Uw woning isoleren loont! Voel de winter in het Sauerland! All Inclusive Egypte vanaf 399 p.p. coro^panV Arke Henk Spaan Een keeper is altijd alleen 690,- Pharos van ANWB 575,- 185,- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 november 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 Column Lezersactie Kleur en win! Lezersactie 1 Klik&Win Laridal Spouwisolcrtie bespaar per jaar Aangenaam wonen en kosten besparen is een kleine moeite Dakisolatie bespaar per jaar Landal GreenParks FOTO PETER ELENBAAS Prijzen in p.p. ÖJ Een aangenaam binnenklimaat biedt comfortabele warmte in de winter en verkoeling in de zomer. Dit bereikt u door uw woning verantwoord te isoleren. U verhoogt uw wooncomfort en verlaagt uw energielasten. Dat laatste is ook heel aangenaam met het oog op de toekomst. Energie wordt immers steeds duurder. Naar verwacht zijn binnen nu en 10 jaar de ener giekosten de grootste post van uw maandelijkse woonlasten! Weerprofeten voorspellen de koudste winter sinds tijden. Als er dus één goed moment is om u te verzekeren van be haaglijke warmte in huis, dan is het wel nu. Natuurlijk kunt u er op los gaan stoken. Maar dat is duur en bovendien ex tra belastend voor het milieu. Kijk daarom eens wat goede isolatie voor u doet. Het verhoogt uw wooncomfort en levert u forse besparingen op. Geniet samen met het hele gezin van een onbezorgde All Inclu sive vakantie in zonnig Egypte. Laat u verwennen in een luxe 4 sterren hotel. Ontdek de prachtige onder waterwereld van de Rode Zee en droom weg op schitterende zandstranden. Struin rond op de bazaar en tus sen kleine winkeltjes in Hurg hada of breng een bezoek aan de nieuwe haven met vele hippe restaurants, bars en clubs. Boek nu deze aanbieding met hoge korting die oploopt tot maar liefst 180 p.p. klus snel en schoon, zonder noemenswaardige overlast. Een spouwmuurisolatie neemt doorgaans één dag in beslag. En de rekening? Die valt alleszins mee. Ook al doordat over het isoleren van woningen maar 6% btw wordt berekend. De kosten van een gemiddelde woningiso- latie door Comfort Company worden binnen 3 tot 5 jaar te rugverdiend op de gasrekening. Bekijk het ook eens andersom. Reken eens uit hoeveel geld u de komende jaren weggooit als u niet isoleert. De mooie vakwerkstadjes, zo als Fritzlar en Marburg, zijn in de winter extra gemütlich! U verblijft op ca. 10 km van geprijsd arrangement van Pha ros Reizen van ANWB! U verblijft in Hotel Zur Igel- stadt of in het naastgelegen hotel Deutsches Haus in Lich- tenfels-Fürstenberg. Uw kamer beschikt over onder andere twee eenpersoonsbedden of een tweepersoonsbed, een tv en een minibar. Badkamer met douche of bad en toilet, föhn. De kamers hebben een lande lijke inrichting. De hotels liggen op tien minu ten rijden van de fraaie Eder- see en dicht bij Nationaal Park Kellerwald-Edersee. De winter sportgebieden van Willingen en Winterberg zijn in ruim een half de binnenzijde van het dak. De panelen zijn mooi wit afgewerkt aan de zichtzijde. In combinatie met de verzorgde montage ont staat een strak, fraai en prima isolerend binnendak. Prijs is p.p. o.b.v min. 2 per sonen. Exclusief 2,50 ca lamiteitenfonds per boeking, reserveringskosten: 15 per 99,00* 99,00* Niet inbegrepen: reserverings kosten en kosten Calamitei tenfonds. Optioneel bijboeken: begeleide winterwandeling met glühwein voor 5,00 p.p., ter plaatse te betalen. online boeking of 29,50 per reisbureauboeking en eventuele vluchttoeslagen. Aanbiedings- prijzen beperkt beschikbaar. ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie parels worden door boorgaten in de buitenzijde van de gevel in de spouw geblazen. Er wordt meteen een speciale lijm toege voegd, waardoor een duurzame isolatiemassa ontstaat. Het sy steem laat waterdamp door en is ongevoelig voor vocht. Met andere woorden: vocht in de woning kan onbelemmerd door de muren naar buiten trekken. Voor isolatie van de bodem wor den de isolatieparels in de kruip ruimte geblazen. Deze isolatie helpt een koude vloer, muffe lucht in de woning en/of con dens- of schimmelvorming te voorkomen of te verminderen. Bij dakisolatie gebruikt Com fort Company speciale Unidek RenoFast sandwichpanelen. Deze stootvaste panelen wor den luchtdicht gemonteerd op Prijzen 01/12-21/12 02/01-31/03 In de wintermaanden is het Sauerland echt een sprookje! Met een decor van witte heuvels en verlichte huisjes is het in één woord genieten. In dit romantische natuurgebied in Duitsland kunt u prach tig wandelen in winterse sferen, bijvoorbeeld over de Urwaldsteig Edersee. Boek een vierdaags More Inclusive arrangement vanaf 99,- p.p. Meer informatie en boeken Zie www.arke.nl/wegener, bel Arke 0900-8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel o.v.v. Wegener Egypte aanbie ding. De