Open dag bij mooiste skigebied in Gouda Volleybalsters vallen weg uit top Zwemmers verbeteren persoonlijke records Jeu de boules spelers trotseren herfstweer ASW F3 verplettert zwak spelend Olympia n Schaken Floreant onderuit Be Fair haalt uit Gelijkspel Floreant 4 Blijft het zo zacht of kunnen we binnenkort schaatsen? Piet weet het! Altijd actueel: de weekkrant.nl Het weer www.deweekkrant.nl Bij schaakvereniging InterNos in Bos koop zijn zeven partijen gespeeld voor de interne competitie. Adriaan Boer versloeg Cees van Gemeren. Lees een uitgebreid verslag op onze site. www.gouwekoerier Sport Nieuws Ronald van Noort op de wisselslag. FOTO RONALD HOUTMAN FOTO PR Boskoop Geheel passend in de tijd van het jaar gaf Flore ant zondag uit bij Gouda cadeautjes weg. De kop loper pakte ze gretig uit. Gouda won de wedstrijd ook terecht met 5-2. De Boskoopse doelpunten werden gemaakt door Denny Houtman. Floreant ontvangt komende zondag buurman RVC. Waddinxveen Be Fair beleefde een pret tige voetbalmiddag in Bodegraven. De doelpun ten vielen daar als rijpe ap pelen. De Waddinxveners wonnen bij Rohda ’76 met maar liefst 5-1. Ben Said en Bas van der Lugt scoorden er elk twee, John Slagboom was eenmaal doeltreffend. Door deze overwinning stijgt Be Fair naar een gedeelde vierde plaats van de ranglijst. Schoonhoven is zaterdag de tegenstander van Be Fair op sportpark ’t Suyt. Boskoop De burenclash tussen CVC Reeuwijk en Floreant-za- terdag is onbeslist gebleven. Op sportpark de Groene Zoom in Reeuwijk eindigde het duel in 1-1. Spits Jeffrey Hilgerman scoorde voor Floreant. Zaterdag komt BSC’68 op bezoek. Waddinxveen/Boskoop De volleybalsters van Timios verloren met 1-2 van RVV uit Rijsnburg en hebben daardoor de aansluiting met de top verloren. Deze wedstrijd startten de Waddinxveens/Boskoopse da mes in een ‘fantasie opstelling’ door blessures van Ellen van Bunningen en Anja Dreschler en de afwezigheid van Marit van der Louw. De plaats op de diagonaal positie werd door Kirstin van Kesteren verdien stelijk ingevuld, maar echt sen rolskiën, skiken en nordic walken. De vereniging voorziet in materiaal, handschoenen moet men zelf meenemen. goed liep het niet. In de eerste set verloor de formatie Flam Haarden/Timios nog nipt met 23-25, met name omdat ze zelf niet geconcentreerd speelden en te veel onnodige fouten maakten. De tweede set werd de servicedruk van de dames van trainer Vogelzang hoger en werd met dezelfde cijfers de winst binnengehaald. De derde set was een aanflui ting voor Timios. Deze werd dan ook met 15 -25 verloren zonder dat de dames enige verbetering lieten zien. De Bij de langlaufvereniging Gouda kunnen zowel begin nende als gevorderde langlau fers zich goed voorbereiden op vierde set startte ook weer slecht. Toen bij 9-4 een time out van Vogelzang voorbij was leken de dames ineens het ritme herwonnen te hebben en werd er bij vlagen weer zeer verdienstelijk volleybal ge speeld. Helaas wist Timios dit niet vol te houden en ging ook deze set verloren. Op de uitslag was absoluut niets af te dingen. De dames uit Waddinxveen en Boskoop hebben het laten liggen en dat is op ook het verschil tussen Timios en de top van de eerste klasse E. Waddinxveen Op een wedstrijd in Bodegraven hebben de zes zwemmers van Z&PC de Gouwe goede tijden gezwommen. Ronald van Noort zwom een A-limiet op de 200 wisselslag. Merel te Marvelde en Manon de Vos behaalden pr’s op de 400 wisselslag. Bart Cok, Waddinxveen Dat jeu de boules (pétan que) niet een specifiek zo merse bezigheid is, bewezen afgelopen zaterdag 30 leden van de Jeu de Boulesvereni- ging Waddinxveen. Onder echt gure weersomstan digheden traden zij in het krijt om het traditionele Sinterklaas/Snertoemooi te spelen. De eindstand: 1.Norbert Waddinxveen De pupillen van ASW F3 hebben na een 2-0 achter stand Olympia verpletterd. Ze knokten ze zich in de eerste helft terug en wisten de stand op 4-2 te brengen. Met name door drie fan- Mark Dros en Niels de Jong lieten ook weer betere tijden noteren op hun 400 meter wisselslag. Angelique van Vark heeft meegedaan aan de Open NK in Eindhoven. Op de 400m vrije slag behaalde zij haar beste resultaat. De 4.56.85 was goed voor de vijfde plaats in leeftijdscatego rie 1997. Gouda/Regio De vorstgrens daalt de komende weken een ietsje en hier en daar gaat er voorzichtig een piste open. Reden genoeg om eens een kijkje te gaan nemen op de grootste langlaufkunststofbaan van Nederland, waar je je goed en veilig kunt voor bereiden op de vakantie. Een geoefende langlaufer kan namelijk ook goed uit de voeten als de sneeuw- condities niet optimaal zijn. Op 11 december houdt de Langlaufvereniging Gouda de derde en laatste open dag van dit seizoen. Tijdens deze open dag kan jong en oud tussen 12.00 en 15.00 uur meedoen aan proeflessen langlaufen. Om 13.00 uur starten de proefles- ir ASW gaat vol in de aanval tegen Olympia. tastische doelpunten van Lars Hofman en nog een voltreffer van Roshan Omarzad. Na de rust scoorde Lars Hofman nog een keer en uiteindelijk brachten twee doelpunten van Jeroen Vogelaar de stand op maar liefst 7-2. - ■■'•■.A.' Schifferling 4-4-24+; 2Jan Lapaer 4-4-16+; 3.Peter Rubeling 4-3-23+; 4.Hans van Woudenberg 4-3-20+; 5.Wim Verboom 4-3-18+; 6.Cas Slappendel 4-3-17+; 7.Willem de Leeuw 4-3-15+; 8.Wout Versluis 4-3-8+; 9/10 Bert Comelisse en Cock Verkade 4-3-7+. De volledige uitslag is te vinden op: www.jdbvwaddinxveen.nl een vakantie in de sneeuw. Omdat een goede voorbe reiding op het langlaufen in Nederland begint, besteden de gediplomeerde instructeurs van de ver eniging veel aandacht aan een veilige opbouw van het uithoudingsvermogen en de basisvaardigheden. Onder het motto Quick Dirty biedt de langlauf vereniging in het weekend van 17 en 18 december diverse clinics aan. Duur- sporters, gevorderde lang laufers en biatleten komen ook aan hun trekken in de speciale trainingsgroepen, die meerdere keren per week intensief trainen om zich voor te bereiden op wedstrijden in de sneeuw. Meer over langlaufen op: wunu.langlau/.nl Het eerste zondagteam van ASW heeft verrassend gewonnen van Excelsior. Brady van Nelfen scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd in de tweede helft. De overwinning had hoger uitgepakt als de Waddinxveners beter met de kansen waren om gesprongen. Zondag speelt ASW een uitwedstrijd tegen Xerxes DZB. FOTO RONALD STAM

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 35