Baantje ‘scoren’ Inloopochtend over borstkanker Bezorgservice +- Vind uw droomhuis Kilo €5,- Kilo 5,- Kilo 5,98 Win een The Best of Pink Floyd cd! 100 gram €1,98 Brederolaan 11 Waddinxveen - Tel. 0182 - 636179 Pin aanwezig. Gratis Parkeren Raad verbaasd over afsluiting Beijerinklaan Kilo 5,98 4o% Altijd actueel: de weekkrant.nl F woensdag 7 december 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 15 Klik en win www.weekbladwaddinxveen.nl 'erse hamschijf Krabben dikbevleest Runder kogelbiefstuk KÜO 10,- Verse varkenshaas Kilo 10,- Hamlappen -50% Paardenkogelbiefstuk Kilo 10,- Runder sucadelappen KÜO 5,98 Kilo €5,98 Runder riblappen Kilo 6,98 -409^ Varkensfiletrollade Malse ribkarbonades Kilo 5,98 -40% Kilo 6,98 Verse kipfilet Kilo €5,- Paarden riblappen Kilo 5,- Rundertartaar -40% kilo 3,98 under gehakt Verse maaltijden uit eigen keuken ‘^JVIet goud bekroond! Vers kipfestival per stuk €2,50 I Kijk op de website en profiteer van de aanbiedingen. Kipkluifjes kilo 3,98 Kippenpoten kilo 2,98 Verse grillkippen kilo 3,98 www.deweekkrant.nl/actie U wilt groter wonen of juist kleiner. Kortom u zet uw huidige woning te koop en bent op zoek naar een nieuw stulpje. Kijk op onze website en vind uw droomhuis. Konijnenboutjes 1 kilo 9,98 let op 2 kilo 15,98 Per maaltijd 500 gram 7,98 Let op! 2e 500 gram GRATIS! Verse PAARDENWORSTEN per stuk €4,98 Speklapjes zonder zwoerd Boterzachte biefstuk van de haas. Kwaliteitsslager Van Dorp gaat bezorgen onder de naam uwbezorgslaqer.nl j gfê. in uw regio. N,EUWjjdbareladekaas Md Waddinxvéer/W'1 kilo nu voor Van Dorp slagerijen nu minimaal 40% goedkoper dan traditionele slagerijen en supermarkten Schouderkarbonade.,.. zonder been Kilo 5,98 Stukje fricandeau KÜO 5,98 -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -40% -50% -50% -50% Waddinxveen/Gouda BorstkankerVereniging Neder land houdt donderdag 8 de cember een inloopochtend in het Groene Hart Ziekenhuis, Jan van Beaumontstraat in Wij zijn open op maandag t/m donderdag van 08.30 -17.30 uur, vrijdag van 09.00 -18.00 uur en zaterdag van 08.00 -17.00 uur. Gouda. Borstkankerpatiënten zijn welkom van 10.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze inloop kan er met leden van de Borstkanker Vereniging Nederland - die uit ervaring weten wat het betekent leman voorstelde, ingezet op de kruising van de Zuid- plaslaan en de Dreef. Wel is in de memo te lezen dat het verkeer zal worden ge- monitord en wanneer nodig aanvullende maatregelen zullen worden getroffen. De aanleg van de rotonde valt onder de aanleg van de Verlegde Dreef. Deze moet vanaf komend voorjaar her verkeer vanaf de Kanaaldijk, onder het spoor door, op de Dreef en de Beijerinklaan brengen. Hiermee wordt de huidige spoortunnel bij de Dreef ontlast en ontstaat ruimte voor de bouw van het nieuwe Centrum van Wad dinxveen. borstkanker te hebben - hier over gesproken worden. Wilt u van te voren iets meer over de inloopochtend weten, neem dan contact op met Hilda de Haan: 0182-551829 (‘s avonds) Robert Visscher Zevenhuizen lieren bij ons parttime aan de slag willen. Wij zullen keuzes moeten maken”, aldus Jan. Ook Maurits Rooij (16) en Lisa Lindhout (16) uit Moerkapelle hebben een sollicitatiegesprek. Maurits: “Ik heb eerder bij een rozenkwekerij gewerkt en dat was leuk. Ik houd van de natuur. Ik miste daar