Op pad met Dolly 9,98 1,39 fcL Week krant .ni Heerlijke Franse kalkoenen Klik&Win Ruimere opzet van pasfotostudio Sonneveld kilo 6/98 kilo 6/98 kilo 24/98 Topper van de week Nergens goedkoper en natuurlijk top kwaliteit 0P-0P QQ ||3|i I q3 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 28 december 2011 Weekblad voor Waddinxueen pagina 17 Nooit fuseren! Klantenpanels Oud en Nieuw Super mals vlees Entrecote of ribeye r-p Openingstijden: Zaterdag Vrijdag 09.00 -17.00 uur 09.00-18.00 uur Handgesneden carpaccio Varkens fricandeau of hamlappen kilo 3/98 Steeds nieuwe kansen Volg alle Klik Win-acties op Twitter www.twitter.com/klik_en_win Maandag t/m Donderdag 08.30 -17.30 uur In verband met de drukke kerst nemen wij een extra dag vrij dus 2-1-2012 zijn wij gesloten. Dinsdag 3-1-2012 zijn wij weer open met knal acties zie de krant hart van hólland Reclame geldig van 28-12 t/m 4-1 Blij dat 2012 aan de deur klopt. Want ook dat jaar zal Wadddinxveen zeker niet fuseren met de grote buurman Gouda. Lees over alle ont wikkelingen meer op onze website. www.weekbladwaddinxveennl Verse kalkoen dijen Voor een gezellig Warm uit onze grill Gegrilde spareribs kilo 9,98 Gegrilde kipkluifjes kilo 5,98 Gegrilde drumsticks kilo 5,98 Gourmetschotel De Luxe Biefstuk, varkenshaas, kipfilet, slavinkjes, hamburger, saté op mooie schaal gesneden. 100 gram 2,98 Konijnenboutjes 300 gram per stuk Verse lange varkenshaas kilo 1 0/" op=op Biefstuk van de Haas Top kwaliteit Bourgondische Belgische Beenhammetjes öO alleen even opwarmen in de oven 35 min op 180 gr kilo Uit onze grill: Rosbief, kipfilet, gebraden gehakt, achterham Heerlijke vleeswaren: Fricandeau, zeeuwsspek, grillworst enz. enz. 100 gram Heerlijk gevulde filetrollade met gekruid gehakt 60 min. in de oven op 180 graden kio 6,98 Heerlijk voor in de oven Gevulde Varkenshaas Met kruidenkaas, noten, krenten en heerlijke marinade 35 min. in de oven op 180 graden in de ovenschaal 200 gram per stuk 7 O 100 gram 3,98 [Handgeknoopt "W Q 1 kilo 7/7^9 en heerlijk gekruid Wl H II 3 VJ/ f r Gegrilde kippenpoten kilo 5,98 Gegrilde borrelballetjes kilo 5,98 Malse riblappen I (ook lekker voor in de salade) kilo 3/98 - Ook lekker met Oud en Nieuw 3 kilo (150 op voorraad) per kilo 7 70 Runder kogelbiefstuk kilo 1 0r" Voor de kerst hebben we malse spekrollade Heerlijk gekruid kilo 0/70 I *-■ >r| “Ik lees graag voor en vaak vind ik die boekjes voor kinderen saai." Reden voor Nellie Boezelijn om dan maar zelf een boekje te schrijven. De 76-jarige Waddinxveense debuteert met ‘Dolly Dapper’. Ingrid Halbmeijer Waddinxueen Waddinxveen Om de activiteiten beter te kunnen afstemmen op de wensen van senioren in Waddinxveen organiseert Palet Welzijn klantenpanels. Om dat goed kunnen doen wil Palet Welzijn in gesprek met senioren om er achter te komen welke wensen er leven. Neemt u al deel aan activi teiten? Bent u daar tevreden over? Maakt u nog geen gebruik van de activiteiten in het centrum? Waarom niet? Welke activiteiten zou u graag willen doen? Zou u graag zelf actief willen zijn in de organisatie? Dit zijn vragen die aan de orde zul len komen. De bijeenkomsten worden gehouden in het Anne Frank centrum en duren ruim 2,5 uur en worden onderbroken door een pauze. Aan een panelbijeenkomst kunnen maximaal 12 mensen mee doen. De bijeenkomsten worden gehouden op:31 ja nuari 13.30 uur en 1 februari 9.30 uur U kunt zich tot en met 9 ja nuari aanmelden via 0800- 9359456 (lokaal tarief). Waddinxveen Bij Sonneveld heeft een klei ne verbouwing plaatsgevon den. Het huidige pasfotosy- steem was wat krap bemeten, minder valide mensen kon den moeilijk door de winkel en de ruimte was klein. Nu Sjaak Notenboom verhuist naar de Coenecoop verwacht Sonneveld een grote stijging van pasfotoklanten. Ook komt per 1 januari één van de medewerksters van Sjaak Notenboom het team van Sonneveld versterken om vak kennis maar ook extra toeloop in goede banen te leiden. Meer ruimte en extra belichting zul len de kwaliteit van de pasfoto’s verhogen. De hoge kruk wordt vervangen door een lagere zit plaats en ook is er nu ruimte voor minder valide mensen om in hun rolstoel te blijven zitten. U wordt vanaf nu dus nog beter geholpen bij Sonneveld bij het maken van pasfoto’s die aan de wettelijke eisen voldoen voor rij bewijs, id kaart of paspoort. Brederolaan 11 Waddinxveen Tel. 0182-636179 Pin aanwezig. Gratis Parkeren Samen gaan ze op zoek naar een vroeger vriendje van Dolly en naar een zwerfhond die in een dierenasiel is opgenomen. Onderweg beleven ze allerlei avonturen. Soms is het grappig, maar het kan ook best gevaarlijk zijn! Dolly en Mitsie ontmoeten andere dieren, zoals schapen, een vos met jongen, een ezel en nog veel meer. Het boek is te koop bij kantoorboekhandel Burger in de Dorpstraat en via Boekscout.nl. Het nieuwe pasfotosyteem van Sonneveld is veel ruimer van opzet. foto pr. genlijk was”, herinnert zij zich. Dolly Dapper is nog maar net af of Nellie is al weer bezig met haar tweede boek, een vervolg op haar debuut. Dolly Dapper omschrijft Nellie als een leuk voorleesboek. “Niet alleen voor kinderen, die zelf nog niet kunnen lezen, maar juist ook voor de volwassenen, die het voorlezen.” Dolly Dapper is een zwerfpoes, maar absoluut niet zielig. Ze is bevriend met een muis Mitsie. De Waddinxveense Nellie Boezelijn heeft een grappig en span nend voorleesboek geschreven. FOTO RONALD STAM Nellie liet zich inspireren door een zwerfpoes, die ze tijdens haar vakantie in Griekenland geregeld eten gaf. “Een grappig beestje, dat haar rechterpoot optilde als ik over haar kopje aaide. Van lieverlee verzon ik allerlei verhaaltjes over haar en schreef die op.” Na wat schaven en slijpen ontstond er een door lopend verhaal, dat Boekscout besloot uit te geven. Schrijven deed Nellie op de lagere school al graag. “Ik had meestal wel hoge cijfers voor mijn opstellen. En later schreef ik veel brieven.” Voordat ze trouwde en kinderen kreeg, was Nellie secretaresse. “Toen maakte ik de notulen vaak ook leuker dan de vergadering ei- LM M’ UB rr JT W_~M_ WM

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 17