Slappe aanval waterpolosters i Brons voor zwemmer Justin Van Tilburg I I I i.fö- Nieuwe arbiters voor Be Fair en ASW Met Ijsclub Otweg naar langste kunstijsbaan Europees succes voor Bror van der Zijde u F Basketbal Floreant stunt Be Fair wint ASW verloor nipt van Xerxes DZB. Lees het verslag op onze website. 4^ Altijd actueel: de weekkrant.nl ASW verliest nipt van Xerxes www.weekbladwaddinxveen.nl X e www.weekbladwaddinxveen.nl Jongens Under 14 van basketbalver- eniging Flyers heeft met 30-66 ver loren van Zoebas: 30-66. Lees het complete verslag en dat van de an dere teams van Flyers op onze site. Sport Nieuws Enkele nieuwe scheidsrechters. FOTO: CIPPIC FOTOGRAFIE 3 FOTO PR Zwemmer Justin van Tilburg. FOTO RONALD HOUTMAN c Waddinxveen Be Fair presteerde goed tegen Schoonhoven en won op ’t Suyt met 3-1. Voor de pauze ging het gelijk op. Op slag van rust was er een opstootje bij een corner van Be Fair. In de zestigste minuut kwam Be Fair op voorsprong. Een voorzet van Willem Jan Oosterveen op Bas van de Lugt werd door de keeper gepareerd, waarna Mo el Azzoutti de 1-0 kon intikken. Een kwartier voor tijd was het, na een opstootje, dat een speler van Schoonhoven uit het veld werd gestuurd. Ag gie el Azzoutti schoot vanaf 20 meter over de keeper heen: 2-0. In de 90e mi nuut maakte Schoonhoven een eretreffer (2-1), maar meteen daarna maakte El Azzoutti er 3-1 van. Boskoop Floreant-zondag zorgde in de laatste competitiewed strijd van het jaar voor een geweldige stunt. De derby tegen RVC ’33 uit Reeuw- ijk-Dorp werd met 1-0 gewonnen. Floreant wist het spel van de Reeuwijkers zodanig te ontregelen dat de bezoekers nauwelijks mogelijkheden op doel punten kregen. Floreant kreeg voor de pauze twee scoringskansen. Na rust ging RVC op jacht naar een doelpunt en gaf daarbij veel ruimte weg. Met een uiterste krachtinspanning vuurde Maarten van Tol vanaf de rand zestien een schot op het doel: 1-0. Waddinxveen De dames van SG de Gouwe- AZC speelden zaterdagavond voor de beker in Utrecht tegen UZSC. De Gouwe was vooral in de aanval onmachtig, waar door het met 11-2 verloor. Met nog steeds een goed gevulde ziekenboog, die tijdens de wedstrijd nog werd uitge breid met Gaby Rukker, werd opnieuw een beroep gedaan op Nathalie Schoonderwoerd en de aspiranten Danique Gras en Chrissie Jo Tomlinson. In het extreem grote bad met 50m vlinderslag met een tijd van 0:56.40 een 11e plaats en heeft met een tijd van 1:44.49 een mooie 2 seconden van het bekende koude water was de beginfase voor de thuis ploeg. Verdedigend hadden de bezoekers redelijk op orde, maar toch kon UZSC uit de contra tot score komen. Aanvallend was de Gouwe- AZC onmachtig, hoewel Niki Hukker de spanning nog even terugbracht met een lob van grote afstand, 2-1. UZSC liep daarna uit tot 5-1 alvorens Lotte Huisman via een overtalsituatie de tussenstand op 5-2 bracht. De tweede periode kreeg de Gouwe-AZC zijn pr op de 100m schoolslag gezwommen. Hij behaalde daarbij een bronzen medaille. Niels behaalde in een tijd van meer grip op de aanvallen van UZSC, die nog zelden tot een goed schot kwamen. Omdat de Gouwe-AZC aanvallend helemaal geen vuist meer kon maken bleef de stand hangen op 7-2. In de derde periode speelden de bezoekers wel enige goede kansen bij elkaar. Een strafworp, enkele man meers en een volledig open kans waren echter niet aan hen besteed. UZSC speelde de wedstrijd dan ook zonder problemen uit tot een 11-2 overwinning. 