Kerst is een begin 11,98 12,98 1,98 1,39 8,981 mo 9,98 1 Kerstbingo in De Paddestoel m4 Heerlijke Franse kalkoenen op=op ±3kil° - - - kilo 24/98 Vind uw droomhuis kilo 9/98 2 kilo 1 6/98 Arrangement Paradijselijk Limburg in kasteel Vaalsbroek Kalkoenrollade of Kipfilet rollade Gourmetschotel De Luxe te Schouderfilet rollade of hamrollade r Topper van de week Nergens goedkoper J en natuurlijk top kwaliteit Malse runderrollade of stukje rosbief Verse Eenden borstfilet canard ca. 250 gram A 1 kilo 8/98 I Heerlijke malse 'WAli J Filetrollade 1 kilo 6/98 Heerlijk voor in de oven Gevulde Varkenshaas Bourgondische Belgische Beenhammetjes kilo 8/98 Openingstijden met de kerst: Waddinxveense equipe in The Arctic Challenge per kilo 5/98 kilo 0/98 F Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 21 december 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 17 Lezersactie www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl 1 kilo (600 op voorraad) Entrecote of ribeye 07.00-17.00 uur Handgesneden carpaccio Maandag t/m Woensdag 09.00-18.00 uur Konijnenboutjes 300 gram per stuk Reclame geldig van X 21-12 t/m 28-12 Biefstuk, varkenshaas, kipfilet, slavinkjes, hamburger, saté op mooie schaal gesneden. U wilt groter wonen of juist kleiner. Kortom u zet uw huidige woning te koop en bent op zoek naar een nieuw stulpje. Kijk op onze website en vind uw droomhuis. Verse kalkoen dijen Runder kogelbiefstuk pond 5,98 ^Super mals vlees 100 gram Uit onze grill: Rosbief, kipfilet, gebraden gehakt, achterham Heerlijke vleeswaren: Fricandeau, zeeuwsspek, grillworst enz. enz. 100 gram Hand geknoopt en heerlijk gekruid i - Wij hebben van alles van wild Bestel op tijd. Prijs in de winkel 30% goedkoper kilo O/Zr O Met kruidenkaas, noten, krenten en heerlijke marinade 35 min. in de oven op 180 graden in de ovenschaal 200 gram per stuk dfaZr O alleen even opwarmen in de oven 35 min op 180 gr kj|o Verse lange varkenshaas pond 7,98 op=op Biefstuk van de Haas Top kwaliteit 100 gram 2,98 100 gram 3,98 Donderdag Zaterdag Vrijdag 09.00-21.00 uur Voor de kerst hebben we malse spekrollade Heerlijk gekruid fff |s y Waddinxveen Waddinxveen In De Paddestoel aan de Lijs terbesstraat 18 is vrijdag 23 december een kerstbingo. Ie dereen vanaf 10 jaar is welkom. Er worden 10 ronden gespeeld. Vervolg van voorpagina Robert Visscher Waddinxveen The Arctic Challenge wordt van 15 t/m 22 januari voor de negende keer georgani seerd door de Stichting Arc tic Challenge. Het is een test voor de rijders om te zien hoe wordt omgegaan met vermoeidheid, tegenslag en kameraadschap onder Arc tische omstandigheden die je in Nederland niet gauw zult mee maken. Zestig Ne derlandse teams doen mee. Voor het eerst doet dit jaar een equipe uit Waddinxveen (Yellow Wood Racing) mee met een geprepareerde Toy ota landcruiser van 280 PK. “Met ons dorp kerst vieren,” dat vinden Marco Batenburg en Menno Zandbergen, predikant van resp. De Bethelkerk en de Rank, zo mooi aan Kerst=Feest. Brederolaan 11 Waddinxveen Tel. 0182-636179 Pin aanwezig. Gratis Parkeren Rijders zijn Ko Prins (50) en Piet van ’t Wout (43). “Wij zijn er klaar voor en zien er naar uit om deze barre tocht van 7.000 kilometer binnen 7 dagen af te leggen. Het enige wat wij weten is dat de start plaats vindt in Lichtenvoorde. Wij krijgen daar de route op. Belangrijk echter is dat wij het doen voor twee goe de doelen. De opbrengst gaat naar Stichting Doe een Wens en kinderboerderij Het Dierendal”, vertelt Piet van ’t Wout. De auto is zaterdag aan het publiek gepresenteerd, voor zien van namen en logo’s van de sponsors. Tevens werd er gelegenheid geboden om voor €25 je naam te schrijven op een kunstplaat die op het re- De Paddestoel op: U7LUU7. tueekbladuraddirixveen.nl Al meer dan tien jaar wordt in Sporthal De Dreef een groot feest gevierd op kerst avond waar jaarlijks zo’n 1500 mensen op af komen. Dit jaar gaan Marco Baten burg en Menno Zandbergen over de inhoud. “Maar onze rol is bescheiden hoor,” ver telt Marco. “Ik ben gastheer en Menno houdt een kort praatje. Maar de eigenlijke viering is een verhaal dat verteld wordt door de men sen zelf en door de liederen.” Menno: “Dat hoort ook bij kerst, dat je met elkaar de bekende kerstliederen zingt.” Thema is dit jaar ‘Onderweg naar morgen.’ Wat heeft dit met kerst te maken? “Kerst is een begin,” vertelt Marco. Menno Zandbergen (links) en Marco Batenburg. Schapen en herders hebben zaterdagavond een rol. FOTO PR “Het is een belangrijk startpunt op de weg van God met deze wereld. Maar Gods werk is nog niet af.” Menno: “Dat is wanneer Jezus terug keert en de vrede zal baan breken. Er wordt met kerst ge zongen ‘vrede op aarde’, men sen verlangen naar vrede: in het gezin en in de wereld. Die vrede zal een keer totaal worden. En zo zijn we onderweg naar mor gen. De uitdaging is: zou je mee willen met God op de weg richting de totale vrede?” De beide predikanten dagen alle Waddinxveners uit eens te ko men kijken bij dit feest, ook als je nooit in de kerk komt. Men no: “We willen dit met het hele dorp vieren, iedereen is wel kom. Je moet gewoon een keer geweest zijn!” Zaterdagavond 24 december om 19.00 uur en om 21.30 uur. Meer informatie: unuw.kerstis/eest.nl ----/g&üL-i Heerlijk gevulde filetrollade met gekruid geKakt 60 min. in de oven op 180 graden Q servewiel achter op de auto wordt bevestigd. “Het is hartverwarmend om te con stateren dat zo velen deze goede doelen, die zo afhan kelijk zijn van giften, willen steunen”, aldus Piet. Op 27 januari worden de cheques uitgereikt aan de twee goede doelen aan de Exportweg 50. Tevens worden dan twee di nerbonnen voor 2 personen, gesponsord door Paddles en El Caballero, verloot onder de mensen die aan de na menactie meedoen. Veronica besteedt aandacht aan Arc tic-Challenge op 27 januari. Meer informatie op de www. arctic-challenge.nl en www. yellowwoodracing.nl. Ook is er een superronde en open. een loterij. Bovendien is er een Kijk voor andere activiteiten in gratis ronde waarmee u een jaar lang bingo kan winnen. De bingo begint om 20.00 uur, de zaal gaat al om 19.30 uur

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 17