TUrnsters TOOS succesvol bij Bosan Cup Waterpolosters kopje onder ■nK Schaker Jansen verstevigt koppositie Gehavend Korbis laat ALO geheel kansloos Elke dag een puzzel □SAN Monsterscore basketbalsters Fotografeer uw ultieme kerstgevoel en win een mooie reis Twee records Sander Hulst J Altijd actueel: de weekkrant.nl Kerst in beeld www.deweekkrant.nl/kerst www.weekbladwaddinxveen.nl •s- o Ontspannen met een puzzel. Dat kan op onze website. Kies uit bijvoorbeeld sudoko, kruiswoordpuzzel, crypto gram of woordzoeker. Elke dag is er een nieuwe puzzel om op te lossen. X f - - Sport Nieuws FOTO PR 7» Roalin Kerssies wint drie zilveren medailles. FOTO MARCO PARINUSSA J Kerstöengen Waddinxveen Twee Waddinxveense juni oren van schaatsvereniging de Gouwestreek kwamen aan de start van het Zuid- Hollands kampioenschap. Ilona Spierings en Sander Hulst waren op basis van hun tijden geselecteerd om deel te nemen aan het toernooi. Ilona Spierings reed haar 500 meter in 47,15, wat voor haar op deze afstand geen persoon record bete kende. Op de 1500 meter maakte ze dit dubbel en dwars goed met een per soonlijk record van 2.30,57. Sander Hulst keerde huis waarts met maar liefst twee persoonlijke records op zak. Op de 500 meter scherpte hij zijn tijd aan naar 45,03 en op de 1000 meter kwam er een tijd van 1.30,34 op de klok. Waddinxveen Jazzdans- en turn vereniging TOOS uit Waddinxveen heeft het afgelopen weekeinde drie medailles behaald op de Bosan Gymnastics Cup. De turnwedstrijd werd gehouden in sporthal Snellerpoort in Woerden. Emmie de Winter behaal de in de categorie instap 8 heel knap de eerste plaats op sprong, met maar liefst 0,47 punt voorsprong op nummer twee. Met haar 13,400 bleef ze de 33 andere deelnemers op dit onderdeel ruim voor. Ook op balk liet ze een mooie oefening zien. Die was goed voor een 6e plaats. scoorde 11,833, slechts 0,13 punt minder dan de gouden medaille winnares. Dominique van Kesteren behaalde in de de thuisploeg besteed, GZC Donk profiteerde en breidde de voorsprong uit tot 2-0. In de sluitseconden bracht Esmé Spoor de Gouwe-AZC weer terug, 2-1. Ook in de tweede periode konden de bezoekers de favorietenrol niet waarmaken en bleef de wed strijd gelijk opgaan. Via twee goed uitgespeelde overtalsi- tuaties, van Suzan Kaynar en Sandra Berckenkamp, stond het bij rust 3-4 in het voordeel van GZC Donk. Na rust leek GZC Donk aan vankelijk toch het verschil te kunnen maken door driemaal te scoren. Weliswaar scoorde Marion van Hooft tegen uit een manmeer, maar het ver schil 4-7 was gemaakt. Suzan Kaynar, tweemaal, waarvan 1 uit een strafworp en Niki Huk- ker uit een overtal brachten de thuisploeg echter verrassend langszij, 7-7. Verder lieten de Goudse da mes het niet komen. Gestaag bouwden ze een onover brugbare voorsprong van zes doelpunten op. op de voorrondes van het NK in januari. Waddinxveen Barthold Jansen heeft in de zestiende ronde van het clubkampioenschap van de Waddinxveense Schaak vereniging, zijn koppositie versterkt dankzij een fraaie overwinning op Hans van Woudenberg. In een mid denspel met een typisch Siciliaanse structuur kwam Jansen in het voordeel doordat hij het loperpaar Waddinxveen Als afsluiting van het jaar werd weer de traditio nele Oliebollenmarathon voor de pupillen van de schaatsverenigingen De Gouwe Streek en De Otweg georganiseerd. Met groot