1:02.36 de 6e plaats bij de50m vlinderslag en in de tijd van 2:01.36 een 8e plaats bij de 100m school slag. Deze stoere jongens hebben het dus wederom uitstekend gedaan. De volgende Speedo wedstrijd vindt plaats op zaterdag 28 januari. Waddinxveen Voorlopig hebben voet balverenigingen ASW en Be Fair geen te kort aan scheidsrechters. Onlangs sloten dertien spelers van Be Fair en drie van ASW met goed gevolg de cursus scheidsrechter af. Een groot succes, ook voor Dick Schuijt van de KNVB, Boskoop Ijsclub Otweg in Boskoop houdt in de kerstvakantie de traditionele tocht naar de langste kunstijsbaan ter wereld in Biddinghuizen: FlevOnice. Op woensdag 28 december vertrekt de bus om 8.30 uur vanaf het clubgebouw aan het Pad- degat en is rond de klok van 17.00 uur terug in Boskoop. De kosten voor volwasse- Waddinxveen In een zeer mistig en mieze rig Winterberg, Duitsland is het de Waddinxveense remmer Bror van der Zijde samen met stuurman Ivo de Bruin gelukt om hun eerste podiumplaats af te dwingen die theorieles gaf. De nieuwe scheidsrechters zijn: Kevin Vis, Dermis van ’t Wout, Jimmy Boom, Bart Buijze, Damien de Vries, Stefan Arnold, Nick Remmerswaal, Jasper de Joode, Robert Bos, JordiAlphenaar, Randall van Moorsel, Berend de Graaf, Yonaro Meijers, Brian Schaap en Samuel Haarmans. nen bedragen 25 euro en voor kinderen tot en met 15 jaar 15 euro. De prijzen zijn inclusief het vervoer en entree. Wie mee wil, kan zich opgeven via de website van de club: www. ijsclubotweg.nl. Pas als er betaald is, zijn de deelnemers zeker van een plaats in de bus. Op de website van de ijsclub uit Boskoop zijn ook de uit slagen van schaatswedstrijden terug te vinden. Waddinxveen Niels van Noort, Justin van Tilburg en Thom van Vark van Z&PC De Gou we hebben meegedaan met de Speedo wedstrijd in Voorschoten. Deze zwemwedstrijd, voor jonge zwemmers tot en met geboortejaar 2000, wordt per Kring georga niseerd en in een landelijk klassement opgenomen. De drie jongens van Z&PC de Gouwe hebben hun best gedaan. Voor Justin en Thom was het de eerste keer dat zij 50m vlinderslag moesten zwemmen. Thom werd helaas gediskwalificeerd. Maar met een tijd van 2:02.82 verbeterde hij zijn pr met 12 seconden op de 100m schoolslag en behaalde een 12e plaats. Justin behaalde op de Diplomazwemmen In zwembad De Sniep zijn zwemexamens gehouden. De kinderen die hun A- diploma hebben gehaald zijn Firm vd Heide, Yara Bakhuyzen, IkramChou- rak, IbrahimBoulahdaraj, Lisa Hoogendoom, Iris i van Harskamp, Jitskevd Spek, Sybren ter Schuur, Marije Bosman, Sam den Hertog, Luca Stolker, Lenn Steenbakkers, Jinthe de Vries, Tygo van Lochem. in de zesde Europa Cup bob- sleewedstrijd. Het duo werd derde. Volg Bobteam de Bruin op facebook. Het complete verslag staat op: unutu.weekbladwaddinx- veen.nl 1 Het Jitae Array Industries wedstrijdteam kan terugkijken op een sterk optreden op het vierde internationale Yoo Sin jeugdtoernooi in Nijmegen. Met maar liefst tweemaal goud, tweemaal zilver en vijfmaal brons waren de taekwondoka’s uit het Groene Hart één van de meest succesvolle clubs van het toernooi. Lees er meer over op www.weekbladwaddinxveen.nl.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31