I Knip uit I i IIIIIIII 1 op 1 artikel naar keuze* en profiteer van schitterend voordeel Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 14 december 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Goïaue Koerier pagina 20 Wij zijn op zondag 18 december geopend van 10-17 uur. Kijk ook op www.tuincentrumovervecht.nl HSW sluit het visseizoen af Sponsorcontract voor ROWAH Vier medailles turnster Rosalin Kerssies Inspraak Inlichtingen Onderwerp Tuincentrum Overvecht Den Haag Noordweg 143 (A4 - afslag 12) Tuincentrum Overvecht Bleiswijk Hoekeindseweg 97b (N209) 1 Schakers Moerkapelle op promotiekoers ITRUM W g ecnt Korbis wint in degelijk duel r. A A A A A A A A AAA A A AA AJ ÉAAAAAAA alleen op zaterdag 17 en zondag 18 december Kennisgeving Besluit uniforme saneringen Categorie immobiel Wet bodembescherming PrZVUIDHOLLAND JK Overt 3 J De melding zal door Gedeputeerde Staten worden getoetst aan artikel 39b van de Wet bodembescher ming, het Besluit uniforme saneringen en de Regeling uniforme saneringen, waarna zij de melder binnen 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk zullen berichten of deze in overeenstemming is met hiervoor genoemde regelgeving. Indien dat het geval is, kan de melder vanaf vijf weken na de datum van ontvangst van de melding aanvangen met de sanering. Nadere informatie over het Besluit en de Regeling uniforme saneringen (BUS) kunt u ook vinden op de site van www.rijksoverheid.nl. *Maximaal 1 bon per kassatransactie. Niet geldig in combinatie met reeds geldende aanbiedingen, cadeaucheques, boeken en diensten. Zie uitgebreide actievoorwaarden op onze website. Waddinxveen Kim Joosten ondertekende afgelopen zondag het nieuwe sponsorcontract voor het Dames 1-team van handbalvereni ging ROWAH. Praktijk Joosten wordt hiermee hoofdsponsor van ROWAH. De afgelopen jaren sponsorde de speci alist in fysiotherapie namelijk ook al het jeugd gemengd C-team. De nieuwe kleding is al enkele weken in gebruik bij de dames, maar zondag vond de ondertekening van het sponsor contract plaats. Kim Joosten, die de fy- siotherapiepraktijk runt, speelt met veel plezier ieder jaar een balletje mee tijdens het familietoernooi. Hij is dan een ge duchte tegenstander. Gezien de natuur lijke link tussen sport en fysiotherapie is deze vorm van kledingsponsoring dan ook vrij voor de hand liggend, aldus de club. Lees meer over Handbalvereniging ROWAH uit Waddinxveen op de web site www.rowah.nl. Malta/Waddinxveen Oranje Jong Talent Selectie lid (KNGU) Rosalin Kerssies uit Waddinxveen heeft afgelopen weekend goed gepresteerd tij dens de Gymstars International Com petition op Malta. Dit turntoernooi bestond uit een teamwedstrijd en een individuele wedstrijd. Haar turnclub DOS Alphen aan den Rijn was uitgenodigd om aan dit in ternationale toernooi mee te doen. Er deden tien teams uit Europa mee. Met haar turnteam behaalde ze een prima derde plaats. En Rosalin veroverde individueel een bronzen medaille tijdens de meerkamp. Dit is een uitstekende prestatie in het sterk bezette internationale toernooi. Daarnaast mocht ze aan vier toestel finales meedoen. Hierbij behaalde ze een zilveren medaille op vloer en een bronzen medaille op brug. Rosalin kan dus zeer tevreden terug kijken op haar tweede internationale toernooi. De Waddinxveense Tessa Gutker zou ook meedoen aan dit toernooi, maar had helaas een week voor dit toernooi twee vingers gebroken. De schriftelijke mededeling van Gedeputeerde Staten is geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb); zodoende is geen bezwaar en/of beroep mogelijk. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingenpunt van bureau Procescoördinatie en Expertise, telefoon (070) 441 71 87. Deze locatie en procedure is geregistreerd onder code ZH049910008 B95. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 29 november 2011 van Hoste Milieutechniek BV te Hazerswoude als gemachtigde van J. en W. Verweij Bouw- en Aannemersbedrijf BV te Boskoop een mel ding ontvangen ingevolge artikel 39b van de Wet bodembescherming. Het betreft het voornemen om ver ontreinigde grond te saneren op de locatie Zuidkade 88-102 te Boskoop. belangrijke remise. Tot slot wist Dick Bac de Moerkapellenaren tot juichen te brengen door ogenschijnlijk zeer rustig de tegenstander in vliegende tijdnood prachtig mat te zetten. Zo eindigde de wedstrijd in 4,5-3,5 in het voordeel van Moerkapelle en staat de club bovenaan in het klassement. In de interne competitie werd iets rus tiger aan gedaan met meerdere remi ses tot gevolg. Maarten Vroegindeweij versloeg Arno Luinenburg en nestelde zich zodoende stevig in de top van het klassement. Christiaan Noorland snoepte een vergif tigd pionnetje van tegenstander Maar ten Pilgram. Deze wist