0 Warme voeten SBAB njigii^ Kerst kaarsen, want sfeerlicht is het beste licht Kersttrend: pasteltinten mogen tijdens de feestdagen van 2011 niet ontbreken! BEHEERDER I W Een leuk en vooral origineel wooncadeau! Kom in kerstsferen, bezoek een kerstmarkt i Met dank aan Perscentrum Wonen, www.woonmodetrends.nl Verschillende kerstballen in pasteltinten, naast bloemen in dezelfde kleuren. FOTO: INTRATUIN f Een meesterwerk op de muur, uitgevoerd met wit touw. Vermoeid? Ooit een beroerte gehad? Wij bieden: Graag uw schriftelijke reactie naar: S.B.A.B., Postbus 1037, 2410 CA, Bodegraven. www.hersenstichting.nl Is een poster van de Zonne bloemen van Van Gogh jou te afgezaagd? Ga dan voor een uitvoering in spijkertjes en touw! Minder kleurrijk maar minstens zo stijlvol. Met het Masterpieces Pattern Sheet van Ulrike Jurklies maak je door middel van een patroon- blad, spijkertjes en touw een Oude Meester na, tweedimen sionaal en zonder verf. Leuk is Wij vragen: - een klantgerichte en klantvriendelijke werkhouding - een gemotiveerde en collegiale medewerker - enige technische kennis en vaardigheid - brede en actieve inzetbaarheid Een pré is het bezit, van diploma EHBO en BHV of bereid zijn het diploma te halen. Informatie over de functie bij Erwin de Ruiter, tel.: 0172-611364 of via: erwin@sbab.nl Meer over ons bedrijf op: www.sbab.nl - na gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstelling - leuke collega's in een dynamisch sportbedrijf - inschaling volgens CAO Recreatie - goede arbeidsvoorwaarden Na een beroerte ben je niet meer wie je was, terwijl je nog wel dezelfde lijkt. óf geef iemand tijdens de feestdagen een Masterpie ces Pattern Sheet cadeau. Voor nog geen tien euro is het een ideaal wooncadeau, vooral tijdens de knusse wintermaanden! Net als kaarsen, dekens en plaids geven ook vloerkleden een warm winters gevoel. Boven dien verander je daarmee eenvoudig de stijl van je woon- of slaapkamer, door bijvoorbeeld voor een opvallende kleur te kiezen. Leg een aantal schapenvachtjes op de vloer, ga voor een uitbundig Perzisch tapijt of voor een vloerkleed op maat, in een opvallende unikleur. Elk jaar weer is het bij uitstek dé gelegenheid om groots uit te pakken met decoratie en accessoires in het interieur: kerst! De traditionele kleuren rood, groen, zilver en goud doen het altijd goed, maar laten we eerlijk zijn: weer eens wat anders is ook leuk. In de kerststyling kun je inspelen op de laatste woontrends want ook de kerstboom is aan mode onderhevig. Woonwinkels en tuincentra bieden dit jaar een breed assortiment in kerstde- coratie: van grove kerstversie ringen van hout, vilt en wol tot glanzend glas in verschillende pastelkleuren! Poederige pasteltinten zijn het devies voor deze winter: van zachtroze tot sneeuwwit en van vergrijsd taupe tot inktblauw. Een combinatie van verschil lende materialen en texturen - van textiel tot glas, mat én glans - is hierbij prachtig en zorgt voor dynamiek in de boom. De sidetable wordt gedecoreerd met glazen potten en stolpen met pastelkleurige bloemen, zoals orchideeën. Vazen vul je met kerstballen in verschillende pasteltinten. Ver sier verder met gekleurde glan zende linten en parelkettingen, voor wat extra glamour. Ook bijzettafels gebruik je als klein podium voor bijvoor beeld een groep pastelkleurige Stylingtip: Een kerstsfeer in huis gaat verder dan alleen het versieren van de boom. Kijk om je heen en decoreer meer! Style de bank met hippe kussens en een plaid. Hang kerststerren door het hele huis zwart gepoedercoat staal, is een verwij zing naar