Puber Powerrrrr! f HdiTsmrts t nieuw-guinea 1 2 NETTE INTERIEURVERZORGSTERS I Vacatures www.heuvelman-schoonmaak.nl Hoge opkomst bij examens van Jitae Taekwondo Club Onderhouds- Servicemonteur (m/v) Gevraagd: voor een kantoorobject in Waddinxveen Coenecoop De dubbel dvd bevat fascinerende beelden van het landschap en zijn bewoners www.deweekkrant.nl/webwinkel Afsluiting van toerit A12 Brochure voor boomkwekerij Boskoop/Regio kwt i/orr Op zoek naar die ene unieke baan? Kijk op onze site woensdag 21 december 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 35 Altijd actueel: de weekkrant.nl Nieuw-Guinea 1949-1962 Vacatures SCHOONMAAKBEDRIJF Per 2 januari 2012 Datum: Vanaf 22 jaar Leeftijd: Maandag t.m. vrijdag 16.30 - 18.45 uur Werktijden: Via onze website Reageren: Heuvelman. www.deweekkrant.nl/banen o - z FOTO:PR Installatiebedrijf Haitsma uit Bleiswijk zoekt per direct Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Coenecoop College in Boskoop en Waddinxveen is afgelopen week druk bezig geweest met theater. En met resultaat, want de leerlingen van alle eerste klassen heb ben met elkaar een bijzonde re voorstelling op de planken gebracht: Puber Power. Service- en installatieburo Haitsma b.v. is een familiebedrijf en al ruim 40 jaar een begrip in Bleiswijk en omstreken. Haitsma telt circa 30 medewerkers en is een gecertificeerd totaalinstallateur voor loodgieters-, luchtbehandelings- en verwarmingswerkzaamheden. Als regionaal bedrijf richten wij ons op de particuliere en klein-zakelijke markt. Werkzaamheden: Het preventief onderhoud van gasgestookte CV-installaties in woning- en utiliteitsbouw. Het preventief onderhoud van alle gasgestookte verwarmings- en warmwatertoestellen. Het zonodig opheffen van storingen aan bovengenoemde toestellen. Het inbedrijfstellen en inregelen van nieuwe installaties. Functie-eisen: Opleiding onderhouds- en servicemonteur. Enkele jaren relevante en aantoonbare werkervaring. Zelfstandigheid en organisatorisch vermogen. Goede omgangsvormen, klantvriendelijk en servicegericht. Woonachtig in de regio. Leeftijd 25-45 jaar. In bezit van een geldig rijbewijs B. Bereid om bedrijfsgerichte cursussen te volgen. Interesse? Herken je jezelf in het profiel en durf je de uitdaging aan? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: thema ‘Puber Power’, want puber zijn valt niet mee, maar onderschat zijn power niet. In Puber Power bundelen leerlin gen hun krachten en durven de leerlingen zichzelf te presen teren. Toneelspelers werden door klasgenoten gegrimeerd, leerlingen verzorgden licht, ge luid en decor. Er werden film opnames gemaakt, gemonteerd en gepresenteerd als onderdeel van de voorstelling. Het Coenecoop College vindt de creatieve ontwikkeling van leerlingen belangrijk, zo stelt de school. “En dit kwam zeker tot uiting in de voorstelling van Puber Power.” Het bruiste op school, tweemaal twee dagen vol expressie, samenwerken en experimenteren. Vol trots kon den de leerlingen hun voorstel ling ’s middags presenteren aan hun ouders en de volgende och tend aan leerlingen van groep 8 van de basisscholen die allemaal waren uitgenodigd. Taekwondoka’s van de Jitae Taekwondo Club slagen voor hun examen. FOTO: PR vorderingen op het gebied van onder meer stijlfiguren, zelfver dediging en breektesten voor de gevorderden. Zo slaagde de 12- jarige Lennard Ernst uit Wad dinxveen met een spectaculaire breektest voor de rode band, terwijl hij zaterdag 10 december ook nog eens brons pakte op het Yoo Sin toernooi in Nijmegen. Ook de volwassenen lieten van zich horen; de 51-jarige Jaap Post uit Zevenhuizen slaagde voor de witte band met rode slip. Meer info: www.jitae.nl. Waddinxveen Van donderdag 22 decem ber 21.00 uur tot vrijdag 23 december 05.00 uur wordt de toerit Gouda van de A12 richting Utrecht (rechts), tijdelijk voor alle verkeer afgesloten. Het verkeer uit Gouda richting Utrecht wordt omgeleid via de Al 2 af- en toerit Zevenhuizen. Bij slechte weersomstandig heden kan het werk uitge steld worden. Meridiaan 30, 2801 DA Gouda - Postbus 328, 2800 AH Gouda Telefoon 0182 615311 - Fax 0182 631937 www.heuvelman-schoonmaak.nl ‘Groen, een product van wereldformaat’. Onder deze titel brengt Plant Publiciteit Holland de vernieuwde uit gave van de brochure over de boomkwekerij- en vasteplan- tensector uit. Naast onder werpen zoals vakmanschap, kennis, productie, handel en organisatie staat in deze bro chure de meerwaarde van het groene product centraal. De brochure is gratis ver krijgbaar. Meer info: www. pph.nl. Omdat schoonmaken een vak is. In de week van 12 december zijn alle eerste klassen van het Coenecoop College in Wad dinxveen en Boskoop volop met theater bezig geweest. Bin nen twee dagen slaagden de leerlingen er in om met elkaar een voorstelling op het podium te zetten die enthousiasme en groot talent uitstraalde, aldus het Coenecoop College. In het eerste gedeelte van de week gingen de leerlingen uit Boskoop samen met een Wad- dinxveense groep aan het werk met workshops, zoals acteren, grime, decor, licht en geluid. Samen werkten ze naar één voorstelling. Dit alles rond het dan 25 jaar is schoonmaken ons vak, onze zorg, ons specialisme. Wij maken schoon. En daar zijn we trots op. Ons personeel is goed opgeleid en flexibel. Daarom staan wij voor kwaliteit, vak- kundigheid en veiligheid. Ons bedrijf staat dicht bij de klant en is bekend met de wensen. Wat bieden wij? Vast dienstverband. Uitstekende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals mobiele telefoon en bedrijfswagen. Aantrekkelijke en afwisselende functie. Service Installatieburo Haitsma BV T.a.v. de Directie Postbus 21 2665 ZG Bleiswijk Waddinxveen De Jitae Taekwondo Club hield zondag 11 en zaterdag 17 december haar laatste examens van dit jaar. Maar liefst 74 taekwondoka’s van de locaties Nesselande, Gou da en Waddinxveen slaagden na een lange voorbereiding voor hun nieuwe graad. On der aardig wat belangstelling van familie en vrienden de monstreerden de taekwon doka’s in de leeftijd van 6 tot en met 52 jaar hun gemaakte Van de redactie Waddinxveen/Boskoop rat Leerlingen van het Coenecoop College brengen samen een voorstelling op de planken. Telefoon: 010-5214577 E-mail: info@haitsma-bleiswijk.nl Internet: www.haitsma-bleiswijk.nl 0 e

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 35