de nieuwe dienstregeling pern december Sales Support Medewerker Mis hem niet! Administratief Medewerker Contractmanagement CORTinU Nu op connexxion.nl of download de gratis CXX a pp. gjgig Medewerker sportvelden Calculator/werkvoorbereider Ondernemende young professional gezocht in retail sector Starter/schoolverlater MTS elektrotechniek Uitvoerder beton Betontechnoloog Internationaal monteur WTB (Aankomend) Project engineer WTB y} Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 november 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 26 I L Wil je ook werken bij de beste netwerkspecialist van Nederland? Mail dan je curriculum vitae met motivatie naar personeelszaken@vosko.nl Kampenringweg 43 - 2803 PE Gouda - Telefoon 0182-622822 www.vosko.nl Alles voor de reiziger. CO 1100X1011 De functie De afdeling Contractmanagement is verantwoordelijk voor de verkoop van servicecontracten. Omdat een servicecontract tientallen tot vaak honderden producten met serienummers en softwarecodes kan bevatten, is een zorgvuldige verwerking van alle gegevens zeer belang rijk. Als Administratief Medewerker stel je offertes op, werk je de onderhoudscontracten uit, bereid je inkoopvoorstellen voor, bewaak je de gemaakte afspraken en zorg je voor de facturatie. Wij vragen HBO werk- en denkniveau Minimaal 3 jaar werkervaring in een administratieve functie Administratief punctueel en een meedenkend vermogen Zelfstandig, sociaal en communicatief sterk Door onze succesvolle werkwijze en uitstekende reputatie kunnen wij blijven investeren in nieuwe ontwikkelingen en nieuwe medewerkers. Voor onze afdelingen Contractmanagement en Sales zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten die fulltime aan de slag willen in een fijne werkomgeving met een informele sfeer en goede marktconforme arbeidsvoorwaarden. Vosko Networking is dé netwerkspecialist van Nederland. Al meer dan twintig jaar ontwerpen, realiseren en onderhouden wij grote en complexe communicatienetwerken voor grote bedrijven en organisaties. Honderdduizenden mensen vertrouwen dagelijks op de kwaliteit van onze netwerken. Dat realiseren wij ons goed, en daarom investe ren wij veel in onze mensen. Want alleen op basis van hun kennis en hun betrokken heid, kunnen wij excellente service en support blijven bieden aan onze relaties. De functie De Sales Support Medewerker werkt intensief samen met Account managers en Consultants. Je stelt offertes adequaat en punctueel op en verwerkt opdrachten. Uiteraard heb je als “spin in het web” voor het verkoopteam veel contact met onze klanten. Hoewel de nadruk binnen deze functie ligt op administratief gebied, beschikt de Sales Support Medewerker ook over prima communicatieve en commerciële vaardigheden. Wij vragen HBO werk- en denkniveau Ervaring in een commerciële omgeving Administratief punctueel en communicatief sterk Pro-actief, klantgericht en commercieel ingesteld Continu is voor diverse opdrachtgevers op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: www.continu.nl VOSKO Voor meer informatie bel met Continu, telefoon (OIO) 288 50 00 of kijk op www.continu.nl en voer het betreffende vacaturenummer in voor een uitgebreide functieomschrijving. Altijd de juiste mensen Startende medewerker sportvelden gezocht met MBO civieltechnische achtergrond Vacaturenummer: 132960 Met afgerond MBO bouwkundig diploma Vacaturenummer: 133851 Met bouwkundige achtergrond Vacaturenummer: 133082 Voor opdrachtgevers in de installatietechniek en infra Vacaturenummer: 133080 Civieltechnisch uitvoerder beton gezocht uit midden Nederland Vacaturenummer: 132248 Per direct een ervaren betontechnoloog gezocht met universitaire achtergrond Vacaturenummer: 133922 Detachering en Werving Selectie Zelfstandige monteur met sterke persoonlijkheid gezocht Vacaturenummer: 133085 HTS Werktuigbouwkunde diploma en affiniteit met off-shore/piping gewenst Vacaturenummer: 130152

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 26