hier echter geen gebruik van te maken. Een arsenaal aan trucs werden tevoorschijn gehaald, echter zonder resultaat. Zodoende een fraaie overwinning van Christiaan. San der Marijt wist Henk Doornhein ver in het eindspel te verschalken en Frits van der Starre hield het lang vol tegen Ad Voerman. Lees meer over Schaakvereni ging Moerkapelle op de website www. svmoerkapelle.nl. Waddinxveen Met de traditionele St. Nicolaaswed- strijd vorige week in de Oude Rijn bij Koudekerk sloot de Hengelsportvereni- ging Waddinxveen (HSW) het seizoen 2011 af. De vangst over het geheel was zeer slecht, al is dat in de uitslag niet af te lezen: 1. Rob Poldervaart 4.000 gram, 2. Rinus Reichard 3.220 gram, 3. Rob Jenner 2.560 gram. Inmiddels ook tra ditie is de prijsuitreiking van de diverse competities in Café de Sport, deze vond afgelopen zaterdag plaats. Na een woord van dank aan de wedstrijdcommissie reikte HSW voorzitter Arie Hilgen hij op gepaste wijze de (wissel) bekers en andere prijzen uit. Na drie opeenvolgende overwinningen trad het eerste team van Moerkapelle aan tegen het sterke Erasmus 1 uit Rot terdam. Deze directe concurrent voor het kampioenschap was met name op de topborden sterk vertegenwoordigd. Een ware thriller zou zich gaan afspelen in Moerkapelle. De eerste uren van de wedstrijd hield iedereen elkaar in bedwang, met lichte voordeeltjes voor de Moerkapellena ren. De spanning bouwde zich lang zamerhand op. Na overwinningen van topscoorder André Nieuwlaat en team leider Wouter Vroegindeweij speelden de gebroeders Van Elteren sterke remises. Ondanks deze 3-1 stand waren de reste rende borden duidelijk in het nadeel van Moerkapelle. Wat zich ontwikkelde was hetgeen wat team-schaken zo spannend kan maken: tijdnoodfase, stukken die over het bord vliegen, goede stellingen die in rook op gaan of juist andersom. Nederlagen van youngsters Arian de Bruijne en Boude- wijn Weijermars werden gecompenseerd door de oude rotten van de club. Gerard van Ommeren hield zich ternau wernood staande en behaalde een uiterst Waddinxveen In sporthal De Dreef in Waddinxveen speelde de selectie van Korbis afgelopen weekend twee duels. Korbis 2 trof kop loper KOAG 2 en Korbis 1 speelde in de middenmoot van de tweede klasse een duel om de derde plaats met Juliana 1. Korbis 1 speelde onder leiding van coach Mark Peter van der Meer een aardige eerste helft. In vergelijking met de wedstrijd van vorige week tegen Re- fleks 1 sprankelde het allemaal een stuk minder. Korbis had moeite om de het tempo in de wedstrijd hoog te houden en Juliana in grote problemen te brengen. De score liep lange tijd gelijk op, waarbij Korbis wel iedere keer de voorsprong wist te pakken. Verdedigend kende Korbis in de eerste helft veel moeite met de door- braakactie van een tweetal heren, aan vallend kende één vak grote moeite om kansen te creëren. Bij 6-4 pakte Korbis voor het eerst in de wedstrijd een wat ruimere voorsprong. Deze voorsprong werd door een straf- worp en een schot van afstand door Ju liana weer teniet gedaan, waarna Korbis twee minuten voor rust zelfs voor het eerst tegen een achterstand aan keek. Vlak voor rust bracht Korbis de score echter weer op gelijke hoogte waardoor de beide ploegen met een 8-8 stand de rust bereikte. Na rust was er van de dreiging van Ju liana weinig over en voelde Korbis niet meer de noodzaak om aan te zetten. Voor het publiek leverde dit een alles be halve interessante tweede helft op. Met slechts vijf doelpunten in het tweede be drijf viel er weinig te genieten. Tien minuten voor tijd stond het 12-8 in Waddinxveens voordeel, wat Juliana vlak voor tijd nog wist terug te brengen tot 12-9. Na een degelijk, maar weinig verheffend duel heeft Korbis de derde plaats in de competitie overgenomen en neemt het stilletjes aan afstand van de degradatie zone en kijkt het met een schuin oog al naar de top van de competitie. Het tweede team van Korbis speelde eveneens een degelijke wedstrijd. Tegen ongeslagen koploper KOAG 2 miste het de aanvalskracht om het de koploper echt moeilijk te maken. Verdedigend had de ploeg van Ivo Poldervaart het meestentijds wel onder controle, maar aanvallend kon het nauwelijks een vuist maken. De (tijdelijke) terugkeer van Klaas Wou ter van Vuuren in Korbis 2 bracht de no dige rust, vanwege de vele rebounds die door hem werden gepakt. Bij rust keek Korbis 2 tegen een 2-5 ach terstand aan en wist opnieuw na rust de schade in te halen, door tot 4-5 terug te komen. KOAG wist echter een tandje bij te schakelen en liep via 5-8 en 7-10 uit naar een uiteindelijke 9-11 overwin ning. Lees meer over de Waddinxveense Korfbalvereniging Korbis op de website www.korbis.nl. 25% 2llo00000ll048 1231

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 20