclusief de olympische kampioenen. De zwemmers van Z&PC De Gouwe hebben afgelopen zondag in Bodegraven een wedstrijd in de C-klasse gezwommen. De jongens en meisjes zwommen verschil lende afstanden. Er werden mooie pr’s gezwommen en een aantal medailles mee naar huis genomen. Zondag zwemt De Gouwe een vierkamp B-klasse in Sassen- heim en een wedstrijd in de lange afstanden. foto ronald houtman vierde plek. Ook de derde en vierde EC wedstrijden met 44 deelnemers in Königssee in Duitsland op 25 en 26 november leverde een constante top 10-classering op: een vijfde en zesde plaats. Komend weekeind worden de volgende Europa Cup wedstrijden op de bobbaan van igls in Oostenrijk georganiseerd, waar ook in januari 2012 het Jeugd Wereldkampioenschap wordt gehouden. Gezien de huidige resultaten lijkt een verbetering van hun zesde plek van vorig jaar op het YWK zeker I mogelijk. Bobteam de Bruin is te uolgen op www.bobteamdebruin. nl en via Twitter: www.twitter. com/bobteamnl. Lukas, Marije, Hans en Loes van AV’47. FOTO: PR I 2503 iokevj

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25