■i NU 20% korting per deur Veel zorgen over verkeersveiligheid Fase Boskoop pakt groot uit! Prijsuitreiking Fixet Wij staan graag voor u klaar! Zelf kerststukje maken Korting bij Weekamp Deuren One-stop-shoppinq www.bouwcenter.nl Hét complete afhaalcenter Elke dag een puzzel Kankercentrum Bewoners maken bezwaar tegen verplaatsing markt Bij BouwCenter Goedhart vindt u alle materialen voor de vakman en zelfbouwer onder één dak. In onze showroom staan verschillende deuren voor u opgesteld. Maximaal genieten voor uw (klein)kind van dit pakket van drie dvd-boxen Kom langs en laat u inspireren! woensdag 14 december 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 33 Altijd actueel: de weekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Tevens leverancier van o.a.: Skantrae en Albo deuren Voordeelpakket Kids www.deweekkrant.nl/webwinkel Ontspannen met een puzzel. Dat kan op onze website. Kies uit bijvoorbeeld sudoko, kruiswoordpuzzel, crypto gram of woordzoeker. Elke dag is er een nieuwe puzzel om op te lossen. Hier kunt u ons vinden: Tankval 23 2408 ZC Alphen a/d Rijn Tel: 0172-431081 E-mail: info@bouwcenter-goedhart.nl Onbewaakte, onoverzichtelijke en straks drukke oversteekplaats MngDoors* Openingstijden showroom: Mat/mvrij: 08.00-17.00 uur Zat: 08.00 -12.00 uur (op afspraak) Waddinxveen Advertorial Vraag naar de voorwaarden Fase Boskoop houdt zaterdag 17 december een vuurwerkdemonstratie. FOTO: PR Ook dit jaar stort Fase Boskoop zich de laatste dagen van het jaar weer vol ledig op de verkoop van vuurwerk. Bewoners van de Juliana van Stolberglaan en Wil lem de Zwijgerlaan hebben officieel bezwaar gemaakt tegen het collegebesluit de weekmarkt van de Willem de Zwijgerlaan gedeelte lijk te verplaatsen naar de Juliana van Stolberglaan. de fietsers een flinke omweg. De verwachting is dan ook dat de fietsers de kortste weg zul len nemen. Dit zal zijn over de hoofdrijbaan van de Juliana van Stolberglaan, of de fietsers ste ken over en gaan tegen het fiets- verkeer in over het fietspad aan de westzijde van de Juliana van Stolberglaan. Als het fietsverkeer wel ge bruik zou maken van de omlei ding, welke loopt door de van Mecklenburg Schwerinlaan, de Mauritslaan en de Willem de Zwijgerlaan, dienen zij bij de Mauritslaan over te steken naar het fietspad op de Willem Waddinxveen Op kinderboerderij Dieren dal kunnen kinderen zater dag 17 december zelf een kerststukje maken. Uiter aard worden ze daarbij ge- Bij Fixet de Bas zijn de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de kleurwedstrijd. De winnaars zijn: Lucien den En gelsman (houten timmerset), Mark Paans (hobby gereed- schapset), Rick Harms (timmer gereedschapskist) en Mau rice den Uijl (figuurzaagset). Alle winnaars kregen ook een taart. 0 kere warme chocomel en glühwein. Na afloop kunt u in onze grote tent het gehele assorti ment nog eens op u gemak bekijken. En wilt u gelijk bestellen? Geen probleem! We noteren uw bestelling graag! U kunt dan ook gelijk pro fiteren van onze voorverkoop aanbiedingen. De uitgebreide folder is deze week bij u in de bus gevallen. Op 29, 30 en 31 december begint het echte werk! Op deze drie dagen kunt u uw bestelling direct meenemen. En we verkopen niet graag ‘nee’, dus er is voldoende voorraad aanwezig. Ook draaien we dan weer aan het ‘Rad van Fortuin’ voor gratis vuurwerk. Vraag bij de verkopers naar de spelregels. Kopen bij Fase Boskoop heeft veel voordelen namelijk; ruim voldoende parkeerplaatsen - door een goede logistiek zijn de wachttijden beperkt en moet u toch even wachten; er staat koffie, chocomel en lekkere oliebollen voor u klaar. Graag tot ziens bij Fase Boskoop! holpen als dat nodig is. Ouders zijn welkom Meedoen kost 3,50 euro. Kinderen kunnen zich opgeven door te bellen naar de kinderboerderij, tel.0182- 610777. Waddinxveen/Regio De Coöperatie, bestaande uit het MCH, het Bronovo ziekenhuis, het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) en het LangeLand ziekenhuis, zet op 1 januari de eerste stap pen naar een centrum voor oncologie in MCH Antho- niushove in Leidschendam. Een speciaal behandelteam van de Coöperatie begint met oncologische operaties voor patiënten met blaas- en longkanker. Het is een goed idee om een klein aantal chirurgen en urologen vaker dezelfde soort ingewikkelde operaties te laten uitvoeren, omdat cijfers van individu ele gespecialiseerde centra laten zien dat de resultaten daar beter van worden. De gedachte is dat de operatie ve behandeling van patiën ten met andere vormen van kanker in 2012 volgt. Dingeman Swank, chirurg in het GHZ en medisch projectdirecteur Coöpera tie: “Patiënten zijn in er varen handen, doordat wij met teams van specialisten en medewerkers per oncolo- giegebied werken. De teams regelen snel goede zorg.” De internetverkoop via www.fasebv.nl loopt al van af 1 december. Maar echt los gaan we op zaterdag 17 december. Om 20.00 uur zal er op het achterter- rein aan de Zijde 135 te Boskoop een spectaculaire vuurwerkdemonstratie worden gegeven. Tijdens deze show zal een gedeelte van ons as sortiment voor u worden afgeschoten, zodat u een goed beeld krijgt van alle artikelen. Ook in Moer- kapelle wordt er een spetterende show gegeven en wel op vrijdag 16 december om 20.00 uur. Niet alleen trakteren we u op mooie plaatjes, maar ook voor de inwendige mens zal worden gezorgd. Om de kou te verdrijven kunt u genieten van lek- “Onze bezwaren liggen vooral in het feit dat de verkeersveilig heid door uw besluit, in combi natie met de extra drukte door renovatie van de Hefbrug en Kerkweg Oost, straks ernstig zal afnemen. Het fietspad aan de oostzijde van de Juliana van Stolberglaan (van biblio theek naar KW-plein) wordt afgesloten. Hiervoor wordt een omleiding gerealiseerd. Deze omleiding betekent echter voor de Zwijgerlaan. In tegenstelling tot de bevindingen uit het ver- keersonderzoek (in uw opdracht uitgevoerd) zijn wij van mening dat deze onbewaakte, onover zichtelijke, en straks drukke oversteekplaats niet veilig is. De onoverzichtelijkheid van de kruising is grotendeels te wijten aan geparkeerde auto’s op de Willem de Zwijgerlaan. De 7 garageboxen aan de achterzijde van de flat aan de Juliana van Stolberglaan blijven bereikbaar. De uitrit is tussen de marktkra men door. Dit zorgt voor onvol doende zicht op de hoofdrijbaan (door de kramen) wat invoegen in het doorgaande verkeer be moeilijkt.” De complete tekst van het bezwaarschrift van de bewoners van de Juliana van Stolberglaan staat op: ivwuttceekbladtuaddinx- veen.nl BouwCenter Goedhart Van 27 t/m 30 december aangepaste openingstijden: Geopend van 08.00 -16.00 uur. Boskoop R, n II Pi

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 33