Waddinxveen De korfballers van Kórbis hebben in Den Haag ALO met 12 - 18 verslagen. Kor- bis miste Gerben Wijnstra en Martijn Graveland. Remco Sliedrecht speelde op de plek van Gerben Wijnstra. Ben Visser ver ving Martijn Graveland. Korbis begon goed met in handen wist te krijgen. Van Woudenberg bood nog lange tijd weerstand, maar kon in het eindspel de enorme kracht van het loperpaar niet weerstaan. Eduard Philipse en Arjen Zuurmond maakten er een spannende, dynamische maar ook ingewikkelde partij van, die in een remise eindigde. Marten Nitrauw plaatste zich ten koste van Cees Asscheman voor de derde bekerronde. De Boskoopse Sterre Doorenbosch is negende geworden op de Open Nederlandse Kampioenschappen Kunstrijden in Tilburg. Na haar korte kür stond Sterre al ne gende. Er was tussen nummer 3 en nummer 9 slechts anderhalve punt verschil. Met de lange kür was er dus nog alles mogelijk. Maar de spanning was hoog voor Sterre en dat was op het ijs terug te zien. Ze behield wel de negende plaats, foto PR categorie Pupil 1, niveau 7 de bronzen medaille met haar balkoefening. De meisjes van TOOS bereiden zich nu voor 9 tfiQj I Waddinxveen Gezien de 89-8 overwin ning uit bij Klipperstars was het voor Springers/Fly- ers Dames Onder 22 de vraag hoe hoog de score zou worden. Nu die werd behoorlijk hoog, de bezoek sters werden namelijk met een 133-21 teruggestuurd naar Nieuw Lekkerland. Koploper Oegstgeest was in de Duikelaar met 42-72 een maatje te groot voor Jongens Onder 14 1. Lees alle basketbalverslagen op: www. weeJtbladwaddinxveen.nl doelpunten van Stefanie Visser en Ben Visser en drukte de aanvallers van ALO zoveel mogelijk richting de uiteinde- van het vak door met veel pressie te verdedigen. Lees het complete verslag en dat van andere Korbis teams op: WWW. weekbladwaddinxveen.nl Aan de finish genieten schaatsers van de oliebollen. FOTO PR Schaatsers snel op weg naar de oliebollen Rosalin Kerssies De Waddinxveense Rosalin Kerssies (niet van TOOS) deed ook mee en wel in de hoogste catego rie de topsport Eredivisie Jeugd. In haar categorie deden turnsters mee van verschillende topsport- centra, waaronder die van Heerenveen. Ze heeft ook nu weer uitstekend geturnd en goede resul taten neergezet. Rosalin heeft op drie van de vier toestellen, sprong, brug en vloer, de zilveren medaille behaald, met prima sco res. Volgende week heeft zij nog een stage van de Oranje Jong Talent Selectie (KNGU) in het topsportcentrum in Heerenveen. II o O goed voor een 6e plaats. Daphne Spruytenburg (Jeugd 5) kreeg de zilveren medaille omgehangen, voor haar pres tatie op het onderdeel brug. Ze Ml S. 8 h Z' T -R- K II T A 4 tl I T (i i (I II I II o overmacht werd Wouter Be geer winnaar van de 25-jarig jubilerende schaatsvereniging De Gouwe Streek uit Wad dinxveen. Voor meer infor matie: www.degouwestreek.nl Waddinxveen GZC Donk was in de beker wedstrijd een maatje te groot voor de waterpolosters van de Gouwe-AZC. De beoeksters wonnen met 7-13. In het de eerste periode kwa men de Goudse dames niet zo makkelijk tot scoren. De thuisploeg kon dan ook relatief eenvoudig in de wedstrijd blijven. Helaas kon Marjolein Russchenberg een strafworp niet verzilveren waardoor de gelijkmaker uitbleef. Ook twee manmeers waren niet aan 7, ~.T3a7. IM* -"“'-ii.-S' -

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 39