echter contact met mensen. Zowel de natuur als contact met mensen vind ik bij Intratuin en heb er veel zin om aan de slag te gaan.” Hertenbiefstuk Struisvogelbiefstuk Kangoeroebiefstuk Op bestelling leverbaar Middels een memo aan de raadsleden heeft wethouder Kees de Jong daarvoor zijn ex cuses aangeboden. Ook is, op aandringen van de raadsleden, een extra omleiding ingesteld voor het vrachtwerkeer. De aanvankelijk ingestelde omlei ding liep over de Zuidplaslaan, maar diverse raadsfracties we zen op het gevaar voor de veilig heid als vrachtwagens daar ook overheen moeten. Zij worden nu vanaf de rotonde richting de Zuidelijke Rondweg gestuurd. Fietsverkeer langs de werk zaamheden blijft mogelijk. Al het andere verkeer moet wor den omgeleid. Daarbij worden vooralsnog geen verkeersrege- laars, zoals WD’er Rob Snel- Uit d© grillï Gegrilde kipkluifjes gegrilde kippenpoot gegrilde kip Verse Oven loempia's, bami, saté, shoarma of naturel Stampot boerenkool Stampot zuurkool Runder- hacheeschotel Goulashschotel Cranberryschotel met lendefilet Bami, Nasi Special Pikante kipschotel met boontjes uitjes enz Babi Pangang of Kerryschotel 500 gram 7,98 Let op! 2e 500 gram GRATIS! “Ik wil graag op zaterdag en koopavonden wer ken. Het lijkt mij leuk, veelzijdig en gevarieerd werk. Ik hoop dat ik de kans krijg om mij te bewijzen.” Frank Baas (17) uit Zevenhuizen is een van de meer dan 800 belangstellenden voor een baan bij de nieuwe vestiging van Intratuin in Zevenhuizen. eerste vestiging in Zoetermeer geopend en in 1995 onze ves tiging in Pijnacker. Wij vonden deze locatie ideaal omdat er in de omgeving geen tuincen trum is met zo’n uitgebreid as sortiment als Intratuin”, vertelt Stephan trots. “Wij hebben voor deze vestiging 100 vaste en parttime medewer kers nodig, De sollicitanten zijn enthousiast en willen graag bij ons aan de slag. Het is fijn om te constateren dat zoveel scho- Behalve vaste medewerkers worden voor de traditioneel drukke dagen als zaterdag en koopavonden parttimers gezocht. De gesprekkenmet scholieren vonden in de hal van het nieuwe tuincentrum plaats en werden gevoerd door de directeuren Jeroen en Stephan Droogh en de bedrijfsleider Jan Duijn- dam. “Dit wordt onze derde vesti ging in de regio. Mijn vader Aad Droogh heeft in 1975 de Maurits Rooij en Lisa Lindhout vullen het sollicitatieformulier in voordat het sollicitatiegesprek plaats vindt. FOTO R. VISSCHER Vlaamse boeren ACHTERHAM ROSBIEF uit de grill FRICANDEAU uit de grill KIPFILET uit de grill en nog 15 andere soorten Gezellig met Kerst een Gourmetschotel de luxe met biefstuk, varkenshaas, kipfilet, hamburgertjes, saté, slavinkjes. Op een luxe schaal gesneden 1 kilo 9, 98 Probeer nu alvast voor de feestdagen! 100 gram €2,98 100 gram €0,99 Richard Avontuur Waddinxveen Met verbazing hebben de gemeenteraadsleden gere ageerd op de afsluiting van de aansluiting tussen de Beijerinklaan en de Dreef. Dit in verband met de aan leg van een rotonde nabij de Wokkels. De omleiding werd slechts enkele dagen voor de afsluiting op 1 december be kendgemaakt. “Dit hebben wij per toeval op de website ontdekt”, meldde Helma Schippers (Weerbaar Wad dinxveen) ontstemd. Ook Jeanette Heezen (CDA) sprak haar verbazing en ver ontwaardiging over de late informatie uit.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 13