rosé-, wijn- en cognacflessen die vaak als kandelaar worden gebruikt. De kandelaar ‘Lucy’ van Marcel Wan ders voor Goods is klassieker van vorm, met zijn vijf identieke armen. Deze verzilverde kandelaar heeft klasse! Kies voor de aankomende kerstdagen een exemplaar dat past in jouw interieur, en maak deze het pronkstuk en middel punt van de eettafel! Ook de schouw, vensterbank, salon- en bijzettafel en dat verloren hoekje in de hal lenen zich uit stekend voor een verzameling kaarsen. Combineer dikke en dunnere en lange en korte kaarsen met elkaar, voor een speels geheel. en creëer prachtige stillevens met kerstaccessoires. Geef ook de tafel een theatrale glamou- reuze uitstraling door er glan zende kerstballen, parelsnoe ren, glittertakken en kristallen over ‘uit te strooien’. Zeg je kerst, dan zeg je kaarsen! In de donkere wintermaanden geven kaarsen een instant knusse en romantische sfeer. Dat is precies wat we willen, wanneer we gezellig met onze gelief den rond een prachtig gedekte eettafel zitten. Kaarsen geven nét dat beetje extra. Je kan waxinelichtjes natuurlijk lukraak op tafel zetten of lange kaarsen in een glazen fles. Veel leuker en mooier wordt het als je ook aandacht besteed aan de kaarsenhouders. Er zijn namelijk zoveel mooie exemplaren verkrijgbaar! Kaarsenstandaard ‘Bottle’ van Perlei is bijvoorbeeld een gestileerd en ludiek ontwerp. De standaard, een outline van Kaarsenstandaard ‘Bottle’ van Perlei en ‘Lucy’ van Marcel Wanders voor Goods. Niet alleen voor sfeerbeleving maar ook voor feestelijke woonaccessoires zijn kerstmarkten de plek bij uitstek. Alles voor de kerstdagen én meer, bij elkaar op één markt! Struin kraampjes af voor de mooiste kerstballen, ga opzoek naar een prachtige kandelaar en bijpassende kaarsen en vind het feestelijke tafelkleed waar je naar opzoek was. Heb je alle üfc Onder het beheer van onze stichting vallen de Sporthoeve/zalen en het zwembad. Voor het toezicht in onze sporthal en sportzalen zijn wij per direct op zoek naar een voor een volledige betrekking van 38 uur in de week. De werkzaamheden betreffen: beheer, schoonmaak en licht technisch onderhoudswerk. De inroostering kan in de avond, op de dag, als ook in het weekend zijn. Er wordt in onderling overleg een werkrooster samengesteld. Voor de stichting werken ongeveer 40 mensen. Mag het wat meer opval len? Kies dan voor zwarte of gekleurde spijkers en neon roze of knalgeel touw! Of ga voor rood en groen, tijdens de kerstdagen. Welke uitvoering je ook kiest, het is hoe dan ook een opvallend en stijlvol item in het interieur. En een stuk origineler dan een poster of canvas doek. Ga er zelf dat je jouw ‘Moderne Meester’ een middag mee aan de slag volledig kunt customizen, door zelf het soort spijkertjes en touw te kiezen. Met kleine zilverkleurige spijkertjes en wit touw krijg je een subtiel kunstwerk, dat versmelt met de witte muur. kaarsen of een kerstkrans. Creëer met kerstdecoratie, woonaccessoires zoals kaarsen en textiel en met bloemen en planten een sprookjesachtig stilleven, dat puur pastel is en prachtig! Warme Winter Weken kerstaccessoires compleet? Kom dan tot rust op een bankje naast de ijsbaan, met een warme chocomel met slagroom! In december worden er door heel Neder land verschillende sfeervolle kerstmark ten gehouden. Zoek een markt bij jou in de buurt via en ga kerstshoppen! u7U7w.hollandsemarkten.nl Heeft u vragen over Vermoeidheid? •i Vraag het gratis informatiekaartje aan (070) 302 47 47 of ga naar hersenstichting.nl I Giro 860 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31