Hét kerstverhaal Lekker aan tafel met Keurslagerij Peter Compeer ‘De kerstkolibrie PETER COMPEER Keurslager Groensvoorde 6 - Waddinxveen Telefoon (0182) 61 29 37 Win kaarten voor de familiedag van de Rotterdamse Runderrollade Beenham Win een mooie prijs BUI woensdag 21 december 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 13 Altijd actueel: de weekkrant.nl H2 Klik en win www.deweekkrant.nl/actie il L' 'F Kerst, dat is het mooiste feest van het jaar Altijd lekker op ’n broodje of toastje Konijn Voor uw kerstontbijt! Heerlijke tussendoortjes snacks Creatief tafelen Aanrader voor de kerst Fazant Wij hebben de lekkerste producten voor smakelijke feestdagen. Van mooie vleesspecialiteiten als ribeyes, varkenshaas, een rollade gevuld met spinatta romana en zongedroogde tomaten tot saladeschotels en de fijnste fijnste vleeswaren. Kom gerust langs met al uw vragen, we helpen u graag verder! De gezellige feestdagen kondigen zich weer aan. Een tijd waarin n extra aandacht besteedt aan lekker eten; een extra feestelijke lunch, hartige hapjes, gezellig gourmetten of f onduen. Met als hoogtepunt natuurlijk bet kerstdiner. Want wat is er lekkerder dan met familie en of vrienden tegenieten van een smakelijke maaltijd!' MM Aanrader voor de kerst Sinterklaas is weg, alle ruimte voor kerstsfeer in en om het huis. En om het nog feestelijker te maken, kan er met een foto daarvan een leuke prijs gewonnen worden. www.weekbladwaddinxveen.nl i 1 100 gram met portsaus KEURSLAGER De kerstboom in de kantine van het bejaardentehuis schudde van zoveel geluid. Het begon toen de schoonma kers het licht hadden uitge daan en met hun emmers en dweilen vertrokken waren. De kerstklokjes, de trompetjes, harpjes, vogeltjes, alles was in rep en roer. Er zat een vreemde vogel in hun boom. ‘Kan je echt vliegen?’ vroeg de engel met de gouden vleugels. ‘Ja kijk maar,’ zei de kolibrie en ze wipte een tak hoger, ‘oooh en aaaah’ klonk het van alle takken. ‘Waar kom je vandaan?’ vroeg de kerstman met de kraaloog jes. ‘Van de tropen,’ lachte de kolibrie. ‘Wie verre reizen maakt kan veel vertellen’ zei de kerstman. ‘Vertel,’ piepte de sneeuwpop. ‘Waar zal ik beginnen,’ begon Frida Winklaar Domacassé Waddinxveen De beste ambachtelijke vleeswaren Gebraden rosbief Gebraden entrecote Gebraden kalfsrib Achterham-beenham Gegrilde achterham de kolibrie, ‘kerst, dat is het mooiste feest van het jaar. Al die kleuren, al die lichtjes. Overal kerstbomen. Ik vlieg van boom naar boom. Ik geniet van alles wat ik hoor en zie. Gisteren was ik op een kleuterschool. Daar stond een boom vól papieren sterren. De kleuters hadden flink gestrooid met glitter. De sterren schitterden in het maanlicht.’ ‘Wat deden de kleu ters toen ze jou zagen vliegen?’ vroeg het hertje met de strik om z’n hals. ‘Ik vlieg alleen als er geen men sen in de buurt zijn. Ik kan heel stil zitten. Kijk!’ ‘Vertel ver der,’ fluisterde een doorzichtige kerstbal. De kolibrie pakte haar verhaal weer op. ‘De volgende Ree Wild zwijn Ook ideaal als voorgerecht Varkens filet rollade Italiaanse filet rollade Parma lamsrollade Kalfsrollade Ribeye rollade dag kwamen de kleuters met hun ouders om de boom te be wonderen. Nadat de kinderen hun ouders hadden uitgezwaaid, zongen ze: ‘O Denneboom’. De juf speelde op haar blokfluit. De kleuters straalden. De volgende dag vloog ik naar een boom in een ziekenhuis. Zoveel pijn. Zo veel tranen. Ik hield het er bijna niet uit. Toch zag ik ook troost. Met rolstoelen en op krukken kwamen de patiënten bij hun kerstboom zitten. Ze dronken warme chocomelk. Een enke ling begon zelfs te zingen: ‘De herdertjes lagen bij nachte’. In de boom hingen kleine kaartjes met goede wensen van en voor de zieken. De volgende dag vloog ik naar een bejaardenhuis in een stad. Er stond een flinke boom in de koffiezaak Daar vond ik een plek op de hoogste tak. De boom was helemaal rood. Design noemen ze dat. Alles maar ook alles wat er in de boom hing, was rood.’ ‘Wat saai,’ zei de sneeuwpop met de Halfom half rollade Magere runderrollade geblokte sjaal. ‘Nu ben ik in Waddinxveen het mooiste dorp van het land,’ lachte de kolibrie. De kerstman klapte in zijn han den. De engel speelde op haar trompet. ‘Blijf bij ons,’ klin gelden de klokjes. De kolibrie knikte. Ja, hier zou hij blijven. Kerstvieren met zijn nieuwe vrienden. Kerst, het mooiste feest van het jaar. Mini saucijzenbroodjes Snackballetjes met saus Filet American soorten •Tapenade Quiche Lorraine Hamtaart Speciale kerst-gourmetschotels gepresenteerd op schalen voor 4 personen of de nieuwe stijl presentatie Wild-gourmetschotels Fondueschotels Steengrilschotels Patés 8 soorten paté's van de allerbeste kwaliteit Zelfgemaakte salades Ei-, kip- en beenhamsalade Het leukste verhaal is van Frida Winklaar Domacassé uit Waddinxveen. Zij krijgt een boekenbon van kantoor boekhandel Burger aan de Dorpstraat: Feestelijke 100 gram voor U bent verzekerd van de complimenten! - Huzarensalade Beenhamsalade Eisalade-kipsalade Zalmsalade Hazerug-/bout Hertenbiefstuk Struisvogelbiefstuk Meer info in de winkel. Wild op bestelling. Frida Winklaar Domacassé wint boekenbon Uw kerstverhaal is geld waard, zo schreven wij in deze krant. Een oproep om uw eigen kerstverhaal te schrijven en die naar ons op te sturen. Parmaham Serranoham Diverse salami's- droge worstsoorten Carpaccio tapenade Geglaceerde Gemaakt volgens traditionele wijze

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 13