$11 :p I Nieuwe shirts voor Flyers Timios B2 winterkampioen Kunst Kring houdt expositie 11 li Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! 31 - ’IJ'’-- r~ i| IV PrZVUID HOLLAND PrZVUID HOLLAND Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 21 december 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouuie Koerier pagina 28 ▲▲▲A DE ZONNEBLOEM Conceptwijziging Provinciaal Waterplan voor de zwemwaterlocaties 2012 Provincie Zuid-Holland wijst jaarlijks zwemwaterlocaties in natuurwateren aan. Vooraf moeten deze zwemwaterlocaties worden vastgelegd in het waterplan. Voor de regionale wateren in het Provinciaal Waterplan en voor de rijkswateren in Nationaal Waterplan. Zelfde werk O W 1 d:r-P s /st. sta si Bekendmaking FOTO PR FOTO PR Bekendmaking De overige bestaande zwemwaterlocaties blijven ongewijzigd. FOTO PR 1. Twee nieuwe locaties in regionale wateren: - Oude Ade, camping Spijkerboor (gemeente Kaag en Braassem); - Zweiland, camping Spijkerboor (gemeente Kaag en Braassem). 2. Vervallen locatie: - Langeraarse Plassen, Kerkepad (gemeente Nieuwkoop). Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland stelt de conceptlijst met zwemwaterlocaties voor het zwemseizoen 2012 vast. Er zijn de volgende wijzigingen ten opzichte van het voorgaande jaar: 1. Vier nieuwe locaties: - Den Haag, Zuiderstrand (gemeente Den Haag) - Stad aan ‘t Haringvliet (gemeente Middelhamis); - Oude Ade, camping Spijkerboor (gemeente Kaag en Braassem); - Zweiland, camping Spijkerboor (gemeente Kaag en Braassem). 2. Vervallen locatie: - Langeraarse Plassen, Kerkepad (gemeente Nieuwkoop). Bel (076) 564 63 65 of kijk op mwv.zonnebloem.nl/verpleging Waddinxveen Momenteel exposeren drie leden van de Waddinxveense Kunst Kring in restau rant De Unie in Waddinxveen. Het zijn van links naar rechts Nelly Seinen-van der Spek, Hannie Okkes en Riet Ot- tevanger. De openingstijden van res taurant De Unie zijn te vinden op de website www.hoteldeunie.com. In de Waddinxveen Het fanatieke meisjes B2 team van Flam Haarden Timios, bestaande uit Melissa, Francisca, Sylvana, Larissa, Margit, Renate, Rianne, Christy, Dian, Dianne en Mariska is in de eigen Groenswaard in Waddinxveen winter kampioen geworden van hun klasse. Na het kampioenschap van afgelopen april en de wisselingen in het team zijn de meisjes onder leiding van trainster en coach Floortje Vermeulen goed aan het seizoen begonnen. Vollingo Gouda was op 10 december een gedurfde tegenstander, maar met totaal zes sets verlies behaalden de mei den van Timios het kampioenschap nog raadzaal van het gemeentehuis expose ren leden van de Waddinxveense Kunst Kring nog tot en met 9 januari 2012. Deze expositie is te bekijken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. Ook bewoners van Ipse De Bruggen doen mee aan deze jaarlijkse tentoon stelling met werk, dat gemaakt is onder leiding van Co Gerts. gemakkelijk binnen. Naast dit team is ook het mini 2 jongensteam op niveau 2 eerste geworden in de poule. Fabian, Luuk, Boy en Thijmen lieten naast het meisjesteam van Timios ook teams uit Zevenhuizen en Bergschenhoek achter zich. Alle jeugdige spelers van Timios, een combinatie van volleybalvereniging Agon uit Boskoop en Be Fair uit Wad dinxveen, starten na de kerstvakantie met de tweede helft van het seizoen. Hierin wordt door de acht jeugdteams en maar liefst tien miniteams weer ge streden om de beste plekken in de di verse poules. Voor meer informatie over de volleybalclub: www.timios.nl. ongeslagen als eerste in hun competitie geëindigd. Voorzitter Robert Boland vertelde met welke hoge doelsaldo’s zij de eindstreep haalden: Onder 10-2 had een doelsaldo van 404 voor en 191 tegen, Onder 10 1 moet nog een wed strijd, maar heeft nu al 456 doelpunten voor en 107 tegen en UI2 2 heeft een saldo van 517 tegen 193. De middag werd afgesloten met een traktatie voor alle aanwezige kinderen en voor de kampioenen was er kinderchampagne en taart. Inzage U kunt het conceptbesluit van 22 december 2011 tot en met 3 februari 2012 downloaden van www.zuid-holland.nl/zwemwater of inzien op werkdagen in het provinciehuis van Zuid-Holland (Zuid-Hollandplein 1, Den Haag). Zienswijzen U kunt tot en met 3 februari schriftelijk of mondeling uw zienswijze over dit conceptbesluit naar voren brengen. De zienswijzen kunt u bij voorkeur schriftelijk indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van ‘Zienswijze conceptwijziging Provinciaal Waterplan’. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de afdeling Water en Groen, mevrouw Y.E.Krösing, 070 - 441 6501, ye.kro- sing@pzh.nl. Inzage U kunt de conceptlijst met zwemwaterlocaties van 22 december 2011 tot en met 3 februari 2012 downlo aden van www.zuid-holland.nl/zwemwater of inzien op werkdagen in het provinciehuis van Zuid-Holland (Zuid-Hollandplein 1, Den Haag) Waddinxveen ‘We are small, but we can play’ staat er op de nieuwe inloopshirts die alle jeugdteams (onder de 12 jaar) en de nieuwe talenten van 5 en 6 jaar van Bas- ketbalvereniging Waddinxveen Flyers, dankzij een gulle sponsor afgelopen week in sporthal de Duikelaar kregen uitgereikt. Onder het toeziend oog van tientallen ouders op de tribune werden drie teams in het zonnetje gezet. Mix Onder 10-1 en 2 en Mix Onder 12-2 waren alle drie Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoonlijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vakantievrijwilligers! Zienswijzen U kunt tot en met 3 februari schriftelijk of mondeling uw zienswijze over het conceptbesluit naar voren brengen. De zienswijzen kunt u bij voorkeur schriftelijk indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van ‘Zienswijze conceptlijst zwemwaterloca ties’. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u contact opnemen mét de afdeling Water en Groen, mevrouw Y.E.Krösing, 070 - 441 6501, ye.krosing@pzh.nl. ■HKB Nationale Vereniging Zwemwaterlocaties provincie Zuid-Holland 2012 De provincie Zuid-Holland wijst jaarlijks de zwemwaterlocaties in natuurwater aan op grond van de Wet hygiëne en veiligheid badinrichtingen en zwemgelegenheden. De aangewezen locaties liggen zowel langs de kust als in binnenwateren. De locaties worden gedurende het zwemseizoen tweewekelijks gecontro leerd op veiligheid en waterkwaliteit. De provincie kan een zwemverbod of negatief zwemadvies instellen. Zwemmen op andere locaties wordt altijd ontraden. De aangewezen locaties zijn te herkennen aan de pro vinciale borden en zijn te vinden op de kaart op de provinciale website. Naar aanleiding van de vaststelling van de lijst van de zwemwaterlocaties voor het badseizoen 2012 passen Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland het Provinciaal Waterplan aan met betrekking tot de zwemwaterlo caties. Er zijn de volgende wijzigingen ten opzichte van het voorgaande jaar: A 'r

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 28