Persoonlijk advies bo Hul HUURMAN voor alles op het gebied van deuren, schuifwanden, en al uw hout- en plaatmateriaal Stoute Zwarte Piet danst maar kan niet zwemmen www.hubohuurman.nl <4 Klaverjassen Unieke quilts Fotografeer uw ultieme kerstgevoel en win een reis Plissé en Duette® gordijnen op maat. Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 7 december 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 31 1NCL. 91-OEUGE Dagelijks geopend van 08.00 - I2.30 uur en I 3.00 - 18.00 Donderdag koopavond. Zaterdag van 08.00 - 17.00 uur. uur. Fotowedstrijd www.deweekkrant.nl 5 BEZORGSER VICE MONTAGESERVICE OPMEETSERVICE Overtref jezelf ZAAGSERVICE In Hazerswoude-Dorp is aan het Raadhuisplein num mer 4 Schoonheidssalon Puur bij Mirjam te vinden. De salon bestaat drie jaar en dat wordt gevierd op vrijdag 9 december. verschillende wellness en me dische pedicurebehandelingen aan. Margriet van den Hoogen, van Schitterende Kleuren, laat klanten zien welke kleuren flat teren. Ook make-up kleuren, kleuren van accessoires en haar- kleuringen worden uitgelegd. Naast de kleurenanalyse biedt Margriet een wellness spa-ma nicure voor de handen aan. Wie nieuwsgierig is geworden en een kijkje wil nemen in de schoon heidssalon kan dit doen op vrij- ln De Paddestoel aan de Lijs terbesstraat 18 wordt vrijdag 9 december geklaverjast. De aan vang is om 20.00 uur. Kijk voor meer informatie op de website. www.wsv-depaddestoel.nl Waddinxveen Bij het baby-peuter-kleuter zwemmen in het Gouwebad De Sniep is een Sinterklaas feest gehouden. Alle kin deren mochten bij binnen komst hun schoentje zetten op een speciaal daarvoor ingerichte tafel. Nadat alle kinderen een liedje hadden gezongen kwam Zwarte Piet binnen. Hij klom gelijk op de leuning van de brug en deed allemaal gevaarlijke en stoute dingen. Echter zwem- Drie onderneemsters werken samen onder een dak om klan ten op het gebied van uiterlijke verzorging te adviseren en te behandelen. Persoonlijke aan dacht en adviezen op maat staan bij de drie onderneemsters hoog in het vaandel. Mirjam Ver- gunst begon drie jaar geleden met de salon. Zij biedt diverse verzorgende en reinigende be handelingen aan met het merk Guinot. Klanten kunnen kie zen voor een basisbehandeling, maar ook heel uitgebreide be handelingen inclusief massage van de nek, schouders en het gezicht zijn mogelijk. Daarnaast geeft Mirjam make-up advies van Ariane Inden. Aldy Kool is pedicure. Onder de naam Aldy’s Voetverzorging biedt zij Zevenhuizen Oud-Zevenhuizense Irma Markus exposeert van 10 december tot en met 28 januari onder andere haar prijswinnende artquilt in bbliotheek De Groene Ve nen in g Zevenhuizen. Er hangen vijf grote artquilts, waaronder de quilt waar mee Irma Markus Europees kampioen werd bij de Open European Quilt Champion ships. Ook hangen zo’n tien kleinere quilts in de biblio theek, waaronder ‘De vier seizoenen’. Eén werk beleeft zijn primeur. Het driedimen sionale quiltwerk ‘Wonend bij het laagste punt van Ne derland, houden wij de voe ten droog?’ wordt voor het eerst tentoongesteld. Irma maakte dit kunstwerk naar aanleiding van het jaarlijkse thema van het quiltersgilde. Ze haalde hiervoor inspira tie uit het NAP-monument naast de snelweg in Nieu- werkerk a/d IJssel. De expositie is te bezichtigen tijdens de openingstijden van de bibliotheek: ”0 LULUU7. bibliotheekdegroenevenen.nl December Kadomaand Plissé: plooibreedte 20 mm Duette®: plooi breedte 25 en 32 mm vrijhangende of ingespannen modellen bediening d.m.v. trekkoord of ketting geschikt voor schuine ramen, serres, draai/kiep- ramen en dakramen diverse montage- opties veel stoffen zijn voorzien van TO PAR® laag of DUSTBLOCK™ laag diverse stoffen vlamvert ragend moderne uni-kleuren, exclusieve dessins en verduisterende stoffen Noordeinde 76a Waddinxveen Tel. 0182-612596 Zwarte Piet bezoekt het babypeuter-kleuter zwemmen in De Sniep. FOTO PR dag 9 december van 18.00 tot 21.30 uur. Onder het genot van een hapje en een drankje vertel len de drie onderneemsters wat zij doen. Ook voor cadeautjes en cadeaubonnen kan men deze avond bij de schoonheidssalon terecht. Voor meer informatie: Puur bij Mirjam, Raadhuisplein 4 in Hazerswoude-Dorp, tel. 0172- 589993 en op de website www.puurbijmirjam.nl men kon Piet niet. Gelukkig had hij ook van alles bij zich, want in elke schoen zat een ca deautje en een mandarijn. Ook danste Zwarte Piet mee op Sin terklaas muziek. Het volgende evenement in het zwembad is Aquakids op woensdagmiddag 14 december om 14.30 uur en het Ducky Duck en Teddybeer diploma zwemmen in de week van dinsdag 20 december. Informatie: 0182-630444 en wiuiu.gouiuebaddesniep.nl Hazerswoude-Dorp Persoonlijke aandacht staat bij de drie onderneemsters van Puur bij Mirjam hoog in het vaandel. FOTO: PR

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 29