ANVR/SGR-voor- waarden zijn van toepassing. Arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Hurghada met ArkeFly in de Economy Class Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfer van lucht haven naar accommodatie Nederlandssprekende reisleiding Zeven overnachtingen in Hotel Grand Plaza Resort o.b.v. All Inclusive 7 x ontbijt, lunch en diner Midnightsnacks (23.00-01.00) Fris en locale alcoholische drankjes van 11.00-24.00 Activiteitenprogramma, sportactiviteiten en discotheek Bodemisolatie bespaar per jaar Informatie en reserveringen www.pharosreizen.nl/week- krant of via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,00 per gesprek) met zoek boekcode 47405 Snel terugverdiend Comfort Company is gespeci aliseerd in het isoleren van wo ningen. Voor de spouwmuur- en bodemisolatie maakt het bedrijf gebruik van hoogwaardige EPS isolatieparels. Daken worden aan de binnenkant geïsoleerd met speciale EPS sandwiche- lementen. De vakmannen van Comfort Company klaren de Gevel dak en vloer Voor de spouwmuurisolatie gebruikt Comfort Company een systeem met EPS isolatie parels. Deze hebben een su perieur isolatievermogen. De Inbegrepen 3x overnachting met ontbijtbuffet 3x driegangenmenu of buffet lx welkomstdrankje lx koffie met lekkernij lx gratis kegelen gratis informatie over de regio 1 flesje water op de kamer Bedragen gebaseerd op ge middelde waardes van een gemiddelde vrijstaande wo ning. Hotel Grand Plaza Resort Dit hotel biedt alles voor een heerlijke zonvakantie voor jong én oud. Op ca. 500 meter van het strand en ca. 8 km van het oude vissersdorp Sakalla in Hurghada. Het beschikt over 4 restaurants, 3 bars, verschil lende buitenzwembaden met glijbaan en kinderbad, sport faciliteiten, entertainment en verzorgde kamers. Wilt u weten hoeveel geld u kunt verdienen en hoe u uw wooncomfort kunt verho gen? Ga dan naar www.com/ort-company.nl o Hugo vraagt wel eens of ik zin heb om met hem mee te gaan naar Spana. Op het Kasteel gebeun altijd wat dus heb ik bij voorbaat zin. Vrijdag deed ik maar twee uur over de tachtig kilometer naar Rotterdam IPfesr. Niets kon mijn humeur be derven. Vriendelijke stewards lieten me helemaal doorrijden tot een parkeerplaats voor de deur. Ik had niet eens een kaan. Kom daar eens om bij andere dubs. In de Brasserie van het Kasteel was het al lekker vol. Iedereen had het over Ajax. Waar je ook komt in de voetbalwereld: iedereen heeft het over Ajax. Dan vallen deze woorden: Raad van Commissarissen, Johan Cruijff, de Telegraaf, Voetbal International, ongelofelijk en ‘ik snap het niet meer’. Ronald Waterreus vertelde over de boekpresentatie van Willy van der Kuylen en Eindhoven: iedereen, inclusief Guus Hiddink had het over Ajax. Ik vroeg welke woorden er gevallen waren. Deze woorden: Raad van Commissarissen, Johan Cruijff, de Telegraaf, Voetbal Interna tional, ongelofelijk en ‘ik snap het niet meer’. Een vriend van Hugo had gegolfd met Wim van Hanegem. Hij citeerde uit het gesprek: “Raad van Commissarissen, Jo han Cruijff, de Telegraaf, Voetbal International, ongelofelijk, ‘ik snap het niet meer’ en Piet Keizer. Huh? Piet Keizer? “Ja, Willem heeft het nu eenmaal graag over Piet Keizer. In de businesslounge vol belangrijke Spartanen waar Hugo me altijd mee naar toe neemt, ging het al snel over Ajax. Ik geef een paar steekwoorden: Raad van Commissarissen, Johan Cruijff en ongelofelijk. Verder kwamen we niet want de wed strijd begon. Niemand had het meer over Ajax. Sparta speelde tegen Eindhoven in een uitverkocht Kasteel. Eindhoven kwam voor, Sparta maakte gelijk, Spana kwam voor en Eindhoven maakte gelijk. Die laatste gelijkmaker kwam uit een vrije trap over vijftig meter waar de keeper van Spana onderdoor rende. Ik zat naast Ronald Waterreus. Hij kreunde zacht. Er is geen keeper die een andere keeper kan zien lijden. Even verderop stond de ex-keeper Oscar Moens. “Waarom steunen zijn medespelers de keeper niet?” vroeg ie mand. “Die keeper moetje alleen laten”, zei Moens. Toen begonnen ze weer over Ajax. www.deweekkrant.ril/spaan Nog een paar dagen en Sin terklaas zal weer heel wat wensen in vervulling laten gaan. En voor andere wensen is er altijd nog de kleurplaat op onze website. Daarmee kun je een compleet spellen- pakket met Sammie de zee hond, Mr. Creepy’s Tomb of Doom, Tik Tak Boem jr., Holle Bolle Big Biggendans en een That’s Life legpuz zel, drie AVI-leesboekjes van Vivian den Hollander of een PSP-spel Pirates of the Ca- ribbean/Lego winnen. Dus ga snel naar de site en download die kleurplaat! Zorg dat de kleurplaat op 5 december binnen is. Luwtu.deiueekkrant.nl Medebach, waar u kunt skiën, uur met de auto te bereiken. Bij Kortom: een heerlijk en scherp het hotel kan gratis geparkeerd worden.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31