I A Gemeente Nieuws k vergaderingen Milieuzaken Gemeentelijke verordeningen Ruimtelijke ordening Rectificatie Rubriek Gemeentenieuws uit Waddinxveen Commissie Bestuur en Middelen Commissie Samenleving Belastingverordenin- gen 2012 vastgesteld Verleende omgevings- vergunning milieu- neutrale verandering Openingstijden Publieksbalie Wijziging omge- vingsvergunning on derdeel milieu Bestemmingsplan "Bredeweg 1a" woensdag 30 november 2011 c De raad heeft op 9 november Van Dijken Glas BV.: vergro ting van de opslagruimte en de hoeveelheid van lakken, het inrichten van een ruimte als mengkamer voor lakken en de plaatsing van een cabine voor het drogen van producten op het perceel Coenecoop 21. De vergunning en bijbehorende stukken kunt u van 24 novem ber 2011 tot en met 4 januari 2012 tijdens openingsuren in zien bij de Publieksbalie. Voor inzage buiten kantoor uren kunt u een afspraak maken via tel. 624 500. Tijdens deze pe riode kunnen belanghebben den bezwaar indienen bij het college van B&W. Een besluit blijft van kracht wanneer u be zwaar indient. U kunt een voor lopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage 8. de Verordening marktgel- den 2012; 9. de Verordening toeristenbe lasting 2012; 10. het Besluit tot vaststelling van de tarieven voor binnen- en een belanghebbende die tijdig een zienswijze bij de gemeente raad heeft ingediend of door een belanghebbende aan wie niet kan worden verweten dat hij niet tijdig een zienswijze heeft ingediend. Het is voor een ieder mogelijk om rechtstreeks een beroep in te stellen tegen het ge wijzigd deel van het bestem mingsplan. Het beroepschrift dient te wor den gezonden aan de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA ‘s-Gravenha- ge. Voor het in behandeling ne men van het beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van voor melde beroepstermijn. Tevens kan een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Indien dit gebeurt binnen de beroepster mijn, treedt het besluit tot vast stelling van het bestemmings plan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Ook voor het in behandeling nemen van het verzoek om voorlopige voorziening is griffierecht ver schuldigd. De besluiten tot vaststelling van het bestemmingsplan, het be stemmingsplan (verbeelding, regels, toelichting) en de bijbe horende documenten liggen met ingang van 24 november 2011 gedurende zes weken (tot en met 4 januari 2012) tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. Op www.wad- dinxveen.nl kunnen de stukken digitaal worden geraadpleegd en op de website www.ruim- telijkeplannen.nl kan het be stemmingsplan digitaal worden geraadpleegd. Gedurende de pe riode van terinzagelegging kan beroep worden ingesteld door MAANDAG T/M VRIJDAG 08:30-12:30 uur WOENSDAG 13:00-16:00 uur, alleen op afspraak DONDERDAGAVOND 17:00-21:00 uur Per 1 september 17:00-20:00 uur. OPENINGSTIJDEN WEBWINKEL 7 dagen per week, 24 uur per dag om het besluit te laten schorsen (Postbus 20302,2500 EH Den Haag). In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) be talen. U kunt een voorlopige voorziening ook digitaal aan vragen bij genoemde rechtbank (zie kader 'bezwaar’). Abusievelijk is een verkeerd huisnummer (nr 43) gepubli ceerd bij de binnengekomen aanvragen in week 46. De juiste omschrijving moet zijn: 20110197 nabij Koningin Wilhel- minaplein 42, het plaatsen van diverse keten, zeecontainers, aggregaat,toiletwagen en trailer (10-11-2011). Gemeente Waddinxveen Raadhuisplein 1,2741 HR Postbus 400,2740 AK Waddinxveen T. (0182) 624 500. F. (0182) 624 680 E. gemeente@waddinx- veen.nl 2011 de volgende verordeningen vastgesteld: 1. de Verordening onroerende- zaakbelastingen 2012; 2. de Verordening rioolheffing 2012; 3. de Verordening afvalstoffen heffing 2012; 4. de Verordening reinigings rechten 2012; 5. de Legesverordening 2012; 6. de Verordening hondenbelas ting 2012; 7. de Verordening lijkbezor- gingsrechten 2012; inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken via tel. 624 500. Binnen deze termijn kunt u be roep tegen een besluit instel len bij de Rechtbank ’s-Graven hage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u bin nen die termijn een voorlopi ge voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een be paald bedrag (griffierecht) be talen. Beroep kan worden inge steld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerp besluit; belanghebbenden die redelij kerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep in stellen bij genoemde rechtbank (zie kader ‘bezwaar’). Waddinxveen 4o (exclusief zwembad). 11. de Verordening precariobe- lasting2012; Deze verordeningen treden in werking op de achtste dag na de publicatiedatum van dit week blad en kunt u inzien op onze website. De verordeningen lig gen ook kosteloos ter inzage bij de Publieksbalie. U kunt tegen betaling van een bedrag aan le ges een afschrift verkrijgen van de gewenste belastingverorde- ning. Maak digitaal een afspraak om lang wachten te voorkomen. gevingsvergunningen voor het onderdeel milieu gewijzigd op grond van artikel 2.31 lid 1 en lid 2 van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht Diechemco B.V.: oprichtings- vergunning van 18 november 1997 en de veranderingsver- gunningen van 12 februari 2002 en 10 juni 2003 voor een trans port-, op- en overslagbedrijf voor gevaarlijke en ongevaarlij ke stoffen op het perceel Con- tainerweg 6. Dit besluit kunt u van 24 november 2011 tot en met 5 januari 2012 tijdens ope ningsuren inzien bij de Publieksbalie. Voor De gemeenteraad heeft op 9 no vember 2011 het bestemmings plan "Bredeweg la” vastgesteld. Het doel van het bestemmings plan is om een planologische basis te bieden voor enkele in stallaties inzake de energievoor ziening voor het daar gevestigde glastuinbouwbedrijf. Donderdag 1 december, aan vang 20:00 uur. Op de agenda: Voorbereiding raadsvergade ring (voorstellen) Tweede Burap 2011 inclusief bekrachtiging geheimhouding bijlagen Instemmen met de meetja- renbegroting 2011-2015 van het Coenecoop College inclusief verzoek aan het bestuur van de gemeenschappelijke regeling Opheffing van de voorziening "huisvesting onderwijs" en in stelling van de bestemmings- reserve “huisvesting basison derwijs" Zienswijze over de bijgestelde B&W hebben de volgende om- Begroting 2012 en het Onderne mingsplan 2012 (OP 2012) van de Gemeenschappelijke Rege ling Promen •Jaarverslag Leerplicht over het schooljaar 2010-2011 en Jaarver slag Leerplicht van Bureau Leer- buitensportaccomodaties 2012 lingzaken van het ISMH over het schooljaar 2010-2011 voor kennisgeving aannemen Voorbereiding raadsvergade ring (ingekomen stukken) •Jaarrekening 2010 van het Streekarchief Midden-Holland Brief van het college met daar in een reactie op de petitie van Waddinxveens-Belang met als titel: “Reiskosten en begelei ding ouderen, gehandicapten en chronisch zieken” Overzicht van de actuele stand van zaken ten aanzien van de in 2011 door de raad ingedien de moties Informatie-uitwisseling (opi niërend) Stand van zaken Coenecoop College (vast agendapunt) Stand van zaken St. Vonk (vast agendapunt) Onderwerpen van de com missie Mededelingen inzake de Ver bonden Partijen (vast agenda punt). De agendastukken kunt u in zien op onze website via het vergaderschema (Bestuur Organisatie). Tijdens de verga deringen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Meer in formatie vindt u op www.wad- dinxveen.nl. Woensdag 30 november, aan vang 20:00 uur. Op de agenda: Voorbereiding raadsvergade ring (voorstellen) Tweede Burap 2011 inclusief bekrachtiging geheimhouding bijlagen Voorstel regionalisering Re kenkamercommissie Voorstel herbenoeming twee externe leden van de Rekenka mercommissie Voorstel Bestuurlijke vernieu wing Onttrekking van een be drag uit de Vrije Algemene Re serve (VAR) in verband met de verhuizing van een aantal woonwagenbewoners uit Ze venhuizen en de verplaatsing van een aantal woonwagens op de Pater Jornaweg, inclusiefbe- krachtiging geheimhouding van het niet openbare collegebe- sluit d.d. 25 oktober 2011 Vaststellen Nota Risicoma nagement en Weerstandsver mogen 2011 Vaststellen tweede wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) inclusief bij behorende toelichting Voorbe reiding raadsvergadering (inge komen stukken) Brief met als onderwerp: “Be- stuursafspraken 2011 - 2015” van de VNG, ingekomen d.d. 18 ok tober 2011 Brief met als onderwerp: “Standpunt gemeenteraad Zuid- plas bestuurlijke schaalvergro ting" van de gemeente Zuid- plas, ingekomen d.d. 7 oktober 2011 Overzicht van de actuele stand van zaken ten aanzien van de in 2011 door de raad ingedien de moties Onderwerpen van de com missie Veiligheid (vast agendapunt) Bestuurlijke toekomst (vast agendapunt) Mededelingen inzake de Ver bonden Partijen (vast agenda punt